Kadınlara Yapılan Haksızlıklar

Toplumda kadına baskı oldukça fazladır. Kadındır deyip hem küçümserler. Oysa kadın olmasa bu hayatta hiç bir şey olmaz. Her erkek her zaman farklı konularda kadına ihtiyaç duymuştur. Çünkü kadın her zaman herşeyin tamamlayacısı olmuştur.

SevgiKadınlara yapılan haksızlıklar

Kadınlara en çokta sevgi konusunda haksızlık yapıyor. Kendisi sevdiği kadar sevilmiyor. Verdiği değer kadar değer göremiyor. Bazen çok severek hep üzülen taraf olmuştur. Sevgi konusunda çok haksızlık yapılıyor. Kadınların sevgisi her zaman güçlüdür.

İlgi

Sabah sevdiğinden önce uyanır ve başlar uzun uzun bir günaydın mesajı yazmaya. Saatler sonra gelen sadece kısa bir günaydın mesajı gelir. Çok ilgi gösterirler ve bu ilginin karşılığını çok zor bulurlar. İlişkilerde ayrılıklara en çok ilgisizlik neden olur.

Taciz tecavüz

Senin annen, bacın, karın yok mu tacizde bulunuyorsun. Biri onlara senin yaptığını yapsa sen ne düşünürsün. Namus meselesi deyip elinden geleni ardına koymasın. Kadınlar en çok toplu taşıma araçlarında ve caddelerde tacize maruz kalmışlardır. Kadınlar tacize en çok toplu taşıma araçlarında maruz kalmışlardır.

Trafikte kadın olmak

Trafikte bayan sürücü olmak çok zordur. Kırmızı ışıkta durduklarında daha yeşil yanmasız kornaya tutulurlar. Ayrıca bayan sürücüler erkeklerden daha dikkatlidir. Bayan sürücelerin erkelerden daha az kaza yaptıkları gözlemlenmektedir.

Güvenmeme

Bu saatte dışarı çıkma, dışarı çıkarken böyle güvenme, bu arkadaşını gözüm tutmadı arkadaşlığını kes konuşma. Böyle yapılarak kadınlar kısıtlanıyor.

Şiddet

Kadınlara şiddet ülkemizde yaygın bir vaziyette. Ceviz kabuğunu doldurmayacak mazaretlerle tartışmalarla şiddet başlar.

Görünüşe yargılama

Bu hayatta herşey mükemmel olacak diye bir kavram yok. Herkes çok güzel ve yakışıklı değildir. Sen adam gibi seversen o kadın dünyanın en güzelidir. Güzellik geçicidir.

Zeki bir kadin hazinedir. Güzel ve zeki bir kadın güçtür. » GEORGE MEREDITH


5|0
41

En İyi Kız Görüşü

  • Bunlar genel durumlarsa da her cins için geçerli şeyler.. Daha çok seven tarafin maruz kaldığı durumlar genelde işte asd

    0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...