Milletimizin Gittiği Yol Korkutucu

Evet korkutuyor çünkü;

Milletimizin Gittiği Yol Korkutucu

Her gün ölümler var ve bu normalmiş gibi geliyor, her gün onlarca kızımız bacımız tacize ya da tecavüze uğrayıp sesini dahi çıkaramıyor, her gün ilgilenilmesi gereken o kadar mesele varken bizim gençlerimiz sadece popçuların hayatlarını ezberleyip fan club kuruyorlar.

Ve her gün daha yozlaşmış bir Türkiye' ye merhaba diyoruz.

Milletimizde ki en büyük eksiklik olarak ise naçizane şu tespiti yapabiliyorum ; Üç maymunu oynama hastalığımız var! Bildiğimiz şeyleri bilmeyip, duyduğumuzu duymayıp, gördüğümüzü ise tam bir körmüşçesine reddedip kabullenebiliyoruz. Bu toplumdaki ana duyguları ve milli benliği yok ettiği gibi kişisel karakterimize de zarar veriyor. Maalesef ki hep birbirimizi ezip, geçmek için çabalıyoruz.

Bir millet düşünün ki milli benliğini, örfünü, adetlerini, geleneklerini unutmuş. Batıyı kendine örnek alır olmuş. İşte anlayın ki o millet artık dönüşü olmayan ölüm yoluna girmiştir.

Yukarıda yazdığım sorunların-hataların tek bir çözüm yolu bulunmaktadır. Geleneklerimiz!

Şu an çok rahat bir hayat yaşıyor olabilirsiniz fakat unutmayın biz bu dünyayı atalarımızdan miras almadık, çocuklarımızdan ödünç aldık. Onlara daha yaşanılır bir dünya bırakmak için olmalı çabalarımız. Hepimiz birbirimizden bir şeyler beklemeyi bırakmalı ve hoşgörü, sevgi, bağlılık ile yaklaşmalıyız birbirimize. Ha bu demek değildir ki bize kötülük yapan, bizi yerden yere vuran insanlara müsahamaha görtereceğiz. Unutmayın ''Bir çakal hükmü varsa, birde Bozkurt töresi var.''

Ey TÜRK !

Üstte mavi gök çökmedikçe, altta yağız yer delinmedikçe; senin ilini ve töreni kim bozabilir? Titre ve kendine dön!

Tanrı Türk'ü Korusun!

#SafTürk


1|1
11

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

 • Katildigim çok nokta var
  Türk kurt arap olarak değil de müslüman kimliği altında bulunabiliiriz

  1|1
  0|0

Erkekler Ne Diyor 1

 • Tecavüz çocuk istismarı istatistikleri nufus yüzdeliğine göre ilk 4
  Ankara , konya, samsun, adana

  0|1
  0|0
Yükleniyor...