Kendi Kendine Gülen İnsanlara İyi Davranın

Bu sebepten dolayı çok dışlandım. Ne kadar normal bir durum olursa olsun artniyetli insanlar bunu beyinsel ve ruhsal sorun olarak haakrabamıydık (engel durumu) olarak algılıyolar.

Kendi kendine gülen insanlara iyi davranın.

Bigün arkadaşımla dönerciye gitmistik. Dönerle kola alıp arkadaşın evine gitmistik. Onların komşuları ben gidince evlerine gitmiş ve arkadasımın annesiyle babasına benim hakkımda; "Fatmanın yanında iri gözlü kocaman gözlü bir kız vardı o kız akıl hastası.

Dengesiz dengesi yok ne zaman ne yapacağı belli olmaz Fatma onla geziyor. Kızınızı uyarın düzgün insanlarla arkadaşlık etsin

demiş benim hakkımda. Ailesi de köpürerek

Siz ne demek istiyorsunuz ya sırf gözleri büyük diye ona öyle demeniz ne kadar ayıp yazık size çok ayıpladım sizi hiç beklemezdim

demişler. Kadın da: "Sakin olun efendim ben öyle demek istemedim karakterinden dolayı demiyorum bunu ve gözleri büyük diye demedim adını bilmedigim için büyük gözlü dedim yoksa gözleriyle alakası yok konunun kendi kendine gülüyor o kızın psikiyatrik destek alması gerekiyor ve kesinlikle bir ilaç kullanması gerekiyor. Durumu düzelince arkadaşlık yapsın ona birsey demiyorum ama şimdilik dikkat etsin" demiş.

Lisedeyken sınıfın hep maskotuydum bana

Memleket nere Bakırköy mü, annenle baban akrabamıydı, hangi akıl hastanesinden geliyosun?

gibisinden saçma sapan laflar söyleyip dalga geciyolardı

Salak, aptal, saftirik, gerizekalı, mal nasıl ağır hakaretlerse deli kelimesi de aşağı yukarı bunlar kadar üzücü ve ağır hakarettir (bunlarla aynı anlama gelmese de) Lütfen karşınızdaki eger gercekten sizi üzecek bisey yapmadıysa yani basit sebeplerden dolayı kimseye deli demeyiniz. Aksi taktirde bir gün çocuğunuz dalga gectiginiz insanlar gibi olduğu zaman ben ne etmisim. Keşke yapmasaydım dersiniz.

Son olarak size tavsiyem; çok gülen insanlara iyi davranın o her zaman yanlız ağlar çünkü sizi üzmek istemez.

Ben bunları sizleri üzmek için değil sizleri sevdiğim için anlattım ve görüşleri kapadım sizler iyi insanlarsınız ama malesef istisnalar bu gibi insanlar bu siteden de cıkıyo ve dalga geciyorlar hiç kaldıracak durumda değilim çünkü mutsuzum ve bu olaylar yüzünden öz güvenimi kaybettim. Bu tavsiye sizler için zaten bunu okuyup dalga geçecek insanlar için değil onlar beni ilgilendirmiyor.

Gerçekten okuyup dediklerimi yapacak olan insanlardan çok özür dilerim görüşleri kapattıgım için sizin yorumlarınızı da duymak isterdim ama kırıcı şeyler duymaktan artık sıkıldım o yüzden kapattım beni bağışlayıp, sonuna kadar okuyup dediklerimi uygulayacak olan herkese çok teşekkür ederim.

Allaha emanet olun iyi günler ve mutluluklar dilerim.


0|1
00
  • Bu Bence, görüş paylaşımına kapalı!
Yükleniyor... ;