Taciz, Tecavüz, Terbiyesizlik, Nefret, Öfke, Kin! Türkiye'de Kadın Olmak

Başlık klişe, olaylar da öyle.

Herkese merhaba;

Bu bence paylaşacağım 3. taciz bencesi ( 1.si için; ÇOCUK TACİZ VE TECAVÜZLERİ ) (2.si için ; SEVGİLİ TACİZ GÜNLÜĞÜM )

Bu bencemde daha 2 gün önce yaşadığım olayı anlatmak istedim sizlere. Daha önceki bencelerimde insanlar hakaretler ettiler. Kızlar olayı ajıtasyona dönüştürdüğümü ve dramatize ettiğimi söylemişti. Ben de bencelerde üzüldüğümden bahsetmemiştim zaten nefretimden bahsetmiştim. Ortada ne bir dramatize ne de bir ajıtasyon olmamasına rağmen herkes taşlama çabasına girdi! Destekleyenlerin de hakkını yememek lazım.

Bazı erkekler de yüzsüzce, 6 yaşında yaşadığım olay için, "sen açık giyinip millete açık kapı bırakmışsın edepli ol" gibisinden yorumlar yaptı.

Asıl olaya gelirsek hepinize birden söylüyorum. Kimse edebi sizden öğrenecek değil, olay açık olup olmamakla ilgili de değil olay zihniyet meselesi. Eklemek istiyorum olayı dramatize eden de yok evet bazıları ederler üzülürler ama ben üzülmüyorum ben sadece çok sinirleniyorum. Taciz tabi ki kötü bir şey ve bence kadını çok aşağılayıcı bir durum. Kimse siz bakmayın diye çekinmek oradan oraya kaçmak zorunda değil. Her neyse açıklama kısmını daha da fazla uzatmadan başlıyorum iyi okumalar..

Taciz Tecavüz Terbiyesizlik Nefret Öfke Kin ; TÜRKİYEDE KADIN OLMAK

Olay bundan 2 gün önce Antalyanın bir plajında oldu. Mayom bu... Bildiğiniz sporcu mayosu. Haliyle denizde olduğumuz için bunun o kadar da açık bir şey olduğunu düşünmüyorum. Zaten Antalyadayız yani Antalya nedir turistik alandır sevişin demiyorum ama burada denizde havuzda turistler sevişir buna bile kimse bir şey demez kimse onları bıçaklarla kovalamaz çünkü yazın böyle olur. Ben de o plajlardan birinde "şu tarafta çok erkek var ben uzağa gideyim bari " diye düşünerek kenarda kıyıda yüzmeye giden biriydim. Utandığımdan plaja bile kıyafetle gider orada çıkarırım denize kadar da havluyla giderim :/

Yine aynı şekilde denize giderken havlum düştü ıslanacak diye ben de çantanın oraya bıraktım. " Hadi kızım ne utanıyorsun, herkes böyle giyinmiş ne var bunda " dedim, ellerimi ovuştura ovuştura yürüdüm. Derken çelimsiz saçma sapan bir adam bana bakmaya başladı. Balık etli bir tipim artık dalga geçmelere alıştım, dedim ki "kızım * et herhalde denizden baline çıktı falan diyip dalga geçecek takma yürü" ben kıpkırmızı olmuş halimde kafamı çevirdim yürüdüm yol kısacık ama o durumda yürü yürü bitmiyor...

Kafamı çevirirken ne göreyim ? Amele yanığı olan sapık arkadaşını dürtüp beni gösteriyor. Bu defa geri dönüp kötü kötü baktım " ne bakıyorsun? " der gibi .. İkisi birden " o g*t ne sikilir beeeeaaaaahhhh " diye anırdılar. Duymamazlıktan gelmeye çalıştım ama olmadı.

Adamların ikisi de birbirlerini dürtüp pis pis olmayan göğüslerime bakıp kaş göz yapıyorlardı. Laf etsem 2 adamlar açıkçası korktum ve evlilerdi 2 adam 2 kadın ( karıları- karı diyorum çünkü eş denecek kadar insan değiller okudukça anlayacaksınız- ) ve her iki adinin de 2 çocuğu... İşin komiği her ikisinin de kızı vardı...

Hadi dedim denize geldim gireyim bu piçlerle laf dalaşına girsem beni döverler... Denize girdim karıları arkalarını döndüğü anda bana bakıyorlar bir taraflarını elliyorlar iyice sinirlenmeye başlıyorum yıllardır denize girmiyordum, ilk geldim bir gireyim dedim o da bu şekilde zehir oldu. Apar topar 10 dk bile durmadan denizden çıktım kurulanmadan hemen kıyafetlerimi ıslak ıslak giydim ve kendi kendime " kızım sen gidip orada burada taciz tecavüz diye bas bas bağırıp benceler yazıp facebookta orada burada paylaşım alıyorsun, millete de 'SUSMA' diyorsun, sakin ol ve korkma eğer susarsan daha fazla insan denize girmeye çekinecek " dedim ve korka korka tanınmamak için de gözüme koskoca gözlüğü geçirdim gittim ve başladım ;

"Neye bakıyorsun sen ya ?! " diyerek ve aldığım cevap aynen şuydu " Neye bakmışım l*n ben KALTAK * git " bunu duyunca iyice deliye döndüm hem sinirli biriyim hem de daha ben küfretmeden ve haksız olduğu halde kaltaklar * gitler havada uçuşmaya başladı. Maalesef hikayenin bundan sonrasında da terbiyeli olmak isterdim ama kan beynime sıçadı ve ben de terbiyesizleşerek devam ettim. Başladım ben de " sen * l*n karın var ufacık kızın var onlardan utan be elin kızına bakıyorsun utanmadan bir de kaltak diyorsun l*n vallahi babamla amcam burada seni de o piç kurusu arkadaşını da şurada öldüresiye dövdürür pertinizi çıkarttırırım l*n sinir etme beni" dedim terbiyesizce ama dedim zaten babamla amcam da yoktu :/ yalan söyledim :/ ...

Adam ellerini avcunu ovuşturup kekeleme başladı :) Korku ve baskı işte :) " işim gücüm yok sana mı bakıcam l*n o* kuyruk sallamışsındır senin koca götünü kim napsın " dedi ben de "bilemem artık sana sormak lazım " derkeeeeeen ve BOM karısı ve yanındaki amele sümüğü geldi toplam 8 kişiydiler 4 ü de yarma gibi kadın konuşmaya başladı " ni l*n ni ni varmış benim gocam sağa mı galdı be senin o goca götüne mi galdı be o* seni sen götünü başına aç sonra erkekler bana bakıyo di vallaaaaa var ya senin beynini patlatırım senin belanı * belaaanıııııııııaaaaaaaa orospuuuuuuğğğğğğğ " şeklinde bağırdı ve yere eğilip kocaman bir taş aldı kafama atmak için işte tam o an kanım dondu kadın resmen tacizi destekliyordu... Evet ! KADIN RESMEN TACİZE DESTEK VERİYORDU !!!!!!!

Şöyle bir durdum... İlk önce kadının söyledikleri gerçek mi onu tekrar edip anlamaya çalıştım. Evet ! GERÇEKTİ! O* dedi * belanı dedi kızım dedim korkup geri mi çekilicen kiloma da laf etti hadi bastır dedim gerçekten iğrençleşiyordum.

"Sor bakalım kocana benim koca götüme bakıp ne yapıyormuş o cevaplasın istersen"

dedim kadın bu defa arkadaşıyla yerden taş adlı bildiğin benim kafamı beynimi yaracaklar ! Taşlayacaklar beni ! Sonra kadın el hareketleri yapmaya başladı "Bunu sana sokarım seni bunla skrm al bunu kendine sok sen alışıksındır " bağırıyor böyle, o bağırdıkça ben sinirleniyorum "Sen onu kendine sok kocanı başkalarıyla paylaştığına göre baya genişsin bırak elini kolunu soksan yine yetmez" dedim kadının bundan sonraki cevabı bana tokat da değil yumruk gibi suratıma suratıma çarptı "Sana ne l*n sana ne kocam değil mi o bakar bakar sana ne iyi ki de bakmış çok iyi yapmış sana bakarak sen de bikini giyip g*t göstermeseydin keşke sikseydi seni " dedi.

Üzerime baktım bikini de yok kıcıma döndüm vallah billaha kapalı zaten üzerimi de giymişim Allahım dedim gerçek olabilir mi bu? Kadın kocasının bana bakmasına iyi ki diyordu bu gerçek olabilir mi? dedim, Gerçekmiş arkamdan gelenler söyledi. Dedim son bir laf altta kalmiyim basıp gideyim "kocan seni beni geçer yakında kızına da böyle bakar terbiyesizler" dedim gittim taşlar yağıyordu kafama kafama..

Ellerim titriyordu sinirden adamın bakması da değil artık durum kadının bir anda terbiyesizleşip buna destek vermesi... Tamam yerinde olsam herkesin içinde kocamla kavga edip onu da gömemem ama bir kadın olarak buna da destek veremem. Benimle kavga eden gittikten sonra evde keserim hesabını evde ağzına sıçarım birilerini taşlamak bana göre değil. Kimseye göre de olmamalı! Hele ki tamamıyle haksız olduğun durumda...

İçimden bunları geçirerek hızlı hızlı yürüdüm telefon direk aramada bekliyor " 155" ararsam gelirler mi diye düşünüyorum aslında düşünemiyorum da kafam hala olaya takık. Bir yandan da telefonu elimden düşürecek kadar çok ve şiddetli şekilde ellerim titriyor " lanet olsun aaaaahhh lanet olsun orospular adi orospular nasıl destek verirsiniz adiler geberin soyunuz kurusun " diyerek yürüyorum. En son taaaa uzakta olan ailemin yanına gittim babam gelmişti söylesem mi dedim olacakları hayal ettim olmazdı gittim gögle yere gözlüğümü taktım baya bir ağladım yakıştıramadım bu olanları.

Kimse görmesin diye sindim bir köşeye ağlıyorum. "susmadın ama ağzına da sıçtılar kızım diyorum" Bir yandan da "aslında iyi de oldu belki bir daha da yapamazlar " diyorum. Bir ara gözüm takıldı hepsi birden beni aramaya çıkmışlardı eve gitmek istedim ama beni bırakacak kimse olmadığından ve otobüse kadar yürüme mesafesi çok olduğundan gitmeye korktum.

"Kadın bunları söylediyse belki yolda denk geliriz bayıltıp tecavüz de edebilirler "

diye geçirmeye başladım belki aptalca bir düşünce ama böyle şyler olunca pek de düşünemiyorsunuz... O an karar verdim ne bir daha Antalyaya gideceğim ne de bir daha bu ülkeye uğrayacağım ! Yolum açık olsun.

KIZLAR ! susmamak zor belki ama susmak daha da zor ilerisi için zor mesela! Biz sustukça cesaretleniyorlar evet o gün benim huzurum kaçtı ama onların da kaçtı bundan sonra yaparken bir daha düşünecek! Canınızı tehlikeye atın demiyorum 8e tek dalın da demiyorum can güvenliğinizi sağlayın araya bıçaklar silahlar girmesin ama sıçın hepsinin ağzına !

Sırf deliğimiz var diye kimse bizi tedirgin edemez kimse bu hakka sahip değil.

Sözlü yazılı fiziksel fark etmez taciz tacizdir izin vermeyin ve yapmayın.

#SendeAnlat #DikDur #Fıridam


3|0
4534

En İyi Erkek Görüşü

 • Tecavüzü ya da tacizi önlemenin yolu ; Kızını kapalı giyinmeye zorlamak değil, oğlunu sapık yetiştirmemektir.
  SEVGİLİLER gününde milyonlarca kadının tecavüze karşı sokağa döküleceği bir ülkede erkek olmak utanç verici. HAYSİYETSİZLER yüzünden.

  10|2
  0|1
  • Kapaliya da taciz ediyorlar arkadasim kizini kapatacagina oglunu terbiyeli buyut

  • KAPALI ile ne anlıyorsun sen? cümleyi anla birdaha yorum yap.

En İyi Kız Görüşü

 • Bende sporcuyum, bikini nadiren giyerim ama giyersem kaslarım görünür bunun için de zaten hiç bir erkek bana bakmaz yaklaşmaz, tekrar bikini giydim ama pekte açık değil mayo gibiydi, kaslarım görünüyordu bir erkek 'ıyyy kaslı kadın mı olur lan' dedi bende üzerine atlayıp 'ulan piç kurusu bu kaslar sporcu olduğumdan ve sokaktaki sapıkları gebertmek için' dedim sonra yüzüne yumruk atınca sustu ve özür diledi herkesin önünde, lütfen benim bu kazandığım konuda moralini düşürmeden,'iyi ki dediklerimi yapıp kendini savunan kadınlar var' diye moralini yüksek tut, herkesin başına gelebilir her an her şey olabilir, Bence'lerini bekliyoruz :3

  4|1
  0|0
  • Tatlim benim cok tesekkur ederim ayrica da kasli kadin olur cok da guzel olur versen nefessiz dalarlar o* çocukları sirf laf olsun diye laf yapiyorlar keske yumruk yerine cukune tekme atsaydin salak herif b*k kafali

  • Hepsini Göster
  • Mükemmel bir kadınsın. Önünde saygıyla eğiliyorum.

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 33

 • Her taciz bencesi okudukça erkekliğimden utanıyorum kadın bir de destek veriyor bak sen şu işe kuma getirse ona da razı olacak herhalde yazık.

  5|1
  0|0
  • Adam bana tecavuz etse destekciydi

  • Hepsini Göster
  • Umarım bir daha yaşamazsınız..

  • Insallah canim

 • Nasıl anlatsak sizin gibi gençlere bilemiyorum. Tek tek madde madde anlaşılmayan yerleri yazsak bile gidip öyle yerlere takılıyorsunuz ki, "Ben bunu mu dedim şimdi?" diyorum kendime..

  Kısaca deneyelim. Bu olayda sen islami bir mahkemeye başvursan o erkekler haksız bulunur ve ceza alır. Yani demek istediğim, bundan sonra yazacaklarım senin haksız olduğun anlamına gelmez. Sadece anlamaya çalış lütfen. Amacım sadece bir kız kardeşime bir şeyler açıklamak. Onu suçlamak değil.

  Kadın ile erkek farklıdır. Kadın erkekten 100 kat çekicidir. Allah böyle yaratmıştır. Kadının aksine erkeğin hormonları onun beynini iptal eder ve erkeğin vücudundan atması gereken kimyasallar düzenli olarak erkeği zor duruma sokar. Bu kimyasallar atılmazsa erkeğin duyguları, düşünceleri değişir. Bu da erkeğin biyolojik yapısıdır ve çok doğaldır. Bu yüzden erkek kadına göre daha zayıftır. Kendine daha zor hakim olur. Ama kesinlikle kendini tutması, bakmaması gerekir. Allah erkeğe de bakmamasını emretmiştir.

  Dünya yıkılana kadar karşılaştığın gibi hödükler olacak. Tabi ki erkekler gözüne sahip çıkmalı, bakmamalı. Ama her zaman kendine sahip çıkamayan erkekler var olacak dedik ya... Bu yüzden sizin kendinizi tesettürle korumanız gerekir. Allah tesettürü boş yere farz etmemiştir. İnsanların tesettür tavsiyesi seni suçlu buldukları için değil, kendini korumanın yolu bu olduğu içindir.

  1|1
  0|1
  • Kendimi bicaklarla da korurum ben. Tesetture girmeyecegim hiçbir zaman. Kadin olmayi ben secmedim oyle degil mi?

  • Hepsini Göster
  • Senin dinin de bize masal onu napicaz

  • Serbestsin inanmamakta. Ben dinimde böyle o yüzden bence yazan kızlar tecavüzcü diyor muyum? Siz de kalkıp kanıtlanmamış saçma hikaylerden yola çıkarak molla, cami, din, küçük kız ifadelerini bana karşı kullanmayın.

 • Yaşadığın olaya üzüldüm... Biraz farklı bir noktaya deyincem yine bu site bir kız bir foto Paylaşmısti ve göğüslerini sergilemek maksatlı nasılım sorusu sormuştu bende ona cevaben şunları yazdım ; ... ## Göğüslerin seni göstermiş çok iyi duruyor dar bir sütyen giyip elma şekeri gibi ortaya çıkarmışsın her erkeğin dikkatini çeker sanırım kişilik olmayınca da dişilik oluyor gerek yok böyle meşhur olma hayalleri beni begensinler düşüncesi vs. Yanlış olduğunu sende biliyorsun ! Ve ama neden böyle dersen küçük saçma hesaplar derim evet beni ilgilendirmez ne yaptığın ancak böyle davranınca erkek potansiyel olarak seks düşünüyor anormal insanlar bunu talep edildi olarak algılıyor ve suç tesvik ediliyor... Erkekte cinsel anlam yükleme daha fazla. Kadının normal bir davranışını erkek cinsellik olarak algılayabilir. Kadınlar değil erkekler de cinsel istismar ve tacize maruz kalıyor. Şöyle düşünün. Mesela kediye et uzatırsınız ancak vermezsiniz bu kediye yapılan bir işkencedir. İşkencenin bir türüdür. Argo bir jargon olacak ama “Gösterip vermedi denir” böyle durumda bu erkeği taciz, istismar anlamına gelir. Kediye yapılan taciz ise erkekle oynanması da bir tacizdir.”... Toplumda tecavüze uğrayan kadınlara yönelik “kadın istemiştir, kuyruk sallamasaydı olmazdı…vs.” gibi yanlış tutumlar var. Bu yanlış tutumla birlikte bir de suçlanıyorlar. Senin gibiler yüzünden ## sen böyle yaptın diye paylaşmadım ya da böyle bir imaj verdin de demiyorum bu olaydan öncesi var yani genel olarak böyle yapıldığı için o aylar da seni böyle görmüş sende problem yok... bunları yazdım çünkü bu duruma düşmen sadece erkekler sebep vermiyor buna sende şahit olmuşsun bu nedenle her iki cinsinde bilgili olması lazım ki seksüel yamyamlık yaşanmasın. Bunları gördükçe insanligimdan utanıyorum 😕 dikkat et...

  1|1
  0|0
 • Benim kiz arkadasim kapali oldugu icin bu tarz sorunlarla pek karsilasmiyor. Yine de kapali olmayan kardeslerimize sabir diliyorum. Kuyruk sallama olayina gelirsek.. Her ne kadar siz reddetseniz de bu tür olaylar din ile ic icedir. Tanri Allah artik nasil derseniz , bize en dogru nasil yasayacagimizi kutsal kitaplar yoluyla aktarir. O kitaplara uyup uymamak bizim elimizdedir. Hem dini kurallarimizi hem toplumumuzun gecmisden kalan kültürünü hem de dünya capinda kabul goren insan ahlak kurallarini goz onunde bulundurursak , bir kadina cinsiyet ozellikleri sebebiyle rahatsizlik veren erkek hem gunahkar hem de sucludur. Medeni bir ulkede yasiyoruz ve bir kadın sokakta çıplak bile gezse hicbir tepki almamasi gerekir. AMA her ne kadar tacizci erkek çok buyuk bir suç işlemişse de bu suça zemin hazirlayan kişi kadındır. Dedigim gibi kiz arkadasim kapali ve boyle sorunlar yasamiyor cok sukur. Benim tavsiyem , eger boyle tacizci piçlerden kalici olarak kurtulmak istiyorsaniz, sitelerde yazi yazmak yerine tesetture girmenisi tavsiye ederim. Cunku yazdiginiz yazilar ahlaksizliklari önlemeyecektir maalesef.. ama tesettur sizi bu kotu olaylardan uzak tutar. Ama tabiki her insan özgürdür. Secim sizin.

  1|1
  5|1
  • Erkekler bir tarafına sahip çıksa daha basit bir yöntem olmaz mı? Hem kimse de sınırlandırılmamış olur

  • Hepsini Göster
  • Ben yaptigim yorumda bence paylasan arkadasin sorununa cozum onerisinde bulundum. Kimsenin kimseyi turbana carsafa sokma cabasi yok. Istediginiz gibi giyinin beni ilgilendirmez ve yazima yorum yapmadan once duzgun bir sekilde okuyun lutfen. Dedim ki kadin ciplak bile gezse hicbir erkegin karismamasi gerekir. Ama malesef oyle olmuyor iste. Ben ozgurum diyip erkeklerin dikkatini ceken yerlerinizi kapatmayinca hayvan ruhlu erkekler bakiyor. Ve ben kapanmam erkekler kendini duzeltsin demeyle olmuyor sorununuzu bu sekilde cozemezsiniz. Cozebilseydiniz en ahlakli ulke turkiye olurdu. Burasi gelismis bir ulke degil orta dogu ve avrupa arasinda surekli gidip gelen bir ulke benim dediklerim bunlar isterseniz kuzey avrupaya falan gidin isterseniz bikini giymeye devam edin beni ilgilendirmez. Benim onerim Allahin size sunduklarini geri cevirip bunun adina ozgurluk demeyin ve insanlari turbana sokamazsiniz , kimseye karisamazsiniz tarzi yorumlar yapmayin lutfen kimsenin size karistigi yok.

  • @Scre4m onu yapan varsa bunu da yapan var diye diye o zaman hiçbir şey yapmayalım?

 • Erkeğe yüz vermemenin, altına yatmamanın, onu istememenin suç ve cezasının ölüm olduğu ülkem de kadın olmak en büyük talihsizlik olsa gerek..

  7|0
  0|0
  • Biz de gideriz bu ülkeden afedersin hepsi birbirini siksinler

  • Keşke böyle bir çözüm olsa. Gencecik kızların tacizle tanışması daha ilkokulda ve bazende malesef kendi evlerinde oluyor ve çevre tacize uğrayan çocuğa karşı öyle gözlerle bakıyor ki malesef suçlu olan taciz eden tecavüz eden o hayvan değil de masum çocuk oluveriyor ve sesini çıkartmıyor. Bu değişmedikçe bunu yıkamayız aşamayız. Kaçmak, gitmek çözüm değil malesef veya sadece kaçabilenler için çözüm. Peki ya kalanlar?

  • Kalanlara cehennem atesi harlanarak devam ediyor.

 • Hepsini okumaya fırsatım olmadı ama plajda uğradığın sözlü tacizi okudum malesef ülkemizde böyle insan çok bu tamamen aile ve okul eğitiminin eksikliğinden düşünce yapısı değişmesi lazım ama kızlar olarakta önyargılı olmayın erkekler böyledir diye eve malesef çoğunluk böyle ama hepsi değil içerde az da olsa düzgün insanlar var sizde karaktere önem verin çünkü bu hep kalıcı bişeydir.

  3|1
  0|0
  • Ben hep karaktere onem verdim inan kim yazdiysa teklif ettiyse tipine bakmadim kimse beni birine yakistiramadi sen cok guzelsin bunla ne işin var diye ben dedim karakter baki hepsi de karaktersiz cikti bu da böyle bir anim iste duzgun olanları kapmislar kanka biz anca tacize ugrayalim anasini satayim

  • Hepsini Göster
  • Gönlüne göre olsun :)

  • Amin canim insallah

 • Geçmiş olsun. Memleketin hali belli, dolayısıyla insanların genel seviyesi de belli. İmkanım olsa bir dakika durmam giderim ülkeden. Kanadaya yerleşmeyi istiyorum ne zamandır. Tanımam bilmem kanadayı fakat nedense orada kaderim varmış gibi hissederim hep.

  2|0
  0|0
  • ahhh dostum ben de kanadayı istiyorum ama norveçe gidecek gibiyim 2 yıl sonra

  • Hepsini Göster
  • İyi o zaman Allah gönlüne göre versin.

  • amin canım senin de :)

 • Doğrudur yanlıştır orası tartışılır ama artık cidden bıktırdınız bu tarz konulardan! Öve öve bitiremediğiniz aşk cenneti Fransa var ya gidin de bir orada yaşayın bakalım insanları öylesine kibirli, ahlaksız ve saygısız ki Paris sendromu diye bir hastalığın oluşmasına vesile oldular. Dünya da kadına en iyi davranan, kadın hayatına değer veren en önemli ülkelerden biri Türkiye bunu aklınızdan çıkarmayın. Asya da zaten bırak kadını insan hayatının değeri yok batı desen bu kadar ahlaksız ve saygısız kendinden olmayana en ağır ve aşağılık şekilde davranıyor Afrika desen geri kalmış kadınların hak ve hürriyetleri yok gibi neyin tribindesiniz şu güzelim ülkemizde anlamıyorum doğrusu.

  0|1
  7|2
  • Gittin mi bu saydığın ülkelere? Gitmeni de geçtim avrupaya gittin mi? Ben avrupadaki yakınlarımla konuşarak bu kanılara varıyorum ve işim gereği de burada kalmayacağım. fransa sendromu falan yok gidip kuzeye yerleşeceğim. ha ayrıca da burada ha kadına ka köpeğe değer verilmiş. ikisini de park köşelerinde zorla SİKİYORLAR !

  • Hepsini Göster
  • Ben vatanımdan memnunum siz sie go

  • Döverek çok güzel davranıyorsunuzç ne demezsin? Avrupa erkeği kadr karakterli erkek görmedim hayatımda.

 • bu gibi olayları durdurmak için sadece ve sadece erkeğin dürtülerine engel olmasını istemek ve beklemek beyhude olur.. çünkü bunu yapan erkeğin dengesi bozuktur zaten. dengesi bozuk birinden irade göstermesini beklemek ne kadar anlamlı olur ki?

  bu gibi kötü olaylara tepki gösterrirken erkekler ve erkeklik eleştiriliyor hatta aşağılanıyor.. bu en masum ifadeyle tecavüz kadar çirkin bir olay.. çünkü olay ve sonuç farklı olsa da mantık aynı. erkekliği aşağılayan kadınlar da erkeklerin cinsel kimliğine saldırmış oluyorlar.

  bu gibi olayların yaşanmasında kişisel sorunlardan tut pornografik yayınlara kadar birçok sebep var. ve siz kabullenmeseniz de kadınların açık seçik giyinmesi bu sebeplerden biri. ama örtünen kadınlar da tacize uğruyor diyosunuz.. kışkırtıcı bir kadını görüp nefsi kabaran bir DENGESİZ o an örtünen örtünmeyen dinler mi?

  kişi kendi korumak zorunda. örtünmek, edepli giyinmek, gaz taşımak, dövüşmeyi öğrenmek koruma yöntemlerinden bazıları. ancak kişi ruhunu da korumalı.. bu da iman sahibi bir insan için Allah' itaat etmekle olur..
  sen erkeklerin tacizine uğradıkça bütün erkeklerin nefsine söz geçirmek için birşey yapmadığını sanıyosun. yanılıyorsun..

  0|1
  0|1
 • Şimdi erkeklerin iç güdüsel eş arayışı vardır. Bir gencin sana bakması ayrı sana bakıp arkadaşına göstermesi aydırır. Bunu biliyor olduğunu düşünüp her olaya bu tarz düşünmemen gerekli.

  İşin aslına gelirsek bu duruma benzer başıma geldi lisede. 6 erkekten 5 i kız yayık oturuyor diye kısmı bölgeleri açılıyor ve azıyorlar. Ayy kötü şeyler oluyo... Çok rahatsız oluyorum bu durumdan. Erkeklerin cinsel görüntülere açlığını görüyorum. Hemcinsimdir ama ben bile iğreniyorum bu hareketlerine.

  Tecrübelerim doğrultusunca erkeklerin beyazı olabildiği gibi dişilerinde siyahı var.
  Her erkek baktı'ya bu denli tepki verebiliyorsan bence bir psikoloğa ya da çok rahat bir ablanla bunu konuşup aşmaya çalışabilirsin.

  Geçmiş olsun şimdiden.

  0|0
  0|0
  • Bakip laf atti l*n tabi tepki vericem bence sen destek al

 • Klişe bir bence konusu kardeşim bir de şöyle düşün ona buna denmiyor da birine deniyor. Ateş olmayan yerden duman da çıkmaz zaten. Ayrıca o kadar zorluklardan bahsediyorsunuz bir kerede kolaylığından da bahsetsenize iki göz kırpıyorsunuz istediğiniz her şey oluyor. Bırakın artık erkeklerde suç bulmayı. Sırf erkekler mi suçlu ya

  0|0
  2|0
 • biraz abartmış ve sallamasyon geldi bana
  kaç kere denize gittim bu türden bir olay yaşamadım kaldiki antalyada
  he öyle bir olay olduysa neden şikayetci olmadın gidip? Sağda solda yazı yazıon sadece
  sen şimdi dicen sapıksınız bilmem ne zihniyetşni değiştir
  ksurua bakmada sende haksızsın öyle sapıklar var illaki
  eğer sen sesini çıkarmazsan ki bu şekilde değil gidip şikayetci ol karakola vesayre
  kimse yapmya cesaret edemez ama gene diorm senın husnü kuruntun
  o kadar rus ingiliz varken sana mı laf atıyorlar yalan gibi geldi bana

  1|0
  2|0
  • Bak arkadasim inanmayabilirsin kimse kimseyi zorlamiyor oyle degilmi ama tekrar ede ede kuruntu kuruntu yalan yalan yalan diyemezsin. Ben orada tek bana laf attilar yazmis miyim? Hayir. Ben sesimi İstanbul'da çıkarabiliyorum ne yazmışım babam gelse çok kötü olurdu. Benim buradan gitmeme 12 gun mu ne var belki daha az burada bir semt plaji simdi ben sikayet ederim bu p**evenkler annemi babami gorurler gelir eve bir sey yaparlar ben giderim bizimkilere bir seyler olur anliyor musun daha once basima geldi gelmedi degil benim kendimle ilgili degil ailemi düşünmemle ilgili bir problem. Ayrica ben polisi cagirsam inan onlar gelesiue babam o picleri keserdi gerçekten keserdi. Yoksa tabi ki laf bir trk bana atilmiyor o got ne sikilir dese bunu bir rus anlamaz zaten.

  • Hepsini Göster
  • @-Angeliciouss- hah ya nesi sallamasyon her gun oluyor bunlar

  • ülkemin durumu bu kadar kötümü ya peki sen niye sıkayet edmıosun?
   angelius

 • Ona gore yerlere gidiver iki kurus fazla vereceksin. Bende antalyadayim hic denk gelmedim boyle bir olaya. Kimse kimseyi takmaz antalyada. Antalyanin yerlisi olmayan disaridan gelen kadin erkek kiz oglan hep bozuyor neyse sakinim.

  0|1
  0|0
  • Ben antalyaliyim yalniz disaridan falan gelmedim. Burada doğdum büyüdüm. Benim de basima plajda ilk defa geliyor o kadar yerlere giderim kimse bir sey yapmaz burada o* cocuklarinin alasina denk geldim nasil olduysa bir daha hic gelesim yok eve

  • E git larada duzgun bir beache kekosu kirasu giremiyor rahat rahat takilirsin yani. Antalyadan degildir onlar kesin

  • Yok be antalyadan olamazlar asla ben hiç boyle piç kurusu gormedim antalyali olup da herkes ne bileyim hanimefendi beyefendi gercekten antalya aşkı vardi icimde ama bunlari gordum sogudum yemin ediyorum gelmesin kimse disaridan

 • Hadım edeceksin böylelerini.

  3|1
  0|0
 • Öncelikle, çok geçmiş olsun.

  Şiddete karşıyım ama, böyle tipleri bir araya toplayıp, ellerini ayaklarını bağladıktan sonra, Kill Bill'deki gibi, kılıçla kafalarını uçuracaksın...

  Oksijen israfı, gereksiz yaratıklar!

  0|0
  0|0
 • ablacım bak kendine 2 adet karambit bıçak al mayona asabilirsinde
  ya da bacağına silah tutucu ve silahını koy sıkıntı anında çek :)

  1|0
  0|0
  • @xquam Kardeşim elektroşok aldım. Muşta alacaktım suç aleti dediler. Biz yanımızda böyle şeyler taşıyoruz kullansak ceza alıcaz.

  • valla ölmekten o pisliğin tenini hissetmekten iyidir bence?

 • Bu devirde herşey olmak zor arkadaş onu bilir onu konuşurum !

  1|1
  0|0
 • Okurken yüreğim titredi be abi. Gerçekten böyle bir ülke mi olduk? Müslümanım diye geçinen döl israfları! Artık müslümanlığı geçtim insanlık meselesi be İNSANLIK!

  1|0
  0|0
  • Dinden ote insanlık meselesi.

 • Geçmiş olsun ben okurken herife sinir oldum. zor bir durum

  1|0
  0|0
 • Bildiğin adilik bu okumamış anadolu çomarları orada olacaktım ki öldüresiye döverdim dayanamam böyle şeylere

  1|0
  0|0
  • Kanka tektim ben tek cok korktum :(

  • İstanbul civarı tatile gidersen ve böyle bir durumda yardıma ihtiyacın olursa ulaşırsın stres atmış olurum bir kaç yobaz döverek

  • İstanbul'da yasiyorum kanka zaten buraya eve gelmistim ailemin yanina geldigimle pisman oldugum bir oldu İstanbul'da da yasiyorum ama bu derece degil

 • Erkekler Devam
  13

Kızlar Ne Diyor 44

 • owww bu kadarını beklemiyordum kısaca anlatmıştın ama böyle şerefsizlik yok yaa. bu kadın zaten kocasının eskort kadınlara gitmesine de karşı değildir.. Allah ıslah etsin yaa ne şerefsiz insanlar var. hadi erkekleri geç onlar şeylerinden beyinlerince düşünemiyor peki o kadınlar? yaa o karşılarındaki kendi kızları olsaydı... insanda hiç mi ar namus şahsiyet vicdan olmaz yaa. ne desem boş :( keşke babana deseydin polis falan çağırıp dalsalardı onlara iyi bir ders olurdu. keşke bunları ses kaydına alıp polise verebilseydin ama o an birden oluna insan düşünemez tabii :( bunlar hapise atılmalı yaa ama gerçi tecavüz edenler bile bu devlette serbest kalırken... adalet yok yaa adalet !

  4|0
  0|0
  • kısaca anlatmıştın derken az önceki soruda demek istedim :)

  • Hepsini Göster
  • sözde müslüman olacak bunlar... olaya gel

  • aynen katılıyorum... terbiyesizler...

 • Böyle kadınlar ilerleyen zamanda genelde aldatılırlar, sonrada neden böyle oldu derler. Hani kuyruk sallamıssın demis ya bir kaç kişi. Sen aldırma. Biz bayanlar olarak açıktan kapalıya, yaşlıdan çocuğa tacize uğruyoruz. Böyle varlıklar yüzünden bazen başımızı eğip yürümek zorunda kalıyoruz. İnsan diyemiyorum çünkü değiller. Ben yazlık bir yerde oturuyorum. Bir sürü bikini giyen kişi olmasına rağmen sulanmalar, iğrenç konuşmalar bitmiyor. Kesinlikle senin giyiminle ilgili olduğunu düşünmüyorum ki zaten denizde ne giyeceksin? Allah ıslah etsin bôylelerini.

  1|0
  0|0
  • Iste antalya da yazlik yani ne giyeyim ben denizde mayo giydim kadin bikini giyersen bakarlar dedi ben şok

  • Hepsini Göster
  • Kocasi yapar benim kocam o iyi ki yapmis der hatta babana iftira atma der kizi taslayarak evden kovar beklerim

  • Aynen öyle.

 • Kadında utanma kalmamış ki imkanı yok laf anlatamazdın. Ben de daha geçen hafta etek giydim diye burayı kerhaneye çevirmişler gibi onlarca laf yedim. Ne yapalım yaz günü ne giyelim?

  4|0
  0|0
  • Ferace giyeceksin ! Ogrenemedin mi daha ya kerhane mi olmus bura ne terbiyesiz kizlarsiniz siz allahim ya siz giyiniyotsunuz erkekler bakıyor yaz sicaginda onlarin sucu ne kizim o* olan biziz

 • Bir erkek gözümün önünde diri diri yansa dönup ateşe sonsun diye tukurmem bile

  Kızlar her hareketlerine 24 saat dikkat edicekler HAYIR
  Erkekler o iğrenç et parçalarına sahip çıkacaklar EVET

  6|0
  0|0
 • zihniyetini s*ktiklerim deyip gitmek lazımdı ama hata bizde gocasi o bakar denize mayoyla girmemeliydik

  3|0
  0|0
  • Ben de o* olmayip bikiniyle gitmeseymisim erkekler bakarmis gocasi da iyi ki bakmis anasini avradini s*keyim

 • Kadin kadina bunu yapabiliyorsa ben ne diyeyim artik. Kelimeler anlamsiz.. Cesaretine sağlık

  3|0
  0|0
  • Bana koyan o oldu zaten kadin kadina nasil yapar anlamadim vallahi

 • Ne diyeceğimi bilemedim hepsini okudum ama sen de Bayağı uzun anlatmışsın herkes okumadan geçer vallaha 😞

  3|0
  0|0
  • Okuyan olur ya da facebookta paylasim alirsa bence okurlar

 • l*n yeter artık tamam abazalar picler bakıyolar sen de şeriata uygun giyin bana niye laf atmıyolar ben niye böyle olaylar yaşamıyorum sen bir Allah ın emrettiği gibi giyin Allah a güven bak bakalım oluyo mu böyle olaylar. yok sen aç haram olan yerlerini sonra da bana bakıyolar geçmişte helak olan kavimler niye helak oldu sen helak olmadığına dua et

  1|2
  7|2
  • sen bana baksana dengesiz ! Biz Türkiye Cumruhiyetinin vatandaşlarıyız. Buranın yönetim şekli Cumruriyettir. Şer-i kanunlar değil Atamızın getirdiği laik kanunlar geçer. Kimse sen ve senin gibilere giyimini sormayacak. Bir laf vardır :) çirkini kimse öpmemiş o da namusundan sanmış diye. seninki de tıpatıp aynısı. Giyiminden sanmışsın :) Vallahi ben "helak" lafını bilmem. Ona bizim buralarda "yok olmak" denir. Yok olan kavimlere de bakılırsa açık giyimden değil, çocuk kadın erkek bakmadan ensest ilişkilerde bulunmaktan dolayı yok olmuşlardır. Yanardağın püskürmesi ile küle dönüştükleri bilinir ayrıca bu yokoluş islamiyetten öncedir. İsmlamiyetten önce kimse Allahtan haberdar değildi. Onlar da üzerlerinde sadece bir örtü ile gezerdi. Bana binlerce yıl öncesinin kesinliği belli bile olmayan bir olayını "araştırmadan" savunma. Cahil olduğun çok belli. Git de biraz tarih oku dışarı çık nefes al bakım yap belki biri öper ;)

  • Hepsini Göster
  • Erkek yancısı işte hala kadını kısıtlamakta sanıyorlar işi iran full kapalı tecavüz oranı ise berbat aaa ama onlar islamiyeti düzgün yaşamıyordu dimi. İslamdan soğutuyorsunuz yemin ederim

  • ben deistim valla kanka sayelerinde soğudum. suriye iran dubai hele dubai en bilindik arap ülkesi ama işte gel gör ki herkes karı kız peşinde.

 • Ne olursa olsun Yaptığın doğruydu bence

  3|1
  0|0
 • Diyecek sözüm yok, güzel bence. Ve haklısın. Herkes konuşmalı artık.

  3|0
  0|0
  • Konuştum ve taslandim cok güzeldi

 • Okurken seninle birlikte ben de sinirlendim. Polisi arasaymışsın diyeceğim ama onlar da bir b*k yapmıyorlar. Başıma hergün bu tarz olaylar geliyor. Kızsan ve özellikle güzelsen işin o kadar zor ki. Artık duymamazlıktan gelmeye başladım fakat ben de senin gibi bağırıyorum güvenlik görevlilerine falan söylüyorum.

  0|0
  0|0
  • Sanirim guzelim yani hep oyle derler cok guzelsin derler bak inan surada baska bir yere geldim butun erkeklerin gozu uzerimde oyle hayvanca bakiyorlar ki anasini satayim yillarin yoklugu sanki ya etraftan gecerken kicimi kolluyorum ya

 • yemin ediyorum yazdıklarını okurken ben bile sinirlendim şu an bu nasıl bir zihniyettir ya

  3|0
  0|0
  • Benim ellerim titriyordu iste

 • okurken gerçekten ağladım :( geçmiş olsun canım :(

  3|0
  0|0
  • Sağol tatlim allah kimseye vermesin

 • ''Sen kuyruk sallamasan bakmazlar'' vb yorumları okumaktan utanıyorum açıkçası. Ya Şahit olduğum birşey söyleyeceğim ki. Bir kadına tecavüz edildi. Ve bunu yapan karaktersiz polise ifade verirken ''haketti'' dedi. İnanabiliyormusunuz? Karaktersiz ve şerefsiz dolu ortalık.

  3|0
  0|0
  • Ne yapmis da haketmis yoksa nefes mi aliyormus? o* cocuguna bak sen allah bin turlu belasını versin

 • Iste bu yuzden bir kadin dovus sporlarini , yumruk atabilmeyi ogrenmeli

  Cunku bu tur vasifsizlar hakederr

  1|0
  0|0
  • Evet mmi dusunuyorum ciddi anlamda okula doner donmez baslamayi dusunuyorum

 • harika bir ilişkim var yedi aydır. sevgilimin menajerine tecavüz girişiminde bulunulmuş az evvel arayıp anlattı. başarılı olamamışlar ama saldırmışlar kadına işte... neyse ben çok delirdim bu duyguyu biliyorum dedim, daha önce 4 yaşında taciz edilidğimi anlatmamışım erkek arkadaşıma. deliye döndü sorarken ''nereden biliyorsun?'' diye. ağlayarak anlattım. asabım bozuk bir şkeilde pc başına geçtimki senin paylaşımını okudum... bir tane taşta sen alsaydın keşke! keşke babana söyleseydin be kardşeim! çok öfkeliyim şuanda. inan... bunları duydukça dahada öfkeleniyor insan. kendi yaşadığından geçiyor. tek dileğim umarım bu adamlardan biri savunmasız bir şeklde elime geçer zira o zaman olacaklardan ben sorumlu olmayacağım. Üzülme * et. öpüyorum...

  0|0
  0|0
  • Sana da o kiza da cok geçmiş olsun keske diyorum o orospularla teke tek olsaydim 8 kisi olmasalardi o zaman o tasi birak atmayi sokarim uygun yerlerine.

 • Kızına karısına da laf atsınlar taciz etsinler
  Anca akillanir

  3|0
  0|0
 • Niye Türkiye de kadın olmak çok mu kötü hayır bence çok güzel bu dediğin şeyler çoğu ülkelerde de oluyor doğru lanetler pis sapık insanlar var bazılarımız şanslı değil ama ben ailemden hayatımdan ülkemden memnunum. Türkiyede kadınlar özgür

  0|1
  4|2
  • Evet evet şahsen biz ortadoğu, güney amerika ve afrika ile kıyaslanacak bir ülkeyiz her yerde oluyor yaee demek çözüm değil maalesef

  • Sözde özgür. Sen özgürlük ne görmemişsin. Biri bakar mı diye kendini saklamak özgürlükse tamam

 • cesaretine hayran kaldım.

  3|0
  0|0
 • Gercekten cok korkunc , adam zaten cahil kadinda malesef aşk nedir anlayamamis yani hem Sever hem döver mantiksiyla. Cahil insanlari zaten asla yenemesin, küfürle de birsey cözulmez ( etrafta cocuklar var onlarda kufur ogrenmesin :( ). Bence guvenligi , polisi aramalidir , boyle durumlarda. Turkiyede yasamiyorum ama bence turkiye artik "yalniz gezilmez" hale geldi. Bende antalyaya gittim bu yaz àma yalniz degildim 5 aile gittik, kalabalik olunca birsey olmaz àma farkindaydim yalniz kalsam bir yerde, hemen yerler insani. Yani demek istedigim antalyadan ve denizden o olay yuzunden sakın soğma, herkez mutlu olmayi hak ediyor.

  1|0
  0|0
 • Kızlar Devam
  24
Yükleniyor...