Çocuk Taciz ve Tecavüzleri

Öncelikle merhabalar. Adımı gizli yapıp yapmama konusunda çok kararsız kaldım. Buna bencemin sonunda karar vereceğim.

Başlıkta da anlattığım gibi konu çocuklara karşı yapılan taciz ve tecavüzler. İşin kötüsü bizzat kendi yaşadıklarımı yazacağım buraya... Nedenini de merak ederseniz dün kardeşim dediğim bir arkadaşımla konuşurken yıllaaar yıllar önce olan bu konu aklıma geldi konuştuk dertleştik ama geceden beri aklımdan çıkmıyor. Ben de paylaşmak istedim neden bilmiyorum...

çocuk taciz ve tecavüzleri .

Hahah tabi ki bu kadar tatlı minnoş bir çocuk değildim ama hemen hemen bu kadar ufak bir şeydim sanırım ya 5 ya da 6 yaşındaydım. Ailem doğulu ama biz batıda yaşıyoruz ne olduysa hatırlamıyorum doğuya gitmişlerdi bir köye (burada doğulu insanları kötülemek amacım yok sadece olayı anlatıyorum kimse alınmasın ). Hani bir hava vardır ya köy temizdir çocuklar toplanırlar oynarlar yani ben hep bu bilinçleydim daha doğrusu.

Yaşım şu an 19 o zaman 5 yaşında olsam bundan 14 yıl önce işte herkes birbirine güvenirdi yani en azından ben çocuk kafayla güvenirdim. Annemler dışarıda oynamam için bıraktı. Yeni geldiğim için de kimse beni arasına almıyordu haklı olarak... Ben de "nolur saklambaç oynayalım nolur sizle ben de oynayayım "diye yalvarıyordum kızlı erkekli 15 20 kadar çocuk vardı.

Aralarında anlaşmalık oldu ve kızlar çayın kenarına gittiler beni de kovdular aralarına almadılar sen küçüksün eve git deyip beni orda bıraktılar. Sonra erkekler 'iyi niyetle' gelip "eger seni sikersek bizimle oynayabilirsin" dediler.

Dedim ya 5 ya da 6 yaşındayım o dediklerinin ne anlama geldiğini nereden bileyim hepsi de iyi davranınca ben de kabul ettim... Çok iğrenç! 8-10 kadar oğlan vardı 10 yaşından 18 yaşına kadar. En başındakinin adı büyük olanın adı İbrahimdi hiç unutamıyorum annesi babası yoktu.

Sonra toplanıp bir merdiven altına götürdüler beni külotumu indirdiler hepsinin çükünü gördüm sonra ileriden kızlar oynamak için geri döndü bunlara seslendiler biri bana sürtüp dokunmuştu ama kızların sesinden çok korktuktan sonra kötü bir şeyler olduğunu anladım. Kızlar meğerse beni almaya gelmişler...

Hayatımı kurtardılar kızlardan da tek Kübra adını hatırlıyorum bir daha denk gelirsem teşekkür edeceğim... Eğer gelmeselerdi 10 tane velet tarafından tecavüze uğramış bir çocuk olacaktım işin kötüsü de taciz edildiğimi saatler sonra anladım ve bunu kimseye söyleyemedim muhtemelen tecevüzü söylemeye de korkacaktım kimse inanmazdı herhalde...

O gün akşam ibrahim isimli piç evin önünden geçerken sormak aklıma geldi. teyzeme koşup "sikmek" ne demek teyze diye sordum. Bana bağırıp onu nerden öğrendin diye sordu ben de evin önünden geçen ibrahimi gösterdim ona da bağırdı ama teferruatını sormadı ben de onları döverler diye üzüldüm anlatmadım fazla çünkü olayın kötü olduğunun farkındaydım ancak bu kadar da kötü olduğunu fark edememiştim henüz. aradan bir 7-8 yıl geçtikten sonra idrak etmeye başladım.

Bu olaydan bir 2-3 geçti bu arada batıdayım okula yeni başladığım dönemler. Babam evin ilerisindeki bakkala gönderdi daha evn altındayken bir adam oksakmaya başladı çırpınınca boynumdan tutup beni eğdi ve bir arabaya doğru çekti ama ona mı sokacaktı bilmiyorum ben de korkudan bağırıp öbür elini ısırdım babam seslenince adam koşarak gitti ve ben yine söylemeye korktum 7-8 yaşında da bu olayları tam anlamıyordum adamı beni kaçırıp organlarımı satacak sanmıştım o da korkunçtu tabi can havliyle bağırdım o da geçti gitti.

Daha sonra böyle şeyler olmadı sanırım. Hafızam o kadar geniş değil velhasıl büyüdüm. Yüz olarak fena değilim ama fizik için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Bir gün yolda yürürken akşam bir erkek grubunun " şşşştt yüzün de pek güzelmiş gerisiyle işim olmaz ama versen de hayır demem hani " , " sana diyorum yüzün de çok güzelmiş beeeeeeh " demesi benim korka korka adımlarımı hızlandırmam ve ileride arkadaşlarımı görünce koşa koşa onlara sarılmam...

İstanbula daha yeni, öğrenci olarak gitmişken 2 adamın beni takip etmesi ben durunca durması ben ilerleyince ilerlemesi arkamdan bağıra bağıra türküler söylemesi bir bakıver be yavrum demesi kendini bilmezin birinin yanımda erkek arkadaşım varken "oy liselim liselim" diye saçma sapan bir şarkı söylemesi ve kavga çıkması....

Facebookta askıntılık eden kişiyi tersleyince "orospu " olmam bütün erkekler tarafından "kezban" denilmesi... Yazılı sözlü veya fiziksel hiç fark etmez taciz tacizdir. Yakınlarımda bir erkeğin tecavüze uğradığını duymuştum. kadın erkek de fark etmiyor ördeğe damacanaya dahi tecevüz edilen ülkemde.

Daha aylar önce 10 yaşındaki kuzenimin 80 yaşındaki bir adam tarafından dakikalarca tacize uğramalası onları şikayet ettiler diye tehdit edilmeleri aynı adamın çocuklara tecavüz ve tacizden sabıkasının olması yine de salıverilmesi..

Ama gerçekçi olalım ben sürekli bunları takan ağlayan biri değilim. Aklıma geldiğinde üzülüyor ve iğreniyorum sadece. Kız gibi değilim biraz hatta fazla duygusuzum ağlamayı sevmem hayatta bunlardan başka şeyler de yaşadım zor şeylerdi ağlamamayı ve güçlü kadın olmayı öğrendim. O yüzden bunlar için sadece 1 defa ağladım. Geçti dedim kendime. Geçmek zorunda da zaten. Ama bazı arkadaşlarımız bazı şeyleri atlatamıyor o yüzden insanlara karşı hassas olun lütfen.

Herkesin olaylara verdiği tepkiler vardır mesela bazıları erkeklerden tamamen uzak dururlar bazıları daha da yakın olurlar ben de bütün insanlardan nefret ediyorum. profilime giren olduysa " insanlardan nefret ediyorum" yazıyordu tepkiden dolayı kaldırdım. Ne bileyim iyi insan olun ya!

Son olarak;

İşte bunlar hep taciz işte bunlar hep tecavüz.... Ne şekilde olduğunun önemi yok taciz tacizdir. Yapmayın Yaptırmayın.

#Durma #SendeAnlat


0|1
5743

En İyi Erkek Görüşü

 • Oncelikle cok gecmiş olsun. Kotu birsey gelmis basiniza, ama atlatabilmissiniz daha fazla atlatamazdiniz cunku unutmaniz imkansiz. Ulkedeki sosyal yapiyi dusunursek daha 10 lu yaslardaki cocuklara "Ne zaman milli olucan lan", "Kuş ötüyo mu kuş" diye soran dusuncesiz, okuz insanlar yuzunden Turk erkekleri 10 yasinda cinsellige merak sariyo. Once bu okuzleri dizginlemeli. Cocuklar erken cinsellige merak sardigi icin ulkede duyarli birey yetismiyo, ruh hastasi sapik erkekler yetisiyo. Tekrar cok gecmis olsun Kubra'ya benim de tesekkurlerimi iletin gorurseniz.

  8|0
  0|0
  • Cocuklari sunnet ederken onlara sapka takip asa verip onundeki çükü için bir ton kutlama yaparsan cocuk diyecek ki " aaaa benim çüküm çok önemli" ayni evde kiz kardeşi de olacak ancak sofrayi yalnizca kiz hazirlauinca o diyecek ki " kadinlar bana hizmet edecek " bunlar dahi tecavuzlere goturen seylerdir. Algiyi 10 degil 4 5 yaslarinda baslatirlar. Doguda herkes erkegi sever erkege onem verir batida dogudan gelmis insanlar yuzunden kizlar aksamlari tek cikamazlar. Yani daha sana bir cok sey sayabilirim. Olur da bir gün oğlum olursa ne sunneti icin kutlama olacak ne de evde bir kadin ona hizmet edecek

  • Hepsini Göster
  • Bu arada sunnet konusuna da katiliyorum, tamamen haklisiniz. Erkeklik organlarini yucelten bir tören bence de

  • Ben dinle ilgili bir sey demedim dinle degil ahlakla alakali zaten.

En İyi Kız Görüşü

 • Sen içini dökmüşsün. Dökmek için yazabilmişsin. Ben yıllardır susuyorum. Daha 8 yaşında bir çocuktum ben. Allah bin türlü belasını versin bide akrabaydı. Görüyorum hala. Bayramda elini uzattı öpmedim. Tehdit ediyorum bir daha yeltenirsen Öldürürüm diyorum. 8 yaşından 18 yaşına kadar devam etti bu olay. Önceleri anlamadım ama yaşım biraz ilerledikçe anlamaya başladım. Sonra utandım kimseye anlatamadım. Hala devam etti. Senede 10 gün istanbula geliyordu Şerefsiz. İlla 1 ya da iki gün sıkıştırıyordu. 18 yaşıma gelince gözüm açıldı. Dövüş eğitimi alıyorum. Kendime ait bıçak takımım ve çantamda biber gazım var. İlk baş kaldırışım köyde kendi evinde mutfak bıçağı ile oldu. Şimdi 20 yaşındayım her fırsatta göz dağı verip tehdit ediyorum o kadar gözüm kara ki bu sefer ben kenara çektim. Yeltenirse bir bıçak takımım olduğunu zevkle kendisini acı çektireceğimi hemen öldürmeyeceğimi süründüreceğimi söyledim. O gün kalbini tutarak üst kata çıktı. Akşamınada kalp krizi geçirdi. Ama ölmedi. Varsa bir adalet bu olayda benim. Duydum ki kuzenimi de sıkıştırmış. Şimdi ikimizi de koruyan tek şey benim cesaretim ve kararlılığım. Yapabileceğime emin artık. Bir sürü kavgam ve vukaatım var. Bu dünyada böyle olmak lazımmış. Yasalar bizi korumuyor. O şeref yoksunlarını beraat ettiriyor. Madem öyle kanunda benim hakimde benim adalette benim. Nefes aldığım müddetçe her fırsatta kabusu olacağım. Birileri duyar diye korkan şimdi kendisi ben değilim. Utanması gereken de ben değilim. UTANMASI GEREKEN BİZLER DEĞİLİZ. UTANMASI GEREKEN ÇOCUKLARA EL SÜREN CANİLERDİR. BENİM ÇOCUKLUĞUMU ÖLDÜRDÜ. ONLAR ÇOCUK İSTİSMARCILARI DEĞİL ÇOCUK KATİLLERİDİR. KANUN ONLARA CEZA VERMİYOR MADALYA TAKAR GİBİ SOKAĞA BAŞKA ÇOCUKLARI KATLETSİNLER DİYE SALINIYOR. SUSMAYACAĞIZ. YILMAYACAĞIZ. ASLA ESKİSİ GİBİ SAĞLIKLI BİR BİREY OLAMAYACAĞIM AMA şu an KARŞISINDA DİMDİK DURABİLEN KADIN OLARAK BİRGÜN BÜTÜN KADINLARA DİK DURMASI GEREKTİĞİNİ ANLATMIŞ OLACAĞIM.

  1|0
  0|0
  • Ah ah nasil uzuldum keske krizden sonra geberseymis o* çocuğu korkmusmus ulan bunlari yaparken sen korkmadin mi kalbini tutmadin mi keske geberseymis adi p**evenk uzerine de kalmazdi vallahi tebrik ederim seni umarim senden korkarken krizden geberir gider hatta size yalvarir arayin hastaneyi diye de ölümünü izlersiniz aramazsiniz geberir

  • İnşallah öyle olur. Korktum ama belli etmedim. Gözü kara olmak lazımmış. Bunu anladım. başka türlü koruyamazdım kendimi ve kuzenimi. O ölene kadar durmicam defalarca kalp krizi geçirecek köpek ama ölecek elbet. Belki başkalarına da el uzatıyor. Kuzenim bile uzun uğraşlar sonucu anlattı bana. Belki başkalarıda var ama biz bilmiyoruz. Korksan bile belli etmeyeceksin. Baş edemeyiz sanıyorlar. Sırf bunun gibi hayvanların üzerinde denemek için aldım o takımı ben.

  • Şok cihazi al göster ona ya da gosterme mal mal saldirmaya calisirsa uzerinde denersin o ara tanismis olur sok cihaziyla da

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 42

 • Diyecek hiçbirşeyim yok bende 4 yaşında böyle birşey yaşadım... ALLAH Kahretsin ki böyle şeyleri duyunca yüreğim parçalanıyor kendimi bir baba yerine koyuyorum ve düşünüyorum benim kızımın başına böyle birşeyler geldiğini bırak kızmayı adamı öldürmeyi aklımdan bile geçmiyor kızımın o acısını içimde hissetiğimi düşündüğüm zaman yıkılıyorum , yalvarırım ölmek için öyle bir acı yok ve asla asla asla affetmem böyle insanları. ÖFkemi yendim hiçbir şekilde insanlara kızmıyor saldırmıyor kavga etmiyorum fakat böyle bir olayı yapan birine şahit olursam kesinlikle ölüdürürm. EN acı olanıda kendine '' MÜSLÜMAN '' diyen insanların tecavüze eğilimleri diğer erkeklere göre %90 daha fazla bu nasıl iğrençlik böyle , Dünya ömrü kısa ALLAH herşeyin hesabını soracak o gün işte o gün inkarcıların vay haline...

  8|2
  0|0
  • Muslumanlar cunku 9 yasindaki cocuga tecavüz serbest

  • Hepsini Göster
  • Bende duygusal değilim ama başkalarının yaşadıkları böyle şeyleri görünce yumuşuyor duygularım , znnetme ki süzme duygusal biriyim tabiki herkesin kendi seçimi yinede destek manasında demiştim.

  • Uzulurum ama belli etmem

 • Ben söylüyorum erkek milleti şerefsiz diye

  9|0
  0|3
 • Allah kadınları kızlar bacilarimzi korusun valla aynen ortak çok kötü.
  Ayrıca geçmiş olsun.
  Sanayide biz bile is yaparken egilsek, bize bile hallenip mikecek abazalar var..
  Kızları düşünemiyorum..

  5|2
  0|0
  • Bizim egilmemize gerek yok :) deligimizin olmasi ve nefes aliyor olmamiz yeterli. Gerisi muhim degil :)

 • Diğer benceden geldim buraya. Bunları yaşamak çok kötü gerçekten. Ülkemizde bu kadar "mahluk" var maalesef. Çok bir şey istemiyorum ya, hepsini hadım etsinler yeter. O kadar temiz bir yer oluruz ki anlatamam.

  Yaşadıklarını anlatabilmek çok zordur. Bunu başarmışsın gerçekten tebrik ederim. Birileri başlayacak ki diğerleri de anlatacak. Başlarından kötü olaylar geçen o kadar çok arkadaşım var ki. Onur sana güveniyorum deyip saatlerce yanımda ağlayan. Bir insanın, bir diğerine bunu yapmaya hakkı yok ya. Kim olursa olsun, yok. Birbirinizden güç alacaksınız, mümkün olduğunca aktif olun bu konularda. Konuştuğum kişiler gibi şantajlara boyun eğmeyin. Hiçbir son, bunlardan daha kötü değildir çünkü.

  Tekrardan ağzına sağlık. 19 yaşındasın, bu dal üzerine psikolog, danışman falan olabilirsin. Senin gibi cesur bayanlara ihtiyacımız var

  2|0
  1|0
  • Hayatimda bir hata yapip biriyle birlikte oldum. Sadece bir kişi. Ölümüne sevdim ve çok guvendim. Bir gün ayrılık vakti geldi ve o çocuk bana şunları söyledi " eğer benden ayrilirsan benimle yattigini ve konusmalarini ailene gosteririm yine bana kalirsin" bu da santaj ve bir nevi tacizdir kanimca. Koş göster yattığımi hatta hamile bile oldugumu söyle demistim. Fazla cesurumdur bir kadin olarak. :)

  • Hepsini Göster
  • Kesemeyeceğiz. Açık noktamız bu. Ve her seferinde buradan vuracaklar bize. Atalarımız bile demiş acıma yetime... diye ama biz böyleyiz. Değişemeyiz

  • mesaj attım sana

 • Sonra yok memleket sevgisiymiş yok öyleymiş yok böyleymiş ilk iş şu ülkeden gideceğim hatta üniyi bile yurtdışında okumak istiyorum benim kızıma böyle birşey yapacaklar bende onları sağ bırakacağım yok öyle bir dünya onları ilk önce öldürür sonra Balıkesir'in çılgın eşeklerine s*krizinin sözde herkesin müslüman olduğu bir ülkede yaşıyoruz

  5|1
  0|0
  • Herkes musluman degil. En başta ben. Deistim ben. Bunlari gore gore böyle oldum sonradan. Bana sorarsan ben de gidecegim 2 yil sonra yurt dışına.

  • Hepsini Göster
  • İyi p zaman arkadasim sen bir kiz olarak tacizcilarin arasinda yasamaya devam et cesur cesur. Kacan yok terk ediyoruz olmasi gerektigi gibi

  • Evet kardeşim korkuyorum. Eğer birisi kızıma karıma bunları yapar da bir hırsla o o*ospu çocuğunu öldürür hapse girerim diye korkuyorum

 • Memleket aşkı denen şeyin ortadan kaybolmasını, hatta ve hatta iyi niyetli genç bir delikanlının, bir kızın yanına yaklaşıp da merhaba dediğinde başına gelecekleri yaşamasını, karşı cinslerin birbirine bu derece yabancılaşmasını sağlayan şeyler.. iğrençlik boyutunu söylemeye bile gerek yok.. İğrenç ulkemin iğrenç insanları.. arkanda tutku söyleyen dangalaklar da dahil.. Yurtdışında aynısını yapsa, ; nda beşbin lira cezayı yapıştırıp çatır çatır da surun duruyorlar. Laf atmak bile ağır cezalar.. buradaysa, sadece bir genç kızın korkusu.. Bunlar yüzünden geceleyin bir genç kızla karsilastigimda bir yerde, basımı yere eğip uzağından yürümeye baslarim.. Gerilmesin diye , acaba yine taciz mi edileceğim diye.. Üzücü.

  0|0
  0|0
  • Arkamdan türkü söylendiğinde inanmadim bana degildir dedim de telefonumla oynuyormuş gibi durdum onlar da durdu biri sagima gecti biri onume durdu ve bana bakmaya basladi ellerim ve bacaklarim titriyordu arkadasimi arayip babacim geliyordum ama karnim agrimaya basladi gelemicrm siz tek gidin ben eve donuyorum dedim yurtta kaldigim halde. Insan sacmaliyor iste

 • Bir kez daha türkiyeden soğudum. Gün geçtikçe bu ülkeden bu dinden bu insanların içinden çekip gidesim geliyor ve buna bir adım daha yaklaşıyorum. Bir topluluk neden bu kadar karaktersiz olabilir? Ya şu an gerçekten duygularımı dökemiyorum yaa. İçimde o kadar nefret söylemi var ki bunları dışa vurmak istemiyorum. Tek söyleyeceklerim şunlar: bu gün yine hem başkalarının yerine hem de bu ülkede erkek olduğum için utandım... burdan tüm hemcinslerime sesleniyorum SENİN DE NAMUSUN VAR!!! (Bacım anlayana davul zurna saz anlamayana sazı soksan az.) Bu arada türkiyeyi kötülemek olmasın ama karaktersiz insan sayısı çok..

  1|0
  0|0
  • Araplaşan bir ulke icerisindeyiz. Anlattigim olayin uzerinden 13 14 yil geçmiş taaa o zamanlar doguda boylr bir olay oldu sonra batida bazilari diyor ya mini giymeyin aziyoruz onlarinki azmak degil dusunuyorum da kisin her seyi ust uste giyen 5 yasindaki bir cocugun kıyafetleri ne kadar azdiriciydi da 10 kisi tecavuz etmeye kalkti...

  • Hepsini Göster
  • Çok sağol ama :)

  • Hoppaaa işte bu kadar yaa :)

 • Erkekliğimden utanmıyorum çünkü o insanları kendi cinsimden saymayı reddediyorum.
  Çok çok geçmiş olsun...

  5|0
  0|0
 • Bunlar yüzünden erkeklikten utanıyorum 😕

  4|0
  0|0
 • Çok bahtsızmışsın =/

  0|0
  0|0
  • Yok be geçti gitti büyüdüm artik

 • Bence Prim yapıyorsun. 2 Tane Ablam var. Eskiden Baya bir kız arkadaşım vardı şuanda yok ancak konu bu değil herşeyi anlatırdık birbirimize aklımız ermesede ama tecavüz gibi bir olay bu kadar fazla olmasıbana yalan gibi geliyor. bence prim yapiyorsun sadece.

  2|0
  3|0
  • Tecavuz degil taciz. Bak simdi bilip bilmeden prim deme burada beni uzersin ilerde kendi yavrunun basina gelir tecavuzun esiginden kurtulur o zaman anlarsin prim mi degil mi hicbir kiz kendinde bunu yakistirip da prim yapmaz arkadasim inanip inanmamak sana kalmis kimse seni de inandirmaya zorlamiyor inanmazsin olabilir ama prim demeye hakkin yok senin

  • Taciz ucuz yırtmaktır ancak bu tutumun fesatlığını değiştirmez bu sebepten dolayı bence kötü. inandırman gerekli cünkü bence demişsin kendin ortaya attığın birşey. bu ozaman cevapda vermelisin ikna etmelisin

  • tamam canım 14 yıl önceki video kayıtlarını atarım saçma sapan konuşma ya inanmazsan inanma işim yok kanıt atıcaktım deli mi ne ya

 • Cinsiyetimden utandım neler varmış A. q. hepsi idam edilmeli oclari..

  2|1
  0|0
 • Bence ilkokullarda cok cok azaltılmalı zaten sene sonunda kafalarında birsey kalmıyor. ve 5 sene boyunca insanlara neden saygılı olmaları gerektiği kendilerini nasıl koruyabilecekleri kısacası insan olmanın gerekleri anlatılmalı Din kültürü değil Ahlak bilgisi dersi verilmeli. 70 milyon profosor yapsan ne olur adam olmadıktan sonra

  1|0
  0|0
  • Bunu gel de insanlara anlat

  • Hepsini Göster
  • Haklısın ama erkeklerede yakın olmalı anlatabilmeleri için Çünkü bu insan atıkları cinsiyet ayırmıyor artık

  • Maalesef ayirmiyor o* çocukları

 • tamamen rabbime emanetsiniz.. üzüldüm okurken hemcinslerim nefret bile ettim dünyayi berbat bir hale getiren biz insanlarız aslında sizleri korumamız kollamamız gerekirken olanlara bak..

  1|0
  0|0
  • Evet öyle olmaliydi ama böyle oldu

  • Hepsini Göster
  • Yok konusmadik yorumlastik sadece

  • mesaj atar misin merak ettim konustuguma eminim cünkü

 • Yazacak Çok Şey Var Yazamadım.. Gemiş Olsun Ama Bunları Unut Kafana Takma Taktıkça..

  0|0
  0|0
 • Sonuna kadar okudum :( bu lanet ülkede gercekten kız olmak çok zor

  4|0
  0|0
 • idam edilmeli tek çare bu!!!

  0|0
  0|0
 • Bu meleklere dokunacak kadar şereften yoksun olan insan olamaz...

  0|0
  0|0
  • varlarmış demek ki...

 • hepsi de sana salça olmuş giyimine hareketlerine oturuşuna kalkışına dikkat et derim ben önce kendi suçumuzu kabullenip hatamızı kabullenelim sonra karşı tarafa yükü bindirelim. yanlış anlama desteklemiyorum bu olanları ama sen açık kapı bırakmazsan kimse bunları yapmaz istisnalar vardır elbet fakat onlar da kaideyi bozmaz. iyi bari zararın neresinden dönersek kârdır. İyi yırtmışsın. geçmiş olsun.

  0|0
  4|0
  • 6 yasinda cok seksi giyiniyordum cok haklisin acik kapi biraktim gelin beni sikin diye !!!

  • Hepsini Göster
  • hop kardeş ne bu özgüven? kız ne giyip giymeyeceğini sana sormayacak isterse çıplak gezer mk sanane yine bakanda yine laf atanda suç biraz kendini bilsen böyle b*ktan bir yorum yapmazsın hadsiz !!!

 • Bende çocukluğumda 4 kez tacize uyradım...

  1|0
  0|0
  • çok geçmiş olsun sana ne yaptılar :(

  • Hepsini Göster
  • Ulan erkege bu denli halleniyorlar miydi vay halimize ya okudukca sinirlendim

  • Malesef...

 • Erkekler Devam
  22

Kızlar Ne Diyor 56

 • Popomu elleyen herife şok cihazıyla elektrik verdiğim için 7 bin tl ödedim. Bu ülkede adalet anlayışı çölde deniz kavramı kadar soyut. Alt tarafı 1 saat baygın kaldı diye ellemesini mazur gören hakimi s*kip etek giyiyordu diyeceğim.

  4|0
  0|0
  • Hahahahha son yazdigina guldum bastakine daha cok güldüm hahahaah s* neye ugradigini sasirmistir o* cocugu hangi cesaretle seni sikayet edebilir ya adi herif hakim de neye dayanarak sana para odetir l*n nefsi mudafa var burada anasini satayim olaya bak ya trajikomik resmen

  • Çok haklısın trajikomik 😂

 • öyle adaletsiz bir adalet sistemimiz var ki.. daha 10 yaşındaki kardeşim sınıfından bir çocuk tarafından taciz edilmiş. bize çok sonra söyledi. Söylediği gibi okula attık kendimizi. Derhal müdürle konuştuk. sınıfının değiştirilmesini ve taciz eden çocuğun tedaviye ihtiyacı olduğunu belki de ailesinden alınması gerektiğini anlattık. Müdür hiç bir şey yapmadı. Sınıfını bile değiştirmedi. Üstelik kardeşimi her şeyi ailene anlatma diye tehtid etmiş. Daha sonra milli eğitime şikayette bulunduk. elimize bir kaç telefon görüşmesi ve yazışmadan başka hiç bir b*k geçmedi. Milli eğitim bu konunun üstünü örttü. ne müdür ne de bunu yapan çocuk ceza almadı. Türkiye de kadın olmak bu işte. Herkesin haksızlığına sessiz kalması. Adalet sisteminin adaletli davranmaması. Tecavüzcüsüne tahrikten ceza indirimi uygulanması. Buraya yok kendimden utanıyorum ülkemden soğuyorum yazan erkekelerin bir çoğunun sosyal medyada Türk kızına takmadıkları kulp kalmamsıdır türk kızı olmak. kızlarsoruyorda dahi türk kızları sürekli psikolojik şiddete maruz kalıyor. Kadını aşağılayan sorular kaldırılmıyor kadın düşmanı üyelikler silinmiyor. Aynı, ülkedeki adaletsiz sistemi gibi.

  0|0
  0|0
  • asıl ağırıma giden yönetimde bulunan kadınların bizi desteklememesi..

  • Hepsini Göster
  • sessiz kalmak zorunda olmak diye bir şey yok. Sadece toplumun baskıları yüzünden mahvolan hayatlar var. Sessiz kalmak aptallıktır. Sen susarsan başkaları da susar. bunu yaşamayıp tepki göstermeyenlerden çok yaşayıp sessiz kalanları anlayamıyorum. Haberi okuduysan haberdeki kadın öldürmeseydi öldürülecekti. Sessiz kalmak-zorunda- olsaydı şu an ölmüştü. Yasalar bizi değil tecavüzcüleri koruyor. Ölmemek için öldürmek zorundasın. ya avlanırsın ya da avcı olursun. Kaldı ki bu iğrençliği yapan insanların cezalarını çekmeleri gerek.

  • kadın tecavüzcüsünü öldürüyor cinayetten yargılanıyor adam tecavüz edip kadın yakıpöldürüyor iyi halden indirim. harika :)

 • bende nefretle bakıyorum insanlara..
  ilk sevgilim , pislik ergen bana tecavüz etmeye kalkışmıştı.
  2 sene sevgili olmştuk lisedeydim ve onunla öpüşmemiştim bile. snra yaz tatilinde bundan ayrıldım..
  tesadüf olarakta onun ailesinin yazlığı ile benim teyzemler aynı şehirdeydi.
  daha önce teyzemlerle tanıştırdıgım için biliyordu onların evini. ve yine başka bir yaz yine aynı şehirde tatildeydik ama ben ondan ayrılmıştım.
  birgün aradı yine barısmak ıstedıgını falan soyledı ben reddettim , teyzemlerde oldgmu bliyordu.
  birden içeri girdi (bahceli bir ev kapısı acıktı). bir baktım o şoka girdim.. eniştem ve teyzemler pazardaydılar. snra kapıları kilitletdi ve bna saldırmaya basladı. kilodumu cıkarmaya calıstı.. direndim ama okdr kuvvetliydi ki..
  snra eniştem bagırdı dısarıdann '''kızımm kapıyı ac niye kilitledinn''.. onun sesini duyunca camdan fırladı..
  eniştem dusa girdi bnde onun ayakkabılarını ve telefonunu alıp fırlattım suratına dısarıdakı yolun kosesınde beklıyordu..
  aglıyordum.. beni o halde eniştem gorseydi hem o* damgası yiyecektim.. görmeseydide tecavuze ugruyacaktım..

  0|0
  0|0
  • ya bu nasıl bir o* çocukluğu barışma ayağına tecavüz falan bu nedir nasıl bir adiliktir ya açıklaması yok bunun

  • Hepsini Göster
  • Sen de 16 yaşındayken sevgili edinmek yerine düzgün bir çocuk gibi davransaymışsın

 • Allah beterinden korusun seni de hepimizi de. Evlatlarımızı da... Erkek milleti köpek milleti der annem, haklı.

  0|0
  0|0
  • annen çok haklıymış

 • Rabbim sana hayırlı bir eş nasip etsin. Hayırlı evlâtlar, ben babam hastalandığında 10 yasında bir kızdım kuzenim tarafından tacize uğradım hatta. Şikayetçi oldum ama bir kere bile mahkemeye gelmedi sonra dava kapandı gitti. Ama şimdi mutluyum

  0|0
  0|0
  • Amin canim benim Allah sana da hayirli bir es ve evlatlar nasip etsin insallah. Kuzeninin de cani cehenneme. Adi pislik. Ama mutlu olmana da çok sevindim ya

 • Diger benceden geldim okuya okuya dusunuyorum hala yasadim mi diye dusunuyorum ama hafizamda bisey yok igrenclik otesi seyler bunlar dogmamis cocugum icin korktum.. gecmis olsun

  0|0
  0|0
  • Dogmamia çocuğum icin ben de korkuyorum acaba bana yasatilani yasar mi diye

 • senin yaşadıklarını bende yaşadım hatta ilk anlattığın olay aynısı fakat 1 kişiydi bende atlattım çünkü çocuktum çok küçüktüm yani bilmiyorduk bazen aklıma gelince acaba günaha girdim mi cehenneme gidecek miyim diyorum kendi kendime ama hiç suçumuz yoktu sadece cahildik keşke hiç yaşamamış olsak. ailem arkadaşlarım beni tanımayan insanlar genelde Özgecan Aslana benzetir ve kaderim benzemesin derim hep fakat bu ülkede bir kadının ölümü bu gidişle nasıl olabilir ki? çoğunlukla tecavüz ardından ya kendini öldürürsün ya da ölürsün. bazen keşke insanlarımız veya insanlar böyle olmasaydı diyorum. bu ülkede kadın olmak çok zor. Allah yardım etsin bize senin adına sevindim unutmana :) bir daha böyle yaşamamamız dileğiyle (ne kadar imkanlıysa)

  2|0
  0|0
  • Ben de cocuktum diye atlattim su yaslarimda olsa oldurebilirdim bile

  • Allah göstermesin hiçbir kıza

  • Amin hicbirimize..

 • Bende kendi yasadiklarimi anlattigim bir bence yazmistim. Ayni celiskiyi yasamistim bende ama ben saklamadim kendimk ve aciktan paylastim. Yaslarimiz dikkatimi cekti, bende 6li yaslarimdaydim. Normalde hafizam guclu degildir, olaylari cabuk unuturum ama o olayi 18senedir unutamadim.. Tamamini hatirliyorum ve hayatimin en igrenc anisi.

  0|0
  0|0
  • Ben aksine cabuk unutmam ama gerçekçi olalim ki onu unutmustum yani aklima gelmezdi. Bencenin basinda da yazdigim gibi arkadasim kendi taciz vakasini benimle paylasiyordu ona " seni anlayamam ama anlamaya calisiyorum çünkü anlamak için yasamak gerekir " yazdim sonra bir an durdum uzun zaman olmus unutmusum birden aklima geldi. O anlari cok iyi hatirliyorum unutmadım o onlerindekini tutuslari ahirin oraya gidisleri bakislari dokunuslari gulusleri simdi anlam verebiliyorum erkeklere kopek gibi davranmama

  • Bilincimiz bastiriyor cunku hatirlamak istemedigimiz anilari.. 12yasina kadar bende hic bisey hatirlamadim ve hatta o sahisla konusur hala abi derdim.. Sonra yavas yavas hatirlamaya basladim.. Hatirladikca kahroldum diyebilirim.. Ama artik kendimi suclamaktan vazgectim. Hatirlayamadigim ayrintilar vardi, psikolojik destek aldim. Simdi hemen hemen herseyi hatirliyorum ama en azindan kabullenmeyi ve kendimi suclamamayi basardim

  • Ben kendimi hic suclamadim e sonuçta 10 ergenin bana tecavuze kalkismasi benim sucum olamazdi ben de * ettim ama aklima gelince bazen neden ben dedigim oluyor yorumlari okuyunca yine * ediyorum cunku hepimizin basina gelmiş

 • Kim sataşmadı ki kızlara? Kim laf atıp ''Ne güzelmişsinnnnn beh'' demedi ki. Bana da dediler bende de kavgacı bir kişilik vardı , yumruk atardım. Zaten şu an sporla uğraşıyorum azıcık belli olmasa da kasım da var , ama güçlü oldugum sürece onlardan korkmayacagım, Sende hayatına devam et, kim bilir, eğer bunlar olmasaydı öğrenemeyeceğin çok şey olurdu, kızlarımızın çoğunluğu yaşadı bunları, kader değil öğüt bunlar bence, Geçmiş olsun :3

  0|1
  0|0
  • Valla kisi sayisi az olunca ben de satasiyorum ama 10 kisilerse yemiyor tesekkur ederim hepimize geçmiş olsun bebegim

  • Hepsini Göster
  • Ben korurum seni aşkım ^_^ @AdvocaAt <3

 • taciz tecavuze mini etek şuh bakış tahrık ettı derler sıkışınca peki küçük cocuk tacızı bu ne oluyor hepsı sakınlık sadece nefıslerıne ya da kaba tabırle uçkurularına sahip cıkmıyorlar hasta herıfler masum bedenlerı kırletıyorlar varatılışımız da savunmasız varatılmış olabılırız ama bu susacagımız anlamına gelmıyor bı kadını kızı cınsel obje olarak görüp saldırmak nedır o kızın bir ömür uykularından olmasına neden oluyor bılır mısınız uçkuru beyinli adi sapkınlar insanlık nereye gıdıyor 50-40 yaşındaki adamların nasıl 18-20 yaşında sevgılılerı oluyor nasıl 15-14 yasındakı kızlar bunalımdalar erkeklerden bahsetmıyorum ne oldu vicdanlara hakıkat cızgımızı nasıl kaybettik yanlışı ne ara dogru görmeye başladık?

  0|0
  0|0
  • Bu yillardir böyle elden ne gelir

 • Bu dünyada kadin olmak zor..
  Kimse kalbinin guzelligini gormez. Goguslerinin ne kadar buyuk olduguna kalcanin sekline bacaklarinin uzunluguna dudaklarinin kalinligina ve daha birsuru seye bakarlar once.
  Ozgurluk denilen kavram biz kadinlar icin gecerli degil. Otobuste dolmusta surekli surtunmeye calisan birileri aksam karanlikda senden yararlanmaya calisan insanlar ya da ask adi altinda bedava seks yapmak isteyen adamciklar..

  1|0
  0|1
  • Hangisinin en iğrenç olduğuna karar veremedim. Anlam da veremedim. Hepsinin cani cehenneme

 • Bütün dünyada ister çocuğa ister yetişkinlere yapışan taciz ve tecavüzler durdurulmalı bir tek ülkemizde olmuyor bu olaylar aslında o kadar iğrenç şeyler duyuyorum ki dış kaynaklardan biride japonyada Yakuza'nın erkek çocuk satış pazarı oldu utanç verici bir durum olarak devletleri konuyu ele alsa da yıllardır orada erkek çocukların iş adamlarına iğrenç amaçlarla satılması midemi bulandırdı bu tür her olay iğrenç ve benide insandan soğutuyor sanada gerçekten çok geçmiş olsun bunu yaşayan binlerce insandan birisin ve bunu dile getirmek gerçekten bir adım ilerlemektir

  0|0
  0|0
  • Neeeee erkek cocuklari mi satiyorlar...

  • Hepsini Göster
  • param olsa da ben de alsam gider evimde bakarım yazık günah ya

  • Hayatta herkes şanslı olamaz sonuçta ama Türkiye de de birsürü çocuk var bu durumda onları alabilirsin koruyabilirsin

 • kuzumm kıyamamm :( bende tacize uğradım malesef, gizlenmenede gerek yok, burdaki herkes abaza zaten gizlensende aynı lafları yiyeceksin burdakilerden gizlenmesende. neyse bende pek umursamıyorum bu konuları ve ileride bir gün evlenirsem ve çocuğum olursa kesinlikle böyle şeylerden uzak tutmaya çalışacağım. hatta sırf bu nedenlerden yurtdışına çıkıp merkez bölgelere bile geçebilirim :/ :(

  0|0
  0|0
  • Nereye gidersen git ama asla onu yalniz birakma. Asla

 • bende kendi yasadiklarimi dusundum senin yazdiklarini okuyunca kendikilerimde daha sansliymisim dedi (görebiliyormusun sanki böyle seyleri yasamak zorundaymisiz gibi dedim) inanki yazmaya elim varmiyor usenmekten degil igrenmekten ve kendimi suclu bulmaktan yazamiyorum ve biliyorumki bunlar devam edicek kime ne yarari olucakki yazsam böyle olaylari yasamayan kadinmi kaldi ve en cok uzuldugum ne biliyormusun asla anlamiyacaklar ve namus kelimesini bizim ustumuze vericekler biz okadar gucluyuzki aglamayiz ruh olarak gucluyuz 🍃

  0|0
  0|0
  • Ne suclu göreceksin be sacmalama kizim senin ne sucun var asil onlar kendini suclasin sen de bizler gibisin masumsun insan kendisine istemedigi halde zorla yapilan seyden suclanamaz suclu olamaz.

  • Hepsini Göster
  • Hayir sort giysen de yaparlardi cunku memelerin var bacaklarin var deligin var saclarin var çok tahrik edici ve nefes alıyorsun bakarlardi ve bakacaklar da kendini asla suclu hissetme karaktersiz insan karaktersizdir turkiyede de baska ulkede de ne giyersen giy sadece sana zarar vermemeleri icin dikkat et yeter sen orada aglasan ben burada üzülürüm

  • dedigin gibi nefes aliyoruz tek sorun bu , resim koymadigim halde yazmadiklari sey kalmadi pembe hesap yani nefes aliyorum 😊 heryerde var , onlarin böyle olmalarinin tek sebebi yanlis yetistirilmeleri.. net baska bir cevabi yok

 • Ya varya çok kötü şeyler bunlar..
  Kendimize dikkat edelim.

  0|0
  0|0
 • oy ölürüm ben sana
  Allah belalarını versin
  neden bunları hadım etmiyorlar l*n
  üzülme bu senin suçun degildi
  bir uzmandan yardım al ruh halin için
  Allah sana ve başka kadınlara kısaca kadınlara sabır versn

  0|0
  0|0
  • Valla nefret etmek elim kolum gibi benden bir parca oldu onun disinda da gram uzulmuyorum zaten hepsinin cani cehenneme simdi kendi kizlarina da taciz tecavuz yapıyorlardır onlar

 • Yaşadığın şeyler az buçuk değil. Cok geçmiş olsun :(

  0|0
  0|0
 • Okudum ve seni o kadar iyi Anlıyorum ki geçen yıl benim başımdan da taciz olayı geçmişti. Şuanda onu hatırladım büyük Bunalım geçirmiştim çok kötüydü :(

  0|0
  0|0
 • Tiksiniyorum mesela çocuk babasıdır evlidir küçücük kızlara cinsel obje olarak görür işte bunlar dürtüleriyle hareket eden kafasız insan olmayan yaratıklardır.

  0|0
  0|0
  • Insan bile degil adiler

 • Nedense bunlari taktigina, samimi olduğuna inanmiyorum. Duygu sömürüsü yaptığını, içten içe insanlarin vicdanlarına oynadiğını, kendini acındırmak istediğini düşünüyorum.

  0|0
  1|0
  • Yukarıda da yaziyor zaten fazla takmadigim sadece anlatmak istediğim. Samimi olmasam da yazmazdim. Kimse kimsenin vicdanina oynamiyor belli ki sen hayatinda hic tacize ugramamissin. Eminim sen benden daha acinacak haldesindir. Su sacma yorumunla bile belli oluyor.

  • Ben varya senin bu yazdıgın tacizlerin 2 katını yaşadım bunlar hiçbişey değil. Ya ben çok güçlüyüm hatırlama gereği duyup canımı bile sıkmıyorum ya da siz çok güçsüzsünüz yazıp, anlatıyosunuz ilgi bekliyosunuz. Ben yakın arkadaşlarıma bile anlatmıyorum hafizamdan silip atıyorum sizi anlayamıyorum ama ailenizden görmediginiz ilgi alakayı burdan mı bekliyosunuz

  • Yaşadıkların yalandır demiyorum ama neler yaşayanlar var travma düzeyinde onlar dururken bu ufacıcık şeyleri niye anlatirsiniz ki. Tacize alışık olmayanlar bir iki birşey yaşadım mi koşuyorlar anlatmaya senin gibi sürekli buna maruz kalanlar napsin.

 • Kızlar Devam
  36
Yükleniyor...