Türk Erkeklerinin "Yabancı Kız Candır" Algısının Sebebi Yurdum Kızlarıdır!

Öncelikle sözüm meclisten dışarı yarası olan gocanır efendim, benim aşık olduğum kızda Türk ve bu özelliklerin hepsini taşıyor iyi anlamda yani eğer katılmadığınız bir görüşünüz varsa belirtin kibarca tartışalım çok memnuniyet duyarım. Sık sık yurt dışına seyahe çıkarım bir kaç farkettiğim olayı yazmak istiyorum. Yazı ağırlıklı Avrupalılar hakkında.

Neden yabancı kızları peki ?

1) BilgililerNeden yabancı kızlar daha hoşumuza gidiyor

Ne zaman bir yabancı kızla tanıştıysam uğraştıkları bir hobileri mutlaka oluyor gerekse spor gerekse sanat ve neler neler duyuyorsunuz anlatamam çok değişik işlerle uğraşan insanlar. E herkes böyle olunca doğal olarak karşındakinden sürekli farklı bir şey öğreniyorsun. Keşfetme duygusu sıkıcılık yaratmıyor ama bizim Türk kızları maalesef eğitim sistemimiz berbat ygs lys'ye hazırlanmaktan hobiyi geçtim kendini bırakmış durumda sonrasında da sıkı fıkı bir iş hayatı anca haftada bir arkadaşlarıyla eğlenmeye çıkar onu da yapabilseler bari. Ayrıca tanıştığım herkes belirli bir film, müzik, kitap bilgisine sahip ve muhabbetler cidden inanılmaz. Kaliteli gidiyor e burada konuşmaya çalışıyorum 20 yaşına gelmiş kız ettiği tek muhabbet saatlerce Leon'daki gerçek bir aşkmı :D e hal çekilmez iki muhabbetin belini kıramıyoruz.

2) Kültürlüler

Şimdi maalesef ki Türkiye çok asimile bir kültüre sahip bütün hayat tarzımız Avrupanın kötü bir kopyası ama oradaki insanların kendi kültürü zaten, ayrıca eskilerini unutmuyorlar. Türkiye'de örnek vermek gerekirsek Hulisi Kentmen desek ona bile o kim ya diyecek insanlar ve yabancılar değer ciddi anlamda değer veriyorlar. Gidenler bilir Almanyada her sene Alman çiftçi kadın kostümleri bütün giyim mağazalarını kaplar ve genci yaşlısı giyer sokağa dökülür. Ellerde sepetler bizim bir kurban bide şeker bayramında kızların biraz kendine çeki düzen yaptığını bilirim. O kadar keşke horon oynasalar halay çekseler katılsam öğrensem. Burada anlatmak istediğim asıl konu şu eğer onlar bir yaşam tarzını benimsemişse tam olarak hakkını vererek yapıyor. Biz bizim olmayan bir yaşam tarzını yaşamaya çalışıyoruz nasıl telefonun çakması oluyorsa oda duygunun, kültürün çakması oluyor.

2) Eğlenceliler

Fazla söz etmeye gerek yok bu konuda kendilerini tam olarak eğlenmeye veriyorlar ama burdan bir konuya değinebiliriz. 20 yaşındaki bir Türk kızının eve geç gidicem ya da annem aradı açmadım nerdeyim diyim vs diye mesülüyetlerini nasıl alayım ben ister istemez kaygı oluşuyor. İnsan da eğlence de yalan oluyor haliyle ama yabancılarda ya her şey planlı ya da aileleri hiç arayıp sormadığı için gayet rahat oluyorsun ve harbiden dans olsun müzik olsun ablalar işini biliyor.

3) Dürüstler

Şimdi şaşırabilirsiniz ama Türk kızları sevgili konusunda biraz yalancı her gün görüyorum. 2 hafta sevgili olmak için söylemedikleri yalan yok ayrıca çok karşılaştığım bir durum var ben sosyal çevremde tanınan bir insanım. Kızların sırf bu yüzden kaç kere bana asıldığını selfie çekip orda burda paylaştığını bilirim ve Türk kızlarının diğer bir problemi hoşlantıyla aşkı ayıramıyorlar bile. Yabancılar ise bir erkekle tanıştığında hemen belli ediyor onunla yürüyecek ilişkinizin boyutunu işte ciddi bir ilişki mi sadece takıl bitti tarzı mı cinsel bir ilişki mi vs vs ama size mimikleri, kurduğu cümleler, davranış, ve en önemliside bakışlarıyla hissettiriyor. Yani kalp kırılması gibi durumlar her zaman söz konusu değil anlıycağınız kız dürüst ve kibar bir şekilde niyetini ya da yürümiyeceğini size belirtiyor ve o kadar da kalbiniz kırılmıyor.

4) Nezaketliler

Ben bir keresinde yol sormak için yolda gördüğüm bir hanımefendiye hanımefendi pardon şu adresi arıyordum da biliyorsanız'ı bitirmeden ay ben nereden bileyim be taksimiyim diye tepki almıştım :D Yabancı kızların bu yönü çok hoş kimin kötü niyetli olduğunu olmadığını anlıyorlar galiba :D Ben yol sormayı geçtim gittiğim şehirdeki oraya has yemekleri ülkede bulabilceğim en güzel tütün'ü vs soruyorum her türlü yardımcı oluyorlar ve mesela Rusyada galiba bir yerde Çin lokantası vardı meşhur kıza sordum kız dedi bak şurda makarna yiyebilirsin şu sosla çok güzel oluyor mükemmel falan filan e insan hoşnut oluyor tabi karşısındakinden nezaket görünce.

5) Giyinmeyi biliyorlar

Resimdeki tabii ki bir manken ama cidden sokakta ne giyimler görüyorsunuz. İmkanla alakalı heralde ne zevkler ne tarzlar onları geçtim kız bir şort bir kapşonlu giyse bile kendine yakışacak şekilde giyiyor e insanın göz zevki okşanıyor haliyle.


5|4
5130

En İyi Kız Görüşü

 • Haklısın ben Avrupa da yaşıyorum burada doğdum, büyüdüm ve aynısı erkekleri için de geçerli siz Türk erkekleri gibi değiller. Aralarında kro olan yok, çoğu eğitime önem veriyor bu güzel birşey, bir kızı bakışları ile kesinlikle rahatsız etmiyorlar, sokak ortasında taciz etmiyorlar, laf atmıyorlar sizler gibi, giyim tarzları çok güzel Türk erkekleri gibi bir haber değiller, bilgililer Türk erkekleri gibi tek bildikleri Nasıl ya*şaklık yaparım değil, kızlara (çirkin olsalar bile) çok nazik ve kibar davranıyorlar Türk erkekleri kız güzelse kibarlar değilse hayvanmış gibi davranıyorlar, herşeyden önce sevgili ararken dış görünüşe bakmıyorlar Türk erkekleri Adriana lima bekliyor ama kendi tiplerine de kroluktan bakılmıyor ayrıca Türk'ler fiziki özelliklerde çok mükemmeliyetciler kendileri de birşeye benzese anlayacağım Avrupa erkekleri ise bakıyor zayıf mı diye toplam olarak resim iyi duruyorsa tanışıyorlar,
  Türk erkekleri gibi ana kuzusu değiller, eğlenmeyi biliyorlar sevgililerine birşey kısıtlamıyorlar eteğin, dekolten vs. , sempatikler ve Türk erkekleri gibi kıllı da değiller ve kendilerine bakıyorlar sabahları yüz jeli vs baya rutinleri var Türkiye de erkek Adam uğraşmaz öyle şeylerle derler.. Oysa saçmalık. Herneyse daha birçok neden var sanırım benim de bence yazma zamanım geldi.

  15|2
  0|0
  • Hepsini Göster
  • Ben sadece ''Türk Erkekleri'' diye genellediğin için sinirlenmiştim aşırı tepki verdiğim için özrü dilerim :)

  • @Tunchu sorun değil genelleme yapmaktan nefret eden biriyim ama bu yaptığım da bence yazana karşı benim tepkimdi sanırım. ☺️

En İyi Erkek Görüşü

 • Hulusi Kentmen biliyoruz da Hulisi Kentmen'i bilmiyoruz.
  Giyim imkanla ilgili değildir güzel kardeşim. Bak bu gün Sarar'dan takım elbise aldım ayakkabı kemer gömlek hepsi 500 lira civarında tuttu. Hem sosyete pazarları da var insanların giyinebileceği düzgün yerler. Giyim, insanların kültürünü ve birikimini yansıtır. Nezaket kuralları konusunda evet çok haklısın. Trip atmaz sana kızmaz seni üzmez. Hatta bilmeyerek canını yakar ve sonra özür diler.
  Dürüstlük konusuna inanıyorum. Sırf mesleğim için altıma yatmak isteyen kız sayısı hayli fazla. Yalanlarını ortaya çıkarınca da dekoltesi ile sohbeti ekarte etmeye çalışıyor. Bilgi ve eğlence konusunda ağzımı açamam saygılar.

  0|1
  0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 50

 • Kökenim avrupa dan geliyor onun için neyin ne olduğunu biliyorum. Her yabancı kızı böyle mi sanıyorsunuz siz? Yurtdışına gidin, birçoğunun burada kezban diye eleştirdiğiniz kızlar gibi olduğunu göreceksiniz. Çoğunun burnu havada oturup , sinema, kitap vs. hakkında konuşamazsın. Özellikle ingiliz kızları çok kabadır mesela. Nezaket diyorsunuz vs. Onların kızları niye yaklaşınca gülüyor, nazik davranıyor? Çünkü erkekleri buranın erkeği gibi değil. Ben de başlarda gülerek nazikçe yaklaşıyordum sonra hepsinin amacını anlayınca somurtkan olmaya başladım. Nezaketi hak etmeyen çok erkek var burada çünkü. Bu arada tanımadığım herifle oturup konuşmak zorunda da değilim. Avrupa nın erkeği farklıdır ama. Hem çok yakışıklılar ve yakışıklı olmalarına rağmen mütevazidirler burnu havada tip pek göremezsiniz. Kibarlar, kadına değer verirler nasıl konuşulması gerektiğini bilirler. Güzel-çirkin kız ayrımı yapmazlar bütün kadınlara eşit davranırlar. Rahatsız etmezler, gelip yanına abuk subuk konuşmazlar. Gyinmeyi bilirler, birçok konuda bilgileri vardır kendilerini geliştirirler. Sporunu yaparlar, spordan anladıkları bir tek futbol değildir, kendilerine bakarlar vs vs. başkalarını eleştirmeden kendinizine bakmanız gerekiyor. Bu kızları da bu hale getiren erkekler aslında. Ben gözlerimlerimi söyledim. Ha bir de gereksiz gereksiz her şeye küfür etmezler.
  62.media.tumblr.com/.../...8EqPB1uuu6ydo1_1280.jpg

  3|1
  0|0
 • eglenceliler haricinde katiilyorum yabancilar 3kagit bilmezler dobra doburlar yurt disinda buyuyen turklerle turkiyede yetisen turklerle cok fark var aralarinda. onlarda turkiyedekiler gibi 3kagiti bilmezler. durustler turkiyedekiler neyaziki cok durust olmuyorlar gorundugu gibi cikmiyorlar

  0|1
  0|0
 • Daha geçen gün böyle bir konu oldu ve inan çok haklı olduğunu düşünüyorum, toplum olarak çocuklarımızın bilmem kaç yaşına kadar pış pışlamış anneler çocuk 10 yaşında kendi yemeğini yiyemez halde, çocuk düşer hemen düştüğü yere vurulur ağlama annecim modu yahu bir bırak çocuk kendi kendini de teselli etmeyi bilsin velhasılı karakter kısmının asıl oturduğu yaşlarda çocuğa aşırı ilgi ya da dengesiz bağırma saçma sapan ilgilenmeme durumları ileride birey olduğunda ben en üstünüm psikolojisi sağlıyor maalesef. birde toplum olarak eksiklerimizden bir tanesi de cidden insanlarımız öz eleştiri denen meretten bir haberler! ben mükemmelim deyip kendine toz kondurmayan hatta hatasını uygun dille söylediğinde seni aşağılamaya çalışan enteresan insan topluluğu var. ben yurt dışına gitmedim ama şöyle bir yazılan şeyleri genel olarak geçen olaylara bakıldığında durum bu maalesef, en basit örneği bu gönderinin altına git onlarla evlen o zaman diyen bir ablamız :/ ne denir cidden bilemedim elimizde daha iyisini yapmak varken ben buyum deyip kenarı çekilmek ve bilmem kaç yıl sonra yaa yalnızım işe niye ki acaba demek... acı ama gerçek, en kötü tarafı da şahsım adına bunları fark etmeyen insanlar olduğu için etrafımda derdimi anlatabildiğim insan sayısı 1 elin parmağını geçmez... Ülkece iyi günlere dileklerimle.

  0|4
  0|0
  • Hepsini Göster
  • aman olmasın, bulmuşsan bırakma kardeşim zor gelir öyle insanlar

  • vay be , şu yazından dolayı ağzım açık kaldı gerçekten beynini kullanabilen insanlar insanlar varmış dedim artık ne kadar aptalca, genelleme yapan, yazı olsun diye yazılan yazılar :D, görsem de sinirim bozulmaz sağ ol :)

 • Ben de söz almak istiyorum ben de!!

  Şimdi daha yarım saat önce başka bir soruya cevap verdim. Kızın biri sevgilimle yakınlaşıyorum ama eski sevgilimle de yakınlaştığımı düşünecek oysa olmadı ne yapacağım diyordu. Hah burayı mimleyelim. Türk kızlarının Türk erkeklerine kendi gibi olamamasının en büyük sebebi, bu yanlış anlaşılma korkusudur. Vallahi yabancı erkeklere bizim kadınlar da rahat.

  Bu daha kültürlüler meselesini kim uydurmuş bilmem. İnternetin yaygınlaşmasıyla millet alim olacağına maalesef mal oldu kardeşim. Avrupalılarda da Pollyanna kimdir bilmeyen onca insan var, saçlarını yolduklarım... Mesela Ruslar Noel'i neden Batı Avrupa'dan farklı kutladıklarını bilmiyor, takvim farkı diyemiyor. He ama kötü taklit olduğumuz konusunda 10 numara 5 yıldız haklısın. Bizim sözde elitimiz ''gece bende kal, ay kalkma erken'' demeyi Avrupailik sanıyor.

  Nezakete gelince, çıkan haberler malumumuz. Biriyle es kaza iki kere göz göze gelince yusuflamaya başlıyorum ben de. Biz yollarda arkamıza bakmak zorunda kalan insanız, ne nezaketi.

  Kadın-erkek neyse birbirlerinde payları var. Özetle şu sorumlulukları paylaşalım artık. Başka sözüm yok hakim bey.

  0|0
  0|0
  • Bizim sözde elitimiz ''gece bende kal, ay kalkma erken'' demeyi Avrupailik sanıyor.
   Bunu çok güzel dedin her gün dalga geçiyoruz arkadaşlarla bizde bu konuda haberler konusundada haklisin tabi ama benim bahsettiğim gündüz vakti nisantasinda gibi bir yerde oldu yani öyle bir durum yoktu digerleride sizin karşılaştığınız durumlar saygı duyarım ne güzel kibarca yazmışsın sağol

  • Keşke olmasa... Ama dediğim gibi bunda iki tarafın da payı var. Erkekler kendi hatalarını da görmeli.

 • Bir de aşağılamak gibi olmasın ama türk kızlarının %90'ı gerçekten boş konuşuyor. Yıkarıda da demişsin zaten onlarda sürekli farklı muhabbet. İnan okulda ve dersanede muhabbet edebilicek, farklı 1-2 insan bulabiliyorum. Sürekli bir "şu beni seviyomuş","şu o kıza çıkma teklifi etmiş"bla bla. Hiç farklı konu görmüyorum. Haliyle 1-2 kişiyle biz ayrı onlar ayrı dünyalarda takılıyoruz.

  1|2
  0|0
 • Çok yanlış bir düşünce değil mi? "Ben bakire kız isterim kadın değil" mantığıyla gezip burada laga luga yapmanız? İleride sen de kız babası olacaksın belkide, kızını nasıl yetiştirmek istersen karını da öyle seçersin diyor noktayı koyuyorum.

  7|0
  0|0
  • Allah korusun çocuk fslan deme bakire biriyle evlenmem zaten banane :D

  • witchathena , daha yaşın küçük anlaşılan ki cümlende hemen klasik genellemelerden birini kullanmışsın yukarıda adamın yazdığından nasıl "Ben bakire kız isterim kadın değil" mantığını çıkardın hala şaşkınım şu anda ve''kızını nasıl yetiştirmek istersen karını da öyle seçersin'' nasıl bir cümle ya yani diyorsun ki ben karımı böyle seviyorum kızımda benim istediğim gibi olucak özgür olamaz o mu diyorsun?

  • @Tunchu hayır anlatmaya çalıştığım o değil, burada gırgırına dahi olsa Türk kızlarını yabancı uyruklarla karşılaştırıp iş ciddiye binince erkeklerin %80 lik bir kısmının onca gereksiz detaya bakarak eli erkek eline deymemiş adriana lima arayışından bahsediyorum. Kızını kısıtlama durumu da yok ortada şimdi ben çocuk yapmam sadece sevişirim mantığıyla yazılan bir benceden sonra eğer ileride kendi çocuklarını da kendi gibi yetiştirmek isteyecekse aynı yolda devam eder demeye çalısıyorum.

 • Yurt disinda yasiyorum ve buradaki erkeklerde gayet kibar eglenceli dürüst ve sevgililerine gercekten deger veriyorlar siz türkiyedeki erkekler gibi degil. :)

  7|0
  0|0
 • 1-Öncelikle kültürün ne olduğunu öğrenmelisin acilen :) O konuda büyük eksikliğin var. Türkler kültürlerinin devamını sağlayabilen bir topluluktur.
  2-Hobi sahibi olmayı bilgiyle bağdaştırman da saçma. Biz arkadaşlarımızla bir araya geldiğimizde izlediğimiz son filmden, bilimde olan son gelişmeye kadar paylaşırız ( Etrafındaki insanlara bir göz atmalısın)
  3-Dürüstlük konusuna gelince bir şey diyemiyorum iki tarafta karşılıklı dürüst olmalıdır.
  4-Eğlence konusunda haklı olabilirsin beni bile ailem bu yaşımda arıyor
  5-Giyim konusunda neredeyse tüm ailelerin durumu belli çoğu insan karnını zor doyuruyor Türkiye de ama ben gözlemlediğim kadarıyla onlarla da kötü giyinenler var.
  6-Yol sormayla nezaketin mantığını bağdaştıramadım :)

  1|0
  0|0
  • 1 ben göremiyorum pek o kültürü ya kitaplarla okuduğumuzda hiç alakası yok gerek yaşam tarzı gerekse milliyetçilik kavrami millet birbirini kesecek halde başka görüşten diye yok onlar böyle şunlar böyle
   2 zaten her arkadas ortamında aynı muhabbetler geçiyor hobisi olan insanın bakış açısı inanılmaz gelişir yaptığı ise göre ve birinin ugrasi hakkında bir şeyler öğrenmek te bilgi bence :D
   6 sen yanına gelip kibarca yol soran birine böyle bir tepki verirmisin herkes yaşamıştır burda aşağı yukarı :D nezaketle neyini bagdastiramadin anlamadın

  • Hepsini Göster
  • 1. soruna cevap verip diğerlerini okumayacağım
   Cevap : Türkler kültürlerini devam ettiremeyen tek topluluktur (TÜrkiyedeEkİLER) şuanda yaşadığının veya daha doğrusu kültür diye gördüğünün Türk kültürü olduğunu mu sanıyorsun?
   Gördüğün Pis arap kültürü farkında değilsin.

  • @Tunchu Osmanlının sanat yapısı devam etmiyor mu yani? En basitinden çinicilik araplardan mı geçti bize? ya da en basitinden aile yapısı şu an çoğu insanda geçerliliğini koruyor?
   ya da şunu sormam gerekiyor Kültür ne demek biliyor musun?

 • yetmeyince ithal ediyoruz yalan mı doğru

  0|2
  0|0
 • beğenmiyorsan git zorla tutan yok seni bu ülkede senin anan kim ayrıca? türk kızlarını bu hale getiren siz Türk erkeklerisiniz!!!
  yabancılarda cinsellik tabu değildir kimbilir o övdüğün kızlar kaç tane erkeğin koynuna girmiştir ama onu bir türk kızı yaptığında o* rospu damgası yer gece dışarı çıkamaz çıksa tecavüze uğrar mini etek giyemez hepsini geçtim hala kızlar okumamalı çalışmamalı diyen türk erkekleri varken sen neyin kafasını yaşıyorsun? türk kızlarına laf etmeden önce kendinizi düzeltin!

  3|0
  0|0
 • ben de bir Türk kızıyım ama ruhum Batılı... senin çevren böyle olabilir, şöyle gezdim böyle tanıdım havalarını yapabilirsin tabi çünkü sadece 19'sun...

  başlıkların doğru çünkü yabancılar kökten böyle, yetişme tarzları tamamen farklı. ben Türk kızlarını sevmem çünkü çoğu cahil ve kıskanç (en azından benim çevrem)... bu yazdığın hepimiz böyleyiz anlamına gelmiyor.

  Türk kızına aşık olduğunu söylemişsin ve bunların hepsi onda varmış (?)
  demek ki herkes aynı değilmiş...

  0|0
  0|0
  • benim kalbim Türk kanım değil üzgünüm annem göçmen babam yarı rus asıllı :) ama yaklaşım tarzından zaten anlaşılıyor ben de bir Türk kızıyım ama ruhum Batılı... senin çevren böyle olabilir, şöyle gezdim böyle tanıdım havalarını yapabilirsin tabi çünkü sadece 19'sun... şu cümle neler söylüyor geneli konuşuyoruz ruhu batılı olmak ne onuda anlamadım Türk kültürü bütün kültürlerden hoş geliyor bana çünkü her duygunun oluşumunda bir acı her kültürün oluşumunda bir hikaye var yaşanmışlık var ama maalesef şu an ki Türk toplumu bundan mahzun

  • Hepsini Göster
  • şükürler olsun benim aklım fikrim doğru ve düzgün onlar gibi (yabancı olsan ne yazar!)... senin gibi olanlardan nefret ediyorum
   benimle iki kelime tartışacak kadar karakterin yok ki alaya alma çabaları...

  • bak niye böyle yapıyorum biliyormusun anladığından dahi emin değilim ilk cümlede ne diyor
   Öncelikle sözüm meclisten dışarı yarası olan gocanır efendim, benim aşık olduğum kızda Türk ve bu özelliklerin hepsini taşıyor iyi anlamda yani eğer katılmadığınız bir görüşünüz varsa belirtin kibarca tartışalım çok memnuniyet duyarım. senin yazdıkların hem alakasız hem nezaket çerçevesinden çok uzak ve ben hiç kültürde büyüyemedim babam yok gibi anca yanına gidersem gitmek içinde 4 saat uçak seyahati çekiyorum görüyorum adamı oda bütün gün kekik çayı içip garip hobileri olan bir adam annem zaten hasta bir kadın psikolojik olarak benle pek zaman geçiremedi kadıncağız 4 5 yaşımda türkiyede yaşamaya başladım türkçe kursları vs sadece bir aile akrabımız var annemin halası onların çocuklarıda çok marjinal bir çizgide insanlar doğal olarak kültür arayışı oldu ve senin dediğin laflar benim yetişme tarzıma çok ters geliyor umarım ne demek istediğimi anlamışsındır kız zaten yazılarımı okuyor merak etme

 • Kız-Erkek ayırt etmiyorum komple değişmemiz gerektiğini düşünüyorum ama 1.5 yıl yurtdışında yaşadım ve gözlemlediğim şey şu oldu. Yabancı kızlar kendi kusurlarını görüp düzeltmeye çalışıyorlar veya kendilerinden daha iyi bir kız gördüklerinde kıskançlık yapmıyorlar. Erkekleri yok boyu kısa yok kassız diye ayırt etmiyorlar fazla kriterleri yok.(canım ülkemdeki kızlar uzun olsun diye tutturuyorlar ya) Bu sebepten, kaprisli olmadıkları için Türk erkeklerinin hoşuna gidiyor. Türk kızlarında 'evet ben kiloluyum' spor yapmam lazım, az yemem lazım gibi bir düşünce yok. Tam tersi 'ben iyiyim böyle, sokaktaki kızlar sıska ben balık etliyim' gibi gereksiz özgüven durumu söz konusu. Yani kusurlarına kılıf arıyorlar sürekli. Olumsuz yanlarını kabullenemeyip sürekli diğer kızlara sataşma durumu var. Demem o ki; 'evet sorunluyum değişmeliyim' düşüncesi henüz oluşmadı Türkiye'de malesef.

  0|1
  0|0
  • Bravo hanımefendi yılın tespiti yapmışsın. Türk kızları gerçekten bir tuhaf suç biz erkeklerde biyerlerini kaldırıyolar kendini dünyanın en mükenmeli zannediyor. Hatalarının farkına varamıyor. Ego zehirlenmesi yaşıyor. Her konuda haklılar en güzeli onlar mantalite bu!! Çoğu acınıcak halde haberleri yok!! Ruslar kadar olmasalarda güzeller. Güzellikleri olmasa at çöpe gitsin!!

  • Hepsini Göster
  • @Mertovic1905 farkındaysan genelleme yaparak bnim hakkıma giriyorsun

  • @ayçab tek tük çıkabilir tabi kültürlü düzgün bayan yok değil!! %1-2 diyelim

 • Haklısın
  Ben bir sürü Türk kızından tiksiniyorum çünkü özlerini unutup Amerikan özentisi olmuş durumdalar. Kötü bir taklitleri sadece.

  0|2
  0|0
 • 25 yıldır ingilteredeyim. Yoldan ingiliz kadını bul ve sor, americanın baskenti neresi? New york derler :) kültürlüymüş.. Haha

  5|0
  0|0
 • Ya varya siz ne yapın biliyormusunuz? zamanında ne çilelerle kazanılan bu ülkeyi ve insanlarımızı sevemeyecek kadar nankörsünüz ya ! hani şu an o şehitlerimizin kemiklerini sızlatıyorsunuz ya ! ülkemiz tehtid altında bilinçleneceğinize böyle saçma sapan benceler yazıyorsunuz ya ! bu ülkeden gidinde bizde çürük hainlerden kurtulup rahat edelim. toplanın hepiniz anlaşın para biriktirin ve ülkemizden defolup gidin yabancılar size orda mükemmel işler verirler yeterki yol paranız olsun gidişiniz olsun dönüşünüz olmasın 😉 bize vatanını seven bizi seven fazla bilgisi olmasada kalbinde sonsuz sevgisi olan ülkücü erkeklerimiz yeter. giderken yanınızda sizin gibi hain kızları da götüründe yüce Türk ırkı sizin gibi pisliklerden arınsın araya yabancı artığı girmesin. Haa bu arada para biriktirmeye bir yeriniz yemiyorsa işte burda adam kılığına girip o koca ağzınızı açıp b. k s. çar gibi her fırsatta bir yerlere atlamayın. Ülkemize aşık insanlarımıza selamlar 🙋

  1|1
  0|0
  • bu arada bir yorumda gördüm bu benceyi yazan bacaksız Türk değilmiş. ya zaten ihtimal vermemiştim Türk olmasına ama zamanında sıcak denizlerimizi elde etmek için kı. çını yırtan rus d. öllerinden olduğunuda tajmin edememiştim. oğlum siz hiçbir zaman Türkleri yenemediniz yenemeyeceksiniz sümüklüler sizi. yürek yeyipte burda b. oktan benceler yazma bidaha olur mu ablası 😂😂😂

 • Turkiyedeki kizlarin boyle olmasi sebebi erkekler degil mi? Babalar ve abiler baski yapmasa kizlarini insan olarak gorse bence boyle olmaz. Size hersey serbest kizlara hersey yasak degil mi? O yabanci kizlarinda babasi ya da abisi Turk olsaydi onlarda Turk kizlari gibi olurlardi tabi eger annesi baskin karakterli degilse.

  Allahtan babam sizler gibi degil :)

  3|0
  0|0
  • Keşke ''erkekler değilmi'' yazmasan da aile baskısı değilmi? Yazsaydın daha doğru olurdu :(

 • Türk kadınlarının böyle olmasının sebebi de ülkemiz değil midir? Ataerkil, iğrenç, muahafazakarlarin bile laf attigi toplumda yasiyoruz. Adeta bir Afganistan, bir Pakistaniz ama topluma degil kadınlara laf geliyor herzaman. Ben 19 yasıma kadar Belcika'da yasadim. Oradakiler bile diyor, Turkiye de kadin olmak çok zordur diye. Ortadogu ulkesi, normal.

  4|1
  0|0
  • zaten ağırlıklı sisteme yüklendim ya ortadoğu kadarda değiliz ama her yer ortadoğu ülkesi sanıyor maalesef

 • Merve benimle çıkar mısın?
  -hayır
  Eylül numaranı verir misin?
  - hayır
  Hande çok güzelsin

  ** rus kızları daha güzel..

  Ve evet bende yunanlı kızları daha cok beğeniyorum fakat genellemeye karşıyım. Her ülkenin aynı sorunları var. Yüzeysel olarak bakarsan rus kızlarını beğeniyoruz ama ne kadar pis olduklarını biliyor musun? Kendi ülkenizde ki kızları küçümsemeyi bırakın.

  1|0
  0|0
 • Evet işte gelişmemiz, büyümemiz lazım. Millet olarak kitap bile okumuyorsak bunlar çok normal ki

  1|1
  0|0
 • Katılıyorum acıkxası

  0|2
  0|0
 • Kızlar Devam
  30

Erkekler Ne Diyor 29

 • Valla bir sürü memleketten adam tanıdım, yurtdışında yaşıyorum.

  En büyük fark kadınların kadın olmaktan ötürü bir ayrı havada olmaması ve özel muamele beklememesi bana sorarsan.

  Mesela Ukrayna'da bir kızın yanında sıradan bir küfürlü cümle kursan kendisi öyle konuşmasa bile alınmaz. Bizde 'Ay kızlarla nasıl konuşacağını öğren önce' diye gayet tanıdığınız biri bile saçma sapan tripler atabilir. Bu bir örnek.

  İkincisi kültür konusunda özellikle bizim milletin kızlarında inanılmaz bir sığlık var. Ben hiç 'Ağlamalık film istiyorum ühühüüüü' diye film arayan, tek bildiği romantik komediler olan yabancı kız görmedim. Ha hepsi allame-i cihan değil tabii de, bizde kızlarla muhabbet etmek cidden zor.

  Yani illa İlber Ortaylı olsun demiyoruz da, arkadaş hiçbir sinema, müzik falan kültürü olmaz mı insanda? 'Hoşuma giden her müziği dinlerim' heralde bir tek bizim memlekete has bir laftır.

  bir de diyalog çok kötü bizde, yani kadınların da erkeklerin de inanılmaz kısıtlanmış bir iletişim mantığı var, herkes her durumda aşırı kompleksli, 'ay bana şunu dedi ne düşünüyor, ne yapmaya çalışıyor, ay şunu derken kafasını 7 derece çevirip gözlerini kıstı ne anlama geliyor?' gibi, bitmek tükenmek bilmeyen bir üstü kapalılık, bir içten pazarlıklılık var. Burda bile görürsün bunu.

  Eğlence konusuna girmiyorum kadını ile erkeği ile eğlenmesini bilen bir millet değiliz zaten.

  bir de yabancılardan çok acayip hatunlar çıkıyor, yani öyle böyle değil. Her milletin güzeli çirkini var da, ben Ukrayna'ya taşınalı 6 sene geçmiş biri olarak diyorum bunu, kimi hatunlar cidden olağanüstü güzel ve bir o kadar da kaprissiz, rahat tavırlılar.

  Gerçi Türkiye'de 3 sene yaşasalar onlar da kezbana evrilmeye başlar.

  0|1
  0|0
  • Odessa'da küçükken 1 hafta kalmıştım denizi çok güzeldi yaa benimde var bir arkadaşım maxim diye Ukraynada ve Rusyada vk var biliyorsun face yerine herkes vk kullanıyor ve çıplak fotoğraf atanların tamamı Ukraynalıymış öyle demişti çocuk biliyorsundur o olayları :D benim yazdıklarımı çok daha kaliteli bir şekilde yazmışsın hocam helal olsun yalnız yorumlara bazı insanlar direk kendimi övdüğüme yormuş bak buda çok güzel bir örnek :D eyw hocam sağol

  • Hepsini Göster
  • @Esprisso aynen kız

  • ya her milletin güzeli cirkindi var hocam bende fransa da kaldım fransa türkiye arasında olağanüstü bir fark yok ama bayanları acaip giyinmeyi bilen sinema tarih bilgisi olan tiplerrdi. popüler kültürden uzaklar ben hiçbir fransız on bur ünlü için öldüğünü onunla yatıp kalktığını boş boş fan olduğunu görmedim. adamlar birşeyler katıyorlar kendilerine

 • Her maddesine katılıyorum.. Özellikle hobi konusunda çok boşlar..
  Vakitlerini ve zekalarını sadece magazin dünyasını takip etmeye ayırıyorlar.. Ayy falanca çok yakışıklı, filancanın sevgilisi gördün mü iğrenç, ben ondan daha güzelim, falan filan.. Kafa sadece bu tür şeylere basıyor..

  0|1
  0|0
 • Türk kızı ne yapsın
  Bara gider yollu dersiniz
  Bilim vs ile uğraşır elinin hamuru ile bu işe karışma dersiniz
  Modaya uyar giyinir kaşar dersiniz
  Bir hobisi olur mesela kamp yapar kesin bunlar çadırda seks yapıyor dersiniz uzatmayayım herşeye diyecek bir söz bulursunuz da aynaya bakıp kendimize bir şey demeyiz

  6|0
  0|0
 • Olayın basitçe özetini geçmişsin. Hepsi de nokta atışı tespitler. Az okusun nasiplensin yavrucaklar :D

  0|1
  0|0
 • Ve bizim kızlar gibi ilişkilerini paraya endeksleyecek kadar menfaatçi ve basit insanlar değiller..

  0|1
  0|0
 • Adam haklı..

  0|1
  0|0
 • Normal bir soruda iki kelimeyi bir araya getiremeyen kızlarımız satırlarca yazılarla açıklama ihtiyacı duymuş. Bu da demektir ki DOĞRU! Bu beş özellik yok ama temel sorun bunların olmaması değil. Sanki bunların hepsi kendisinde var, tam donanımlılar ve aciz olan kişi sizmişsiniz gibi davranmaları. İşte iğreti eden temel nokta bu.

  1|1
  0|0
 • ulan ben yolda bir bayan adres lokanta sormaya korkuyorum bir kere şu adres nerde dedim tip tip baktı adımlarını hızlandırdı felan ulan bende endişelendim dedim acaba yanlış bişi mi dedim diye =D

  1|0
  0|0
 • Guzel tespit eline saglik o degilde sifir km yabanci hatun bulsam direk evlenirim

  0|1
  0|0
 • egitim sart

  0|1
  0|0
 • Goruslerinin cok az bir kismina katilmakla birlikte Türk kizlarinin daha can oldugunu düşünüyorum. Erkeklerimiz ne kadar donanimli ki kizlarimizdan harikulade olmalarini bekliyoruz.

  1|0
  0|0
 • Oldu olacak bizim kizlar insan degil falan deseydin.. tamam begenmezsin de seninki kin gutme falan olmus artik.

  3|0
  0|0
 • Açıkçası bir zaman sonra bu kadınların hepsi arızaya bağlıyor açık ve net emeğine sağlık :)

  0|0
  0|0
 • Benim günahım ne peki?
  Off keşke Amerikalı falan olsaydım... lanet olsun her şeye... lanet olsuunnn...

  0|0
  0|0
  • ben seviyorum Türkiyeyi, Türk insanını değindiğim asıl nokta yaşadığımız kültür'ün bize ait olmaması, nezaketsizlik ve sistem'in insanları nasıl yetiştiği :D

  • Hepsini Göster
  • valla ben bir kız buldum aradığım özellikleri geçtim ekstra özellikleri var duygusal açıdan zaten çok zengin kız baya aşığım yani :D

  • Bak şey diye giresim var genelleme yapmayın diye çünkü %90 luk türk kızlarını beğenmeyen kısım ileride bir Türk kızıyla evleniyor boş yapmış oluyoruz bizim içinde geçerli bu sen karşı tarafta istediğin özelliklere kendin sahipsen o seni gelip buluyor cidden bak

 • Türk kızlarındada böyle kızlar var, Gördüm. Az da olsa var.

  0|0
  0|0
 • bitmrdiniz gittiniz mk

  2|0
  0|0
 • doğru söze ne denir.. ayakta alkışlıyorummm👏👏👏👏👏uzun zamandır böyle güzel anlatımlı bir yazı okumamıştım.. tecrübenin koktuğu okadar belliki..

  0|0
  0|0
 • Yarası olan gocunur iyi tespit kardeşim güzel yazmışsın Avrupai yaşam her zaman 10-0 öndedir gözümde

  0|0
  0|0
 • Son Foto daki gözlük ne öyle ya öldüm öldüm

  0|0
  0|0
 • kesinlikle katılıyorum kardeş

  0|0
  0|0
 • Erkekler Devam
  9
Yükleniyor... ;