Dünyanın En Çok Yorulan Beyinleri

Bir çok alanda bilimsel olarak çalışan kadın ve erkekler dünyada paha biçlemez buluşlara ve çalışmalara imza atmaktadırlar.

Peki acaba mizahi olarak ele alınca en çok yorulan beyinler hangileridir dersiniz?

Kıyafet Ayakkabı Çanta Seçerken Düşünen Beyinler

Dünyanın En çok Yorulan Beyinleri

Bunlar günün hangi saati olursa olsun eğer bir şey giymek ya da satın almak durumunda ise saatlerce aynı kıyafetlere bakarak dünyanın var oluşunu düşünen filozof şeklinde düşünebilirler. Sonuç mu ? İşte o çok ilginçtir ki ne düşünüp tasarlandığı hakkında ne yazık ki bilim dünyası cevapsız kalmıştır.

Menü'ye Bakarken Düşünen Beyinler

Bazı menülerde daha doğrusu günümüzde birçok yerde ürünler genelde ingilizce ya da ürüne has ülkenin dili veya buluşu yapan kişinin koyduğu isimler ile yazılmaktadır. Bunun ne olduğunu saatlerce düşünen beyinler için şimdilerde menülerde ayrıca ürünün resmi ismi ile beraber konulmaya başlanmış. Birde ürün fiyat eğrisini düşünen beyinler var elbet. Şimdi bundan yese bende bunu yesem çarpı bölü eşittir kare kök içinde ooo yok pahalı ödeyemem. Bana bir bardak çay :)...

Sevişmek İstemeyen ve Sevişmek İsteyen Beyinler

Sevişmek istemeyen kadın ve erkekler her seferinde başka bir bahane üretmek için gün boyunca düşünebilirler.

Hoşlandığı kişiyle tanışmak için ya da birlikte olmak için o da olmadı evlenmek için günlerce ne söyleyeceğini ne yapacağını düşünüp prova yapan erkekler. Ne düşüncelerle boğuşupta aylarca hiçbir kelime dahi söyleyemeden kadının başkasıyla gittiğini görünce ah vah tühler.

Her Gün Bir Menü Hazırlayan Beyinler

Bayanlar tabi ki evde yemek yapabilenler artık tıkanma noktasında geldiği bugün ne pişirsem sorusunun cevabını düşünmekten klinik tedavi sürecine gelmesede saatlerini harcamaktadır.

Kıskançlığı Meslek Edinen Beyinler

Kıskandıklarını belli etmeye çalışırken binbir türlü saçmalık sergileyen aynı zamandada sürekli dedktif misali takip eden ve kafasında komplo teorileri ile meşgul olan kadın ve erkekler.

Ayna İle Vedalaşamayarak Yorulan Beyinler

Acaba bugün saçımı ne şekle soksam, kızıla mı boyatsaydım ki , gibi bir sürü düşünce ile ayna karşısında saatlerce makyaj ve saç modelleri deneme sürecinde bulunmaktan vazgeçmeyenler.

Aklıma gelenleri yazmaya çalıştım bilim dünyasını geçen bu beyin aktivitelerimize daha eklenebilecekler vardır elbet ama benden bu kadar işin düşündüren esprisi.

Sevgiler faydası bol gerekliliği olan şeylerin düşünüldüğü günler...


0|0
21

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 2

  • Birinci benim beynim😂

    0|0
    0|0
  • Güzel olmuş..

    0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...