Gün Birlik Olma Günüdür

Artık birbirimize laf atmayı bırakalım. Gün birlik olma günüdür.

3 gün önce Urfa'daki katliam.Bununla tetiklenen saldırılar. Ardından Adıyaman'daki şehidimiz. Dün Yine Urfa'da şehit olan polisler. Ve en son bugün Kilis'te olanlar..

Artık şu tek taraflı ve herkesin kendi görüşünü haklı bulduğu düşünceleri bir tarafa bırakmak lazım.

Çok uzak değil . 2011 yılında Tunus'ta "Arap baharı" adıyla başlayan ama aslında batılı ülkelerin bu ülkedeki rahatlığı bozup sömürgeleri altına alma girişimleri ; Mısır, Tunus, Libya, Yemen ,Bahreyn ve bizimde en çok bilgi sahibi olduğumuz Suriye'de başlamıştı.

Artık birbirimize laf atmayı bırakalım. Gün birlik olma günüdür.

Suriye'deki durum malum hepimizin gördüğü bildiği bir durum.Amaç Türk - Kürt bahaneleriyle ülkemizi şu an Suriye durumuna getirmek.

Artık herkes gözünü açmalı. Duyduğunuz herşeye inanmayın. Mantıklı düşünün. Birbirimize laf atacağınıza ülkemize oynanan oyunları görün.

Saldırılarda ölen insanlara, şehit olan asker ve polislerimize öyle yorumlar yapılıyordu ki okunduğu zaman bu insanlarda hiç mi vicdan yok dedirtecek türdendi o yorumlar.

Irkçılığı artık bir tarafa bırakalım. Kobane , ışid , pkk gerçekten hepsi bahane.

Güzel ülkemizin refahını ancak birlik olursak arttırabiliriz.Bu ülke hepimizin.


0|0
20

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 2

 • Suruç'ta olanlar Katliam değildir.. Oyundur. Kendi kendilerini vurdular. Ve kimse benden PKK ile birlik olmamı bekleyemez. Sosyalist gençler de HDPKK'nın bir parçasıdır..

  Bölünürüm ben... CHP-MHP-AKP Alevi-Sunni Türk-Kürt diye bölünmem ama söz konusu Vatan hainleri ise bölünürüm aynı safta yer almam

  0|0
  0|0
 • Güzelll 👏🏼👏🏼👏🏼

  0|0
  0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Kendi cinsiyetinde ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...