Bugün Bayram! Onları da Unutmayalım!

Merhaba arkadaşlar. Bu gün bayram ve en içten dileklerimle bayramınızı kutlarım,

Ama bu bayram'da yetimlerimizi, barınaktaki canları unutmayalım...

Bu Gün Bayram ! Onları'da Unutmayalım !

Bayramların en sevdiğim yanı halkımız bir nebze'de olsa yetimlerine daha çok sahip çıkıyor.

Bu bayram'da onları unutmayalım,çevremizdeki,tanıdıklarımızın çevresindeki ve tanımadığımız dışarıda gördüğümüz yetim kardeşlerimizin bayramını unutmayıp onlara ufak hediyeler veya ufak bir çikolata da olsa elimizden,cebimizden geldikçe onların yüzünü güldürelim.Hepimiz bayramlarda sevdiklerimizle olacağız fakat onların bir ailesi yok ya da başlarında bir anne veya baba yok ama akrabaları bakıyor,sadece sokakta olan kardeşlerimize değil,böyle kardeşlerimizin de yüzlerini güldürelim.

Bu bayramlar,onların bayramı.Bunlar bayramın en tatlı şeyleri.

Arkadaşlar bu gün uzun bir bayram tatilinin ilk günü,herkes yakınlarına ,sevdiklerine bayramlaşmaya gidecek öyle değil mi ? Ya barınaklardaki canlar :(Bayramda onları da unutmayalım,ziyarete gidemesek de onlara bayramlık mamalar yollayalım,o masumları sevindirmek de bence en büyük bayram sevincini yaşatacaktır biz hayvanseverlere...

İlginiz için teşekkür ederim.

Tekrardan herkesin bayramını en içten dileklerle kutlarım...

#ErotikPanda


4|0
254

En İyi Kız Görüşü

 • Öncelikle sizinde Bayramınız Kutlu Olsun. Size böyle bir bence için çok teşekkür ederim. Şu an gözlerim gerçekten doldu. Ben bu konularda çok hassasım zaten. Hayvanlara, yetimlere karşı.. İkinci üniversite olarak Veteriner teknikerliği de okuyorum bir yandan. Hani demek istediğim şu gerçekten çok teşekkür ederim. Çok güzel değinmişsiniz. Benim için çok önemli bu konular. Çok teşekkürler. Dediğiniz gibi bu bayramda o yetimlerimiz ve o masum hayvanlarımız bu bayram birazcık yüzü güler inşallah.

  0|1
  0|0
  • Duyarlılığın için çok teşekkür ederim, insanlara, yetimlerimizi, hayvan dostlarımızı unutmamaları adına yazdığım bir benceydi ve iki kişiyi bile bilgilendirip daha doğrusu hatırlatmak bana mutluluk verirdi.
   Bayramların "asıl" konusundan uzaklaşmamalarını istedim sadece.
   Tekrar teşekkürler görüşünüz için.

  • Helal olsun. Çok iyi yapmışsınız. Tekrardan ben çok teşekkür ederim size. Çok sağolun. Tekrardan Bayramınız Kutlu Olsun :)

  • Ben teşekkür ederim, hayırlı bayramlar :)

En İyi Erkek Görüşü

 • unutmamalıyız
  klavyene saglık

  0|1
  0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 24

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor... ;