Yüzüklerin Efendisi: Beddua - Fethuman (Vladimir Puding YouTube kanalı açılışı)

Merhaba arkadaşlar,
Güzel bir akşamüstünde nefis bir imbat esintisi eşliğinde hepinize selamlar. Keyifleriniz nasıl? Umuyorum ki hepiniz için şahane bir gün oluyordur.

Bugün sizlere bir duyuru yapmak istiyorum. Çünkü bundan böyle sitede yer verdiğim eğlenceli yazıların yanı sıra YouTube kanalımda da %100 kendim yaptığım eğlenceli videolara yer vereceğim. Çok eğlenceli olacaklarına emin olabilirsiniz. :)

Kanalımın adresi:
Vladimir Puding YouTube Kanalı

Yüzüklerin Efendisi: Beddua - Fethuman (Vladimir Puding YouTube kanalı açılışı)
Hemen belirtmek isterim ki yazılar her zamanki önceliğim olacak. Zaten yazmanın bana verdiği zevki başka hiçbir aktivite veremez. Yine de eğleneceğinizi düşünüyorum. Her birine en az 2 saat harcadığım Bence yazılarım kadar emek verdiğim paylaşımlar olacak bunlar da zira. Açılış şerefine döktürdüğüm lokmadan almadan geçmeyin. Ve lütfen "Apartmana götüreceğim" diyerek koca koca leğenlerle gelmeyin. Sıradakiler yeni partiyi bekliyorlar ayıp oluyor sonra.

Bugünkü kanal açılışımı geçmişte yaptığım bir videoyla, "Yüzüklerin Efendisi: Beddua (Fethuman)" ile yapmak istedim. Hükümetin Pensilvanya ile savaşmaya başladığı dönemde hazırlamıştım bu videoyu. O dönemde YouTube'da epeyce ilgi görmüş, 150.000 civarında da izlenmişti. Sonra kanalımı sildim, video da silindi gitti. Ama şimdi vladimirpuding etiketiyle düzenleyerek kanalıma ekledim. İsterseniz buna Fethuman'ın Dönüşü de diyebilirsiniz.

Elbette ki açılış videosunu Kızlar Soruyor'daki güzel arkadaşlarıma şimdi kendim getireceğim. Ben hiç sizi YouTube'lara kadar yorar mıyım?.. :)) Yine de eğer YouTube hesabınız varsa isterseniz oradan da takip edebilirsiniz.

İşte %100 yerli üretim, VladimirPuding YouTube kanalının ilk videosu.

İyi seyirler... :)

Yüzüklerin Efendisi: Beddua (Fethuman)


Evet arkadaşlar,
Başka vladimirpuding Bence'lerinde ve videolarında görüşmek dileğiyle. Puding tadında eğlenceli paylaşımlar için takipte kalın!

Sevgiler,


0|0
52
vladimirpuding KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşü

  • Pudingcim açılış şerefine senden puding beklerdik hiç yakışmadı sana 😐 İlla lokmasız olmaz diyosanda lokmalı puding yaptırsaydın 😕

    0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;