Kaynana ve Karı-Koca İlişkisi

Herkes'e merhaba yine karşınızdayım. Bugün ki bencem de eşler arasına giren kaynanalardan bahsetmek istiyorum.

Daha benim yaşım genç ilerde birkaç sene sonra neler olur tam bilemem ama tahminlerimi sizler için buraya dökmek istedim. Biliyorsunuz ki bazı kadınlar eşlerini kıskanır tabi Annelerde biricik oğullarını kıskanır. Bu kıskançlık günümüzde birçok sebebe yol açmaktadır. Bunları sizler için derledim hadi gelin bakalım :)

1- Sevilen kadın kaynana

Bu tip kaynanalar mutlu bir evlilikte pay sahibidir. Adamın karısı kaynanası ile iyi geçinmeyi sever eee ! haliyle kaynana da şevkatlidir onların ilişkisinde yer edinir beraber gezer tozar hatta tatile bile çıkarlar.Bunlar mutlu aile tablosunun örneğidir.

Kaynana ve Karı-Koca İlişkisi !

2- Çocuk Bekleyen Kaynanalar

Bunlar kafayı yemiştir daha ilk geceden herşeyi sormaya başlarlar.Ne yaptın ? Ne ettin ? Geceniz nasıl geçti ? Gibisinden sorularla fikir almaya çalışırlar.

3- Fazla Sıkılan Erkek

Bu durum da çoğu zaman dedim ya Kaynana-Eşi Oğlan'ı kıskanır ve ilgi gösterir.Diğer ''Ay oğluşum'' derken Diğeri ''Ay Sevgilim,Hayatım,Bitanem'' der. Normal olarak bunalımada sokabiliyorlar.

4- Kaynana-Kadın Kavgası

Çoğunlukla bunları görebiliriz. Dedim ya hemcinsleri oldukları için dişe diş, Kana kanlar :):) Biri ''Sen nasıl gelinsin ?'' derken, Diğeri ''Sen nasıl kaynanasın ?'' der.

5- İlişkiyi ayırmaya çalışan kaynana

Belli ki kızı sevmedi, Bir bahane arar bu kaynana ortamı germeye çalışır veya gerçekten durumlar doğrudur. Bu tip kaynanalar olayın başkahramanıdır.

6- Birbirlerini Sevmeyen ikililer.

Bunlar sevmezler ne yapsalarda etselerde bir türlü sevdiremezler birbirlerine kendilerini hep bir polemik ve sataşma halindedirler. İşte ''Gelin sen temiz değilsin'' işte ''Sen böylesin şöylesin'' derken, Kız da boş durur mu ? ''Nedir senden çektiğim'' , ''Biz eşimle evimizi senden uzaklaştıracağız'' derler.

7- Maddiyatta kocasına ve oğluna yardım edenler

Durumlar kötüdür, O ilişkiyi sıcak tutmak için elinden gelen en iyisini yapmaya çalışan fedakarlardır bunlar. Cennetlikler bunlar nadirde olsa bulunurlar :):)

8- Peşini bırakmayan sorunlu kaynana

Ne yaptığı bilinmez şizofrendir aklınca kaynanalık eder. Gerçek söylüyorum psikolojik sorunları vardır iyi olan gelini de istemezler bunlar karı-koca 'nın işleri zordur.

9- Birbirini sevenler.

Kaynana-Kadın ilişkisinde birbirini sevenlerde var tabi olmaz mı ? hatta aynı evin yakınında oturmak isterler. Hergün neredeyse birliktedirler bunlar.

10- Kavga gürültüden evi terkeden erkek

Olan buna oluyor tabi. Garibanım :):) Dır,Dır,Dır nereye kadar artık. Yeni bir hayat düzeni arıyor terkediyor çekip gidiyor bunlar :):)

TEŞEKKÜRLER Emeğe Saygı

#SarısınaKırmızı


0|0
154

En İyi Kız Görüşü

  • Laynananın iyisi olmaz arkadaş ne kadar iyi derlerse desinler. Onların oğulcukları vardır sende sadece gelinsindir. Oğlu hasta olsun oğluma iyi bak onu bunı yap der. sen hasta olursun hiç ses yok. Valla dertliyim bu konuda. Allaha şükür kendi ana babam sağ yoksa gercekten hem ağlardim hem sinirlenirdim. sanki ağacım kovuğundan çıktık. herşeyi o bilir sen bir yemek hamur işi yap beyenmez. yemez bile bazen çöpe atar. Böyle kaynanayı ne yapsam bilmiyorum. Katlanıcaz kaderimizmiş çekicez.

    0|0
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor... ;