Kadınım ve Şanslıyım. Çünkü...

Bu benceyi @SınırlıBıber den izin alarak yazmaktayım. Erkeğim ve Şanslıyım. Çünkü... bencesini okudum ve bayıldım hemen küçük bir mesajla izin istedim. sağolsun kırmadı beni ve izin verdi.

Sonuçta onun bencesi ve devamını getirmek isteyebilir. En sınır olduğum şeydir başkalarının fikirlerini çalarak kendi fikrim gibi yazıp sizlere sunmaya. Teşekkür ederim izin verdiğin için @SinirliBiber

Kadınım ve Şanslıyım. Çünkü...


√ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; Karşıdan karşıya geçerken problem yaşamam, tüm yollar benimdir.

√Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; çakmak taşımak zorunda değiliz. Sigaramızı yakacak biri mutlaka çıkar.

√ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; çalışıp çalışmamak paşa gönlüme kalmış birşey.√ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; okul hayatında öğretmenler bizlere daha hoşgörülü yaklaşırlar. √Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; Dünya'nın en tatlısı annesiyim. Ayrıca Cennet benim ayaklarımın altında.

√ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; Tekstil sektörü benim için seferber; destekli sutyen, popuyu kaldıran kilot, korse v.b. tüm çalışanlar benim için uğraşıyor.

√ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; Tüm toplu taşıma araçlarında bana yer verirler.√ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; bir savaş çıktığı an beni çağırmazlar.

√ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; Saçlarım da tek renk düzeliliğinin canına okuyabilirim. Rengarenk saçlarla gezebilir.

√ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; Kıl yumağı bir vücudum yok. her zaman vücudum tertemiz.√ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; Bedelli ya da bedelsiz asker' e gitme zorunluluğum yok.

√ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; vücudumun içinde birşeyler hayat bulabiliyor.

√ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; Yatakta başarısız olma korkusu olmuyor.

√ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; Ömrümün 2.600 saatini traş olmakla geçirmiyorum

√ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; komşuma en büyük sırlarımı anlatabiliyorum.

√ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; Umumi tuvaletler de kimse beni izlemiyor.

√ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; 31 sayısı bizler için sadece sayı.√ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; Otomobilimin patlayan lastiğini değiştirmek zorunda değilim.

√ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; Cinsel arzylar için genelevlerine gitmek zorunda değilim

√ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; vücudumda kaş olacak diye bir zorunluluğum yok.

√ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; Dünya yerle bir olsa öncelik bizlerin ve çocukların.√ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; " hadi amcalara göster" şeklinde rezil bir çocukluk anımız asla olmayacak.

√ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; istemezsem hesap ödemek zorunda değilim.

√ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; para cüzdanım asla yuvarlak ya da kavisli bir şekil almıyor ve asla pantolanlarımın çebleri cüzdandan dolayı yırtık olmuyor.

√ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; tüm mücevherler bizim.

Umarım zevkle okumuşsunuzdur. Diğer bencelerim için linke tıklayabilirsiniz.


54|26
78133

En İyi Kız Görüşü

 • Çok güzel olmuş eline yüreğine sağlık. ben de son bir şey söylemek istiyorum. bayanim sansizim çünkü;tecavüzün en odak noktasiyim sansizim çünkü;tacizin en zevk vereniyim sansizim çünkü; şiddeti bir kadına yakistiran yaratikla yatıyorum aynı yatakda kadınım sanssizim... bir de bu yönler var tabi... Bu tarafı dusunmesek kesinlikle çok sansliyiz ;)

  1|0
  0|0
  • Tatlım sanslı oldugumuz kadar elbet sanssıziıklarımız var ama sanslık kadar sanslı yanlarımızı da gormelim istedim ben.. sende tabii ki cok hakiısın

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 133

 • Bayagı bir şık çıkarmışsın.:): Emeğine sağlık.

  0|1
  1|0
 • Hepsi güzel de ister erkek ister bayan hangisi olursa olsun.;
  İnsanım, SAĞLIKLIYIM;SAĞLAMIM ve MUTLU BİR AİLEM var diyebilmek en önemlisi... Çünkü o zaman şanslıyım diyebilir yürekten ve gerçekten.. Yine çok güzel olmuş yüreğine sağlık.

  2|3
  0|0
  • 👏👏👏👏👏 suana kadar gelen yorumların en superi bu iste tesekkur ederim

  • Rica ederim ben teşekkür ederim ben yalnızca bu güzel emeğe biraz katkıda bulunduysam ne mutlu bana..

 • Sadece kadın olduğun için şanslı olduğunu düşünüyorsan, kadın olmaktan başka hiç bir özelliğin yok demektir, yani sen sadece dişi bir organizmasın, et parçasısın ve bununla mutlu olabiliyorsun, tebrik ederim.

  Erkek ya da kadın olduğu için mutlu olanı da ilk kez görüyorum... geliştirin biraz kendinizi,

  İnsan olduğun için ve gelişime açık ve bir çok şeyi başarabilecek bir canlı olduğun için mutlu olacağına saçmalamışsın resmen...

  7|3
  1|0
 • √ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; Karşıdan karşıya geçerken problem yaşamam, tüm yollar benimdir / Neden size Karşıdan karşıya geçerken araba çarpmaz mı? Herkes mi bayan olduğunuz için yol verir? Ben şahsen bir insan olarak erkeklere de yol veririm √Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; çakmak taşımak zorunda değiliz. Sigaramızı yakacak biri mutlaka çıkar. / bir erkekten ateş istediğin zaman arkandan Ateşli kız resmen Aranıyor derlerse ya? √ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; bir savaş çıktığı an beni çağırmazlar./ Sen gitmesende giden sevgilin ya da eşini beklemezmisin? Ya gidipte dönmezse üzülmezmisin? √ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; Kıl yumağı bir vücudum yok. her zaman vücudum tertemiz. / Canın yana yana Ağda Epilasyon yapmazmısın? / √ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; Bedelli ya da bedelsiz asker' e gitme zorunluluğum yok. / Seferberlik durumunda kadın erkek farkeder mi? Cepheye mermiyi taşıyan Nene Hatunları hiç duymadın mı? Hepsine verecek cevabım var ama cevap verecek halim yok.. Kısacası Faydasız bir bence ve katılmıyorum!

  3|4
  0|0
  • Aynen çok doğru söyledin bende katılmıyorum çok gereksiz

  • @EdaKarel hemfikir olduğumuza sevindim :) bence diyenin egosu tavan yapmış , aşırı feninistçe yaklaşmış.. şu Ifadeye bakarmısın ! √ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; istemezsem hesap ödemek zorunda değilim.
   :) insanlıktan çıkmış :)

  • Feministçe

 • söylediklerinn yarısı nı yapamıyorsun tırafikte bir bayana asla yol vermem ve yavşak biri olmadıkça verilmez ayrtiyen istednmi çalışrım çalışmam ne ya? ne yani toplu genel ev mi yapıcakısınız toplu taşıma yerlerinde şimdiye kadar hiç 60 yaş ve altına yer vermedim hatta bütün otobüs kalk diye baktı bana gene kalkmadım :) yani öylediklerinin ypılma olmasılığı %30 dan az. hepsini kast etmiyorum. iyi yazı...

  3|2
  4|0
  • Bir insan kötü de olsa dürüst olmalı dürüstlüğün için tebrik eder artı biri mi veririm

  • sağol bunu bir tehdit gibi algılamadığın için.. hep kızlar - vermiş iyi :)

 • Peki şöyle birkaç soru yönelteyim ben sana

  sigarası yakılanlara ne denir?

  ister çalışır ister çalışmam paşa gönlün değilde aile bütçenizmi belirler?

  hesabı sürekli erkek ödersede bir yerden sonra sen ödemek zorunda kalabilirsin çünki sürekli para yedirecek erkeği bulman zor olmicakmı bu devirde?

  cinsel arzularınız erkeklerden daha fazla sadece kendinize hakim olmaya çalışımıyormusunuz?

  tekstil sektörü bayanlara neden çalışıyor acaba erkeklerin pek birşeye ihtiyacı olmadığından olabilirmi erkeklere boxer/külot atlet gömlek pantolon olsa yeter peki ya size?

  ben araba kullanıyorken birde bana yeşil yanıyorken karşıya geçerken bir bak bakim tüm yollar seninmiymiş gör ebeninkini tersden :)

  EN ÖNEMLİSİ : Kurtuluş savaşında kendi yaşadığı memleketinin ülkesinin uğruna kaç tane bayan savaşa katıldı biliyormusun

  afedersin ama ben bayanım diyip kenara çekilmek senin bayan olduğunu değil tam tersine bir ahmak olduğunu gösteriyor

  6|3
  0|0
  • Bir bayan olarak sana katılıyorum @spoki

  • Hepsini Göster
  • Helal kardeşime

  • Teşekkür ederim ama benim en uyuz oldugum cumlesi cakmak tasimamak oldu kac gundur aklimdan cikmiyor

 • Olaya biraz esprili yaklaştığınızı işin içine bir tutam da ciddiyet kattığınızı farzederek yorum yazıyorum.

  SinirliBiber'in bencesine de baktım sizinkini de okudum. Aslında saydıklarınız birer şanslılık sebebi değil. Küçük avantajlardan oluşan bir kaç maddeden ibaret.

  Dünyada insan ırkından 2 cinsiyet var. Biri erkek biri kadın. Elbette farklılıklarımız olacak. Elbette avantaj veya dezavantaj olarak kabul edebileceğimiz durumlar olacak.

  Şu madde dikkatimi çekti örneğin : "İstemediğimiz sürece para ödemek zorunda değiliz." Peki para ödememek ne kadar yüreğinize yetecek? Sırf bu kendi lehinize diye kullanmayı kar mı sayacaksınız? "Sizler gibi 2.600 saat traş olmakla zaman geçirmiyoruz." diyorsun da Makyaj-Ağda-Yüz Kılları-Elbise Seçimi-Saç Yapımı-Kuaför peki bunlara ayırdığınız zaman ne olacak? Üstelik bir çoğunu sırf zevk için yapıyorsunuz. Ben şahsen iş yerim izin vermiyor diye sakal bırakamıyorum.

  İşin özü bu saydığın maddelerin çoğu avantaj sebebi değil. Gerçekten hakkaniyetli hiç bir kız bu yazdıklarını kabul etmez. Yine söylüyorum. Bu tür bencelerde yine de söylemeye devam edicem. Maalesef geçmişten gelen problemler hepimize yansıyor. Özellikle kızlarımıza. Babanneleri görüyoruz anneleri görüyoruz ve günümüz kızlarını görüyoruz. Bir çok şey gelişti. Eğitim seviyesi yükseldi ve farkındalık arttı. Bir çok şeyi artık sizler daha fazla fark ediyorsunuz. Erkekler eskisi kadar rahat değil. Eskisi kadar baskıcı değil. Eskisi kadar problem çıkaramıyorlar ama bu içinizdeki öç alma duygusunu gidermiyor. Hep bir yerlerde kadınlarımız protesto etmeye devam ediyor. Hep bir yerde erkekler aşağılanmak zorunda kalıyor.

  Sizlerin bu konudaki bencelerine bakıyorum. %80'i erkeklere laf çarpmaya ve sıkıntılı yorumlar yapmaya yönelik. Sence gereği var mı?

  Buradan tekrar söylemek istiyorum. Bir erkeğin fiziksel üstünlüğü varsa kadının da dilsel/sözel üstünlüğü var. Bunu şiddet türlerine lütfen çevirmeyelim.

  Özellikle kızlardan rica ediyorum. Artık lütfen bırakın.

  Selametle

  0|4
  0|0
 • Meali: Biz kadınlar çalışmasakta olur, koca parası yeriz.

  Ek olarak şunuda ekla; Kadınız çünki döneğiz, istemediğimiz durumlarada lehimize göre davranırız.

  Kadınız, Türk anlayışında örfünde adetinde ki boşluklardan yararlanıp götümüzün üstünde yatarız.

  Kadınız, sırf bu kadar avantaj ile bir erkeğin ağzına zıçabiliriz.

  O değil de, şu Dünya yok olsa gibin ilk önce kadınlar ve çocuklar demişsin, yok öyle bir dünya can bu , gerekırse üstünüze basar gene paçayı kurtarırız. Sevdiğimiz kadın hariç tabi. Zaten dünya yok olsa kurtarılacak kadın çocuk nasıl kurtarılıyor anlamadım. İyi bir niyetle yazmışsın ama çoğu zaten klişe duyumlar.

  Kadın denilen varlık böyle basit şeylerle özetlenip, kapitalist sistemin getirdiği aynı kalıp işler ile avantajlı, dezavantajlı gösterılmemelı.

  1|3
  0|0
 • Kadinsin şanslisin cunku, kisaca, koca benceyi 250 grama bağlamisşin bütün maddelerde. Demekki insanlikla genel ahlaki degerlerle bir ilginiz yok. Ohh ne ala sizee 😒😒

  3|4
  1|0
 • Çocukluk anımızın rezillik olduğunu nerden biliyosun !1.bp.blogspot.com/.../karikat%C3%BCr_470500.jpg Her ne kadar izin aldıysanızda orjinal olun.
  Biz zorla mi hesap ödüyoruz kafamıza silah mı dayıyolar? Koca çantaya gerekli gereksiz bütün herşeyi koyuyosunuz taşımak zor gelmiyo ufacık cüzdan mı batıyo? Cinsel arzular için herkes geneleve mi gidiyo? 31 sayısı sadece bir sayıysa bunu neden yazıpta sorun ettin? Sırlarını anlatmak değil o dedikodu ! Sizin koltuk altinizda bilmem nerenizde kıl çıkmıyo zaten ! He son bişey daha o lastiğide beceriksiz olduğunuz için yapamıyosunuz..!

  0|6
  0|0
 • Demissin ki, şansliyim cunku yollar benim, karşıdan karşıya gecerken problem yasamam demissin. Yahu birinin acelesi vardir dalgındır sinirlidir senin kadin olup olmana bakmaz vurur geçer, ya da alkollüdür çiğner geçer. Okadar trafik canavarı var..) Ikincisi cakmak taşımam demissin sigarami yakacak biri cikar demissin, Evet dogru, sigarani yakacak birisi cikar, ama o normal sigaraya benzemez, Orspu sigarasi olur. ) Üçüncüsü, calismam demissin, calisip calismamak paşa gonlum bilir demissin. İŞ başa duşsun öyle bir çalışırsiniz ki bir mecbur kalin bakayim. ) Dördüncüsü ise hesap ödemek zorunda degilim demissin.. Sen gir bir lokantaya ye iç ondan sonra kalk hesap ödemek zorunda degilim de. Adamı ne yaparlar sen biliyon mu? Haaa sen bayansin belki sopa yemezsin, ama patron rezil eder kufur eder söver sayar atar seni kapiya. , Ha bide şu var hani dedin ya hesap odemek zorunda degiliz diye.. Oyle bir insanlar var ki şu dunyada, yatakta bile ödetirler hesabı emin ol ;)

  4|2
  0|1
 • İki benceye de bakıyorum da avantajlar karşı cinsin eksiklikleri üzerinden irdelenmiş ikisi de saçma. Dahası "bayan" kelimesini erkekler kullanınca "kadın" şeklinde kullanılması gerektiği, diğer türlüsünün seksist bir yaklaşım olduğu söylenir.

  En çok da şuna takıldım."Tekstil sektörü benim için seferber; destekli sutyen, popuyu kaldıran kilot, korse v. b. tüm çalışanlar benim için uğraşıyor." Demek ki kadın yemiyor, içmiyor başka insanları "sahip olmadığı ya da olamadığı" şeylerle aldatmaya çalışmak için yaşıyor da haliyle sektör de bunu değerlendiriyor. Memesi küçük olur içi sünger dolu sütyen, poposu sarkık olur kaldıran külot, yüzünde iz-leke olur kapatan krem, göbeği olur sıkan korse. Tüm bunlardan sonra bana kimse samimiyetten bahsetmesin. Sevgilerimle.

  2|0
  0|0
 • Bayila bayila okudum evet bu saydiklarini kullanarak hayati beleş uaşayan kizlar var şansliyim ki param olmadiğinda kiz arkadaşim hesabi öder oda halimden anlar çünki ben bir erkeğim borç yiğidin kamçisi bizim için ev araba aile geçimi hep bizim sirtimizda

  1|0
  0|0
 • Dünya yerle bir olsa önceliğin sizlerde mi olduğunu sanıyorsunuz? Bir savaş halinde en çok acı çeken kadınlar oluyor. Erkek hiç olmazsa ölüp kurtuluyor. Fakat kadınlar esir alınıyor, onlarca düşman askeri tarafından tecavüze uğranıyor, hayvan muamelesi görüyor.

  1|3
  2|0
 • Asil hemcinsine @hazırcvpp atifta bulunmaliydin hatta " credit " olmaliydi

  iste :
  www.kizlarsoruyor.com/.../a23030-kadinim-sansliyim-cunku

  0|0
  1|0
  • wayy çalıntıymış

  • Hepsini Göster
  • Tahmin etmistim. 2. kere neyse ^^

  • Haklıysam nerde Artı yorumum ^^ ...

   Hayat tecrübelerime göre : Çirkin kadınlar pek şanslı değildir :/ . Bazıları şanslı olduklarını sanarlar basit değerler ile kendilerini avuturlar.

   Etrafımda işte böyle kadınlar var ki onlarla hep mesafeli bir duruşum vardır.
   Aldatmacadır devam eder bazıları için...

 • Yazdıkların, kadınlardan yana pozitif ayrımcılık taşıyan çok güzel cümleler.

  Kadınlar...
  İçlerinde bir hayat taşıyıp, 9 ay 10 gün sonra,
  mucizevi bir biçimde, hayat veren, pespembe, dünyalar tatlısı bir bebiş doğurabilen, mucizevi insanlar...

  Senin aracılığınla, tüm kadınlara saygılar, sevgiler...

  En çok da, "O"na. :) <3 <3 <3
  "O" kendini biliyor. :)

  0|1
  0|0
 • bayansın ve şansızsın çünki kuaförde harcadığın paraya erkek 2 hafta karnını doyurur

  bayansın şansızsın çünki tekstil ihtiyaçların (yukarıdakiler) şanslı erkekleri baştan çıkarabilmektir amacın

  bayansın ve şanssızsın çünki takı veya mücevher dediğiniz onca şey hargaltıdır ve enayi soymacadır :D
  kusra kalmayın :D

  1|1
  0|0
 • Senle uğraşirdim da ama cok yorgunum bir tane tek soyliyim ben 5 dakikadada traş oluyorum sen kaç dakikada agda yapiyosun

  3|1
  0|1
 • bence kadınlar şanslı değil

  3|0
  0|0
 • bize zor gelen şey sizi asil yapabilir size zor gelen şey bizi asil yapabilir... savaşmak size zordur bundan muaf olmanız şansınızdır ama savaşmak bizim şerefimizdir- tabiki sadece Allah yolunda

  size Allah örtünmeyi farz kılmıştır
  bundan muaf olmak bizim sansımızdır, ama Allah tesettürü kadının iffeti ve onuru saymış; size verdiği değerin sonucu emri ve asaletinizdir...

  biz erkekler kadınları korumak zorundayız bu hem bize zordur hem şereftir...
  siz kadınlara kolaylıktır, ama aynı zamanda otoriteyi erkeğe vermektir bu...

  yani anlayacağın ; erkeğe zor gelen şeyler kadına kolaylaştırılmış; ama bir şeref atfedilerek kadının bundan mahrum oldugu düşünülmüş ; kadına zor gelen şeyler erkeğe kolaylaştırılmış; ama yine bir manevi değer atfedilerek erkeğin bundan mahrumiyeti vurgulanmış ; böylece insanoğlu eşit bir çizgide devam etmiştir tarih boyu...

  Allah en doğrusunu bilendir

  0|0
  0|0
 • Erkekler Devam
  113

Kızlar Ne Diyor 77

 • Doğurabiliyorsun diye cennet senin ayaklarının altında mı sanıyorsun?
  O zaman fırtlat bir tanede günahlarının takasına cennetten bir köşe ayarlayalım sana. Milli değerlerden o kadar kolay bahsetmişsin ki.. Yazık. Cidden yazık o siperlere mermi taşıyan analar kadın değil miydi?
  Ve ahlaki değerleri yok saymışsın istediğin zaman şu olurmuş bu olurmuş geneleve gitmene gerek kalmazmış.
  27 yaşındasın (bilmiyorum gerçek yaşın mı ama) bunu okuyan senden küçük niceleri olacak. Bunu bu kadar rahat anlatabilmen, şans olarak görmen senden küçük olup rastgele okuyanları nasıl etkiler hiç düşündün mü bunu yazarken? yok. Sadece erkeğe b*k atıp kadını yücelttiğini sanmaktan başka bir şey yapmamışsın.

  4|3
  3|1
 • Askere gitmemeyi şans saymakta nedir ya? Dünya üzerinde erkeğiyle birlikte savaşmış sadece iki millet kadını vardır. Türk kadınları ve Rus kadınları. Değişen tek şey zaman diye mi şimdi savaş çıktığında çağrılmamayı şans olarak görüyoruz? Bu vatan toprağı sadece erkeğin kanıyla ıslanmadı. Bu vatanı korumakta sadece onların görevi değil. Saçını renk renk boyamak şans ama bu değil öyle mi? Sizin gibi düşünen hem cinslerimden dolayı kadınlığı şans olarak görmüyorum.

  3|1
  1|0
  • O ayri bir mevzu cicim tabii yurdumuzu dusmanlara birakmiycaz, konuyu carptirmaya gerek yok ben kemalistim kanim da ATATURK kani var, Turkiye de savas olsa emin ol senden once ben kosarim gezi olaylarin da oldugu gibi

  • Hepsini Göster
  • Türk ve Rus kadınının bu konuda tek olduklarını sanmıyorum. Bir çok toplumda tarih boyunca kadın erkek kadar ön planda olmuştur. bir de şu "erkeğiyle birlikte"deki erkeği kalıbını kullanman da garibime gitti. Birazcık bağımsız olun bence. Kadın ve erkeği olmaz, kadın ve erkek olur milletlerde. Kendi sözlerinizle bile bu kadar ezmeyin kendinizi lütfen.

  • @Edmond_Dantes özür dileyerek yazdıklarınıza cevap verme gereği bile duymadığımı söyleyeceğim.

 • O tecavüze uğrayanlar
  dayak yiyenler
  Kötü koca kahrı çekenler
  otobüslerde tacıze uğrayanalar
  Okutulmayan 16 yasında evlendirilenler
  aldatılanlar
  Erkeklermiş o zaman Ne şanslıymışızda haberimiz yokmuş.
  Toz pembe biz bence daha..!

  5|1
  0|1
  • Emin ol erkekler de gay ler tarafindan tecavuz oluyor, erkekler de psikolojisi bozuk, manyak insanlar tarafindan isgence gorebiliyor, bu tarz seyler tek kadinlara ozgu bisey degil

  • 16 çok iyimser bir rakam @Pianistkadın. Sana 12-13 yaşında evlendirilen yüzlerce kız çocuğu gösterebilirim.

  • evet katılıyorum maalesef daha kötü durum...

 • elbette şanslı yanlarımız çok var biz kızlar daha özenli yaratılmışız ve bizim için kozmetik giyim çok geniş yelpazesi var bunlar doğru güzel erkeklere göre ama ben bu maddelerden hiç birini beğenmedim sigara içmek hiç kimseye yakışmaz özellikle zararları kızlar da gerek ses olarak gerek cilt olarak daha göze çarpıp itici oluyor yani iki yıla kadar sesi berbat yapıyor cildide yıpratıyor demek istediğim ve ben sigara içiyor olsam tanımadığım kimseden hayatta çakmak istemem ya rahatsız etseler sonra en iyi kendi çakmağını taşımak kçalışıp çalışmamak maddi durumla ve birazda istekle bağlantılı savaşa çağrılsa kızlar gelemez deseler ben yine giderim vatan sevgisi ülkeyi korumak sadece erkeklere ait kavram değil saç konusu evet doğru demişsin bir onda saçlarımızı istediğimiz gibi yapabiliriz hesabı isteğime göre değilde karşımdaki erkeğin durumuna göre hesabı paylaşalım derim veya yanında o an parası yoksa ben ödeyebilirim onun haricinde elbette erkek ödemeli ama normal bir arkadaşımsa kendi hesabımızı kendimiz ödemeliyiz bizimde vücumuzda az kas sıkı bir vücut ve esneklik güzel oluyor yani bizede gerekli

  1|0
  0|0
 • 2.600 saatini tras olmakla gecirmiyorz demis.
  Ee tuy yumagi sen agda yapmiyormusun bilmem kac saatini kuaforde gecirmiyormusun hadi bunlari gec makyaj yapmiyormusun?

  1|6
  0|0
  • Eig'en geldigin seviyeye gore ve yasına gore neden dusuk oldugu orta da :) seni kaale almıyorum takıl kafana gore

  • @Whistleblower aynen katılıyorum sana , benim yorumumu gördüysen bende aynı şeyleri söyledim, saçma bir bence,, ego tavan yapmış ve aşırı feministçe

 • Bu saydigin maddelerde cennet kadinlarin ayakları altindadir harici sans sayılmaz. Erkekler mi kızlar mi sansli konusuna gelince erkekler daha şanslı bence bunun içinse paragraf paragraf yazmaya gerek yok ben hiç tecavüze ugrayip öldürülüp ardından yakılan bir erkek haberi duymadım.

  4|0
  1|2
  • Hepsini Göster
  • erkeklere her zaman erkek deniliyor. Kadınlar ve Erkekler deniliyor. Kadınlar ve Adamlar denilmiyor.

  • erkeklerin önünü kesenler var bıçak çekip.
   erkekleri tecavüz edenlerde var.
   erkek cinayetimi fazla kızların mı bir bak istersen

 • √ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; Karşıdan karşıya geçerken problem yaşamam, tüm yollar benimdir.

  √ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; çalışıp çalışmamak paşa gönlüme kalmış birşey.

  √Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; Dünya'nın en tatlısı annesiyim. Ayrıca Cennet benim ayaklarımın altında.

  √ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; bir savaş çıktığı an beni çağırmazlar.

  √ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; Otomobilimin patlayan lastiğini değiştirmek zorunda değilim.

  √ Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü; istemezsem hesap ödemek zorunda değilim.

  tamam anladık, heves edip böyle bir benceye kalkışmışsın emeğine sağlık da.. keşke şu sığ bakış açını "kadınlar" a addetmeseydin.

  1|0
  0|0
 • Tebrikler

  1|0
  0|0
 • tespitler güzel gerçekten beğendim :)

  1|0
  0|0
 • Kusura bakmayın ama izin alman bana gereksiz geldi. Yaptığın başkasının fikrini çalıp kendi fikrin gibi yazmak değil. Ondan esinlenebilirsin onu görünce aklına gelebilir. Fikirlerin telif hakkı mı var sanki

  1|1
  0|0
 • saçma olmuş

  2|4
  1|0
 • İnsan olmak lazım kadın olmak değill.. COOL olmak da aynı şekilde herkes takmş kafaya cool olmak da nedır once ALLAHIN KULU ol yeter , İnsan ol yeterrr..

  1|2
  2|0
 • Övündüğün şeye bak ya şanssız olsaydım da savaş olsa beni de çağırsalardı. Savaş olmasın ama gerekirse insan canını bile verir. Saçma buldum kusura bakma.

  2|1
  1|1
 • Erkek veya kadın cinsiyetin ne olursa olsun şanslısın sadece bakış açını değiştirmen yeter. Mesela sen kıllarımi almak zorunda olmadığım için şanslıyım dersin, bir bayansa kıllı kıllı dolaşmadığım cildim ipek gibi olduğu için şanslıyım der 😄 sinirlibiberin bencesine yazdığım görüşün aynısı... 😄

  0|0
  0|0
 • ömrümüzzün 2600 traşla geçmiyor ama ağdayla geçiyor:D
  güzel olmuş

  0|0
  0|0
 • Hepsinin en başına '' Bayanım ve Şanslıyım. Çünkü '' yazman sıkmış. Sadece çünkünün devamını yazsan yeterli olurdu.

  1|0
  0|0
 • bayan degil kadin lutfen. emegine saglik guzel olmus Tebrikler. diğerlerine de bakicam

  0|0
  1|0
  • Kadin benim icin kaba bir tabit ben evlenmemis cinsel iliskim olmamis bir kizim yani bayanim, kadin benim aile kulturum de kiz olmayanlara denir

  • bayan kelimesinin kökünü merak ettin mi? baymaktan bayan kendini asagilamaya ne kadar meraklisin. erkeklere evlendikten sonra yine erkek denmiyor mu kadın insanin cinsiyetini belirleyen bir laf. sen algiladigin seyse kafada olusan yargilardan baska bisey degil.

  • saçmalama... bayan kelimesinin kökü baymakmış... bayan ve bay bunlar yabancı kelimeler... bayan bayın dişil hali

 • Bayanım değilde kadınım desen daha iyi bir bence olabilirdi ama yinede teşekkürler eline sağlık güzel olmuş :)

  1|0
  0|0
 • Güzeldi :-)

  0|0
  0|0
 • Erkekler daha sansli bence..
  Begendim ama sanssizliklarimiz daha cok..

  1|0
  0|1
 • Kızlar Devam
  57
Yükleniyor...