Kadınlar Neden 25'inde Çöker Açıklıyorum

Gizli Üye
Kadınlar Neden 25inde Çöker Açıklıyorum

Farkındaysanız eğer kadınlar hep kendilerinden büyük erkekleri tercih eder. Bir kadının asla kendisinden küçük erkekle birlikte olduğunu göremezsiniz. 20 yaşındaki bir kadın ve erkek düşünelim, kadının değeri daha fazlayken erkeğin değeri daha azdır. Kadın o erkeği reddeder, çocuk olarak görür. Çünkü erkek o yaşında henüz değerli değildir fakat yaşlandıkça inanılmaz değer kazanacaktır.

Kadın 20 yaşındayken hep kendisinden 5 yaş olsun 10 yaş olsun isterse 20 yaş bile büyük erkeklerle sevgili olur. Çünkü değerlidir. 40-50-60 yaşındaki bir erkek seve seve 20 yaşındaki çıtır kızla olur, asla ona çocuk gözüyle bakmaz çünkü kadın zaten reşittir. Çıtır ve değerlidir.

Erkekse 20 yaşındayken yaşıtı olan kızlar tarafından bile değersiz ve çocuk olarak görünür. Siz hiç 30 yaşındaki kadının 20 yaşındaki adamla uzun ilişkide olduğunu gördünüz mü? Göremezsiniz. Çünkü o yaşlarında değerli değildir.

Fakat kadın büyüdükçe, 20 yaşını aştıkça değer kaybetmeye başlar. O takıldığı 30-40-50 yaşındaki adamlar onu terk etmeye başlar. Kadın otuzuna basınca fark eder ki artık o kadar da erkekler tarafından ilgi çekmiyor. Bir zamanlar ona bakan yaşlı erkekler artık ona ilgi duymuyor. Hepsi kendisinden küçük yirmiliklere ilgi duyuyor. O artık 30 yaşında bir kadın.

O çocuk olarak gördüğü erkekse yaşlandıkça değer kazanmaya başlıyor. Bir zamanlar çocuk dediği, bu yaşta bir de kendimle aynı yaşta olan veya da kendimden küçük erkekle olup annelik mi yapacağım dediği erkek şimdi 30 yaşında.

O 30 yaşındaki erkeğin çok fazla talibi varken aynı yaşta olan kadının yok. 30 yaşındaki kadına 50lik adamlar bile yazmazken, gidip yirmilik kadınlara yazarken, bizim 30luk alfa erkeğimiz artık 20likleri götürüyor. Kimse ona çocuk gözüyle bakmıyor.

İşte ilişki doğası budur. Zamanında 20 yaşında bir adamken yaşıtım olan kızlar bana bakmazdı, benden birkaç yaş büyük kızlar bile bana burun kıvırırdı. Gençliğimi yaşayamadım diye üzülürdüm. Meğer asıl alfa zamanım bu 30-40lı yaşlarımmış.

Zamanında çıkma teklifi ettiğim benden birkaç yaş büyük kadınlar beni reddetmişti, kendimden küçük erkekle olup ne yapayım annelik mi derlerdi :D Şimdiyse hepsi maalesef çöktü ve yaşıtı olan hiçbir erkek onlara bakmıyor.

Şimdi ben zamanında beni reddetmiş kadınlara bakmıyorum. Yirmilik üniversiteli çıtır kızlarla sevgili oluyorum. En altın çağındayım.

O yüzden buradan benden küçük genç erkek kardeşlerime şunu söylemek istiyorum, yaşıtınız olan kızların sizi reddedip size çocuk muamelesi çekmesine bakmayın. Onlar şu an yaşlı adamlarla oluyorlar ama hepsi bir gün yaşlanacak ve o yaşlı adamlar bile onlara bakmayacak. Ama siz, o yaşlara gelince istediğiniz kadına ulaşabileceksiniz. Üzülmeyin, henüz alfa döneminize girmediniz.

(Burada çökmeyi hakaret olarak algılamayın. Her insan bir gün çökecektir ama kadın 25-30 gibi çökerken, erkek 70'de çöker o kadar.)

Kadınlar Neden 25'inde Çöker Açıklıyorum
8 Cevap