Anneyi Affetmek Çok Ama Çok Önemlidir

Sinirrr

Anne Kavramı

Anne dişi enerjinin doğduğumuz anda karşılaştığımız ilk verici olan kaynaktır. Dişi enerji besleyen, doyuran, ısıtan, güven veren, büyüten ve şevkatle sarmalayan bir enerjidir.

Anne tüm varlığıyla bunu koşulsuzca yapan bir varlıktır. Çeşitli nedenlerden bunu yapamamış bile olsa anne tüm bunların tek temsilcisi ve kaynağıdır. Dolayısıyla bilinçaltımızdaki kodlarda annenin yeri ve önemi hem çok büyüktür; hem de başka hiçbir ilişki bunun yerine geçemez.

Anne ayrıca gelme ve hayat hediyesine kavuşmanın tek yoludur. Fiziksel dünyada bedenlenme ayrıcalığı sadece bir annenin kabulüyle mümkündür. Sadece bu bile anneyle olan ilişkinin şifalandırılmasının zorunlu kılar.

Annelerimizi Affetmemiz Gereklidir

⚠️Yaşar vaziyette olsun veya olmasın annenizi bilerek/bilmeyerek yaptığı hatalarından ötürü affetmeniz gerekir. Anneyle olan ilişki şifalandırılmazsa ömür boyu sürecek olan bereketsizlik ve güvensizlik durumları ve duygularıyla boğuşmak zorunda kalabilirsiniz.

~ Etkileri tüm hayatınızı çıkmaza sokacak kadar büyüktür. Bir türlü kazandığınız para yetmez; hayata asla güvenemez ve hep korkularla boğuşursunuz; şevkat eksikliğiyle kimsenin sizi tam olarak sevdiğine inanmazsınız; hep bir çıkar uğruna insanların sizinle ilişki kurduğunu görürsünüz.

Anneyi Affetmek Çok Ama Çok Önemlidir

#anne #sevgieksikliği #affetmek #dişienerji

Anneyi Affetmek Çok Ama Çok Önemlidir
19 Görüş