Pandemi Yalanı # Covid Korona nedir , ne değildir? 8 milyar yine mi kandırıldı? Gerçeklere Hazır mısınız? Maskeye Hayır ?

TürkİslamNeferi1453

Avrupanın çoğu ülkesinde Sözde Çok Ölümcül PLANdemi virüsünün etkisinin az olduğuna SONUNDA kanaat getirilmiş ve insanlar satılmış hükümetlerine ve POLİS DEVLETLERİNE karşı Özgürlük ve insan hakları mücadelesinin fitilini ateşlerken ;

Cağnım Türkiyemiz'de hala Bilim Maymunları , Medya ve cahil halkımız bu oyunu göremiyor ve sindiriliyor .

" Bir insanın gerçekleri görmesi için uyandırmanın en zor kısmı, önce onları uykuda olduklarına ikna etmektir. "

Maskeye Hayır - EvdeKalmaya Hayır - Aşıya Hayır -Medya Hipnozuna Hayır - Çip ve Köleliğe Hayır !
Devletimiz ve iktidarımız virüs çığırtkanlığından sonra hangi maksatla neden böyle TEKNOkrat Teokrasi sistemini bize reva gördü çözemedim ? Küresel Tasmaya Hayır !

" Ölenler ne peki " diyenlere ?
Gripten her sene zaten bu kadar kişi ölüyordu . Zatüreden ise 1 yılda daha çok insan ölüyor Covid 19 saçmalığına kıyasla ... Ölüm sayıları az tutuluyor sanıyordum ilk başta herkes gibi korktuğum için ama sonra anladım ki bu sayılar bile çok ...
DSÖ'nün verdiği ilaçlarla , güven vermeyen ve birçok bilimsel araştırmaya rağmen yasaklanan PRC testleriyle , otopsiye izin vermeyen bir devlet sağlık sisteminin neyine güvenip de ölümlere inanacağız peki ?

Her ölene koro.na dediler zaten yalan mı ? OKUMAYA DEVAM DAHA YENİ BAŞLIYOR MEVZU !

La hani Çin'de bayılanlara ne oldi la ? ( ilkler korkutur ve bunu ilkte yapmaları yeterliydi ) Başka olmadı ?
Virüs Çinden , Aşı Çinden çık bu işin iÇİNden ...

Doğu Türkistanı unutma , unutturma !

Pandemi Yalanı # Covid Korona nedir , ne değildir? 8 milyar yine mi kandırıldı? Gerçeklere Hazır mısınız? Maskeye Hayır ?

Bence'ye devam edelim ...

Koronavi.rüs değil cahillik daha ölümcül , maske daha tehlikeli , kölelik ölmekten daha kötü ... Birşeyi 40 kere bir topluluğa söylersen çoğu inanır maalesef . O yüzden TV'yi evinizden atın , o kadarını diyorum ben size ... Nedense maskenin zararlardan hiç bahsetmezler . Ekonomik yardımdan da keza aynı ...

BAKIN BEN VİRÜSE İNANIYORUM ama normal bir bakteriyel enfeksiyon bu , amaç tamamen gerçek koronavirü.s gelmeden önce dünyayı simülasyon ile yönetip korkutarak test etmekti . Gerçek Covid 19 gelirse işte o zaman bana karşı olanlar haklı olacak ve ben de bana karşı olanların safında olacağım ve çok korkacağım lakin şu an korkmaya ve ünlüleri dinlemeye gerek yok . (ünlüler demişken bunlara virüs ve kısıtlama yok zaten hepsi tatilde zengin sıradan insanlar da aynı şekilde ) Sözde Virüsü Biden ve ekibi üretti Trump'u devirmek için ama Trump geri gelecek ve belki bu sözde virüs bitecek .

Bir başka amaç ise 50 yıldır ABD başkanları tarafından konuşulan NWO - 2020-2023 Yeni dünya düzenini tamamlamak için DiJitaL ( Deccal ) Çağına geçiş yaptırıyorlar . Türkiye'de bunu algı olarak ise Finansbank , Turkcell , Vodafone , TFF , diğer banka ve büyük şirketler temsil edip kurguluyor . ( Hepsinin kanıtı var isteyene görüntü ya da resim atarım )

İnsanlar kontrol altına alınabilmesi için Salgın PLANdemisinden daha mükemmel fikir zor olsa gerek ...

  • ASIL BÜYÜK AMAÇLARDAN BİRİ AŞI İLE ÇİPİ AKTİF HALE GETİRMEK , BUNU DA 5G İLE YAPACAKLAR ...
  • - Koron.a ile kağıt parayı yok etmeye ve özel mülkiyeti kaldırmaya yakınlar ,
   - İnsanları sindirerek evlere boşu boşuna manasızca kapatıp bencilleştirdiler ,
   - Çaresiz , kaotik zihin ve düşünce ile cahil bırakıyorlar ,
   -Aç bırakıyorlar , kuraklık planları da bu evrede gerçekleşti .
   -Yapay Zekaya ve robotlara teslim etmek içindi Covi.d yalanı .
   -5g ( Frekans ile çoğu şeyi kontrol etme ve etki etme ) deşifre olacaktı onu örtüp koron.ayı öne sürdüler .
   -1 taşla 100 kuş vurabilecek, 100 yıllık muhteşem bir plan yaptı adamlar !
   -Bizim ölmemizi tam olarak şu an istemiyorlar . Gençleri işsiz bıraktılar , insanlar aşıya razı getirilip gerçekleri yutmak istiyor para için ...
   -Köle olmamızı ve aşıya itaat etmemiz için o aşıyla beynimizi onlara teslim etmemizi istiyorlar.
  • -Teknoloiiye ve deccaliyete bağımlı yaptılar , 50 yaş üstü kullanması riskli olmasına rağmen Telefon ve sosyal medya kullanmaya başladı . Artık herkes Android İnsan oldu . Yapaylaştık .
   -Maymun geniyle Mrna aşısını vurup yaşlıları da ortadan kaldırtarak "kristal Z kuşağı" istiyorlar.
   - DSÖ terörü ve Bil.l Gate.s ile El.on Mu.sk kendileri itiraf etmelerine rağmen benim sözlerine ne hacet ? Ki onlar itiraf etmeden önce biz bunları anlatırken herkes bize deli saçması diyordu .
   Noldu şimdi hani biz deliydik ? Saçmalayan biz mi olduk siz mi ? Komplo Teorisyenlerinin azı tamamen haklı çıktı ve bilimum maymunları kaybetti ama hala boş konuşup duruyorlar .
Pandemi Yalanı # Covid Korona nedir , ne değildir? 8 milyar yine mi kandırıldı? Gerçeklere Hazır mısınız? Maskeye Hayır ?

Koronavirü.sü hem bu sitede , gerek sosyal medyada ve hem etrafımda önceden bildim ve anlattım . 2015 yılında bu ve başka bir sürü olacakları yazdım , inanan olmadı dalga geçtiler ve şimdi çoğu bana soruyor . Keşke yanılsaydım da ben deli kalsaydım siz haklı olup güzelcene yaşasaydık ...
Boşu boşuna 1 yıl evlerde hapsedildik (zenginler için problem yok , fakirler ölsün ), gerçek virüs olsa neyse ama 1 yıl az mı o 1 yılda kimin ne hayalleri , ne planları vardı ?
Şimdi de mutasyon diye diye sizleri yalandan korkutup sözde aşıya mecbur bırakarak geleceğinize dair umutları çalıp teslim olmamızı istiyorlar .

HES SAÇMALIĞI ... Hes kodunu kullanmadım kullanmayacağım , özgürlüğüm için savaşıyorum . HES saçmalığını DSÖ bile anlam veremezken , Avrupada yok iken neden AKP ve CHP bizi zorluyor ? Aşı da kartını da istemiyoruz !

İlk mutasyon haberi 3 ay öncesine duyulmasına rağmen , nedense Avrupa'da bilinçli insanlar ayaklanınca , insanlar işsiz kalınca 3 ay sonra ısıtıp tekrar gündeme getirdiler .
Ölenlerin cenazesine bile yasak koydular .

Sağlımıza fiziki ve ruhen çok zarar verdirdiler ...
Canan Karatay gibiler dışında hiç TV'lerde alternatif tıptan bahsedenler oldu mu ?
Yok hani geçmişteki virüslerden haber veriyorsunuz ya bazılarınız , e o zaman şifasına da söylesinler geçmiş kaynaklardan ?
Zomb.i olayı gerçek olacak . Bunu diyen ben Koron.a'yı hafife alacak kadar g.zekalı değilim .

Yaklaşık 11 yıldır bu konularla alakalı HERGÜN araştırmalar yaptım . Kendi hayatımdan ödün verdim . Youtuberlar'ın çoğuna inanmayın , onların çoğu para kazanmak için size yalan , yanlış ve eksik bilgiler veriyor . Benim gibi düşünenler de bunu yapıyor karşı çıkanlar da ... Az bir güruh olayı şeffaf ve büyük resimden anlatıp insanları menfaat talep etmeden uyandırma çabasındalar ...

Yunanistan bile şu an böyle : https://www.cnnturk.com/dunya/komsuda-sokaklar-yine-karisti-maskeye-hayir

Hala inanıyor musunuz şimdi ?

Gerçeklere ve şok olmaya hazır mısınız ?

Pandemi Yalanı # Covid Korona nedir , ne değildir? 8 milyar yine mi kandırıldı? Gerçeklere Hazır mısınız? Maskeye Hayır ?
12
7
Görüşünü yaz

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

127
 • Kusura bakmayın ama cidden bayağı saçmalamışsınız. Orta Çağ'da milyonlarca insanın ölümüne sebep olan ve üstelik Korona'dan çok daha ölümcüllük oranına sahip Veba salgınıda mı dış güçlerin oyunuydu? Peki ya İspanyol Gribi? Ebola? Ki Korona'dan daha ölümcül virüsler bunlar. Ancak bunlar dünyada yayıldığı zaman yapay zekâyı geç, teknolojinin T'si bile yoktu.

  Dış güçler diyorsunuz ama bundan en çok zarar eden zaten Çin, ABD gibi ülkeler oldu. Birçok firma batma eşiğine geldi. Sadece Donald Trump bile Koronavirüs'teki sürecinden dolayı birçok oy kaybetti. Birçok bilim adamı, doktor, zengin virüsten dolayı hayatını kaybetti. O çip takacaklar dediğin adamların firmaları bile zarara uğradı, üretimleri durdu. Delinin biri kuyuya taş atıyor, kırk akıllı çıkaramıyor şu hak veriyorum diyenlere bak. Dünya da düzdür belki de size göre, uzaya da çıkılmamıştır hiç.
  • Veba salgını da dış güçlerin oyunuydu evet , sanırım onu da bilmiyorsunuz ve hiç ama hiç araştırmamışsınız...
   Eskiden teknoloji şimdi ki gibi olsaydı eğer yine dijital çağa geçeceklerdi zaten. Dijital çağ onlar için bir fırsat oldu.
   DSÖ virüs Çin'den başlamadı dedi. Trump ise Çin virüsü dedi. Ayrıca tam ABD seçimleri yaklaşırken patlak veren bu virüs Biden'in Trump'a tuzağı olarak konuşuluyor ABD ve dünyada... Biden Küreselci mason olduğu için , yerli mason Trump'u virüs saftatasıyla alt etti. Medyaya sahip olması yetti Biden'a... Amerikadaki ölümler zaten her sene olağan ve sıradan bir durum...
   Bana Türkiye dışında hangi zengin veya ünlü öldü der misiniz? Türkiye'de sadece 1 siyasetçi , birkaç yaşlı yazar ve birkaç din hocası öldü... Doktorların ölümü tam olarak neyden kaynaklandı , yoksa her sene zaten o kadar doktor ölüyor muydu onu bilemiyorum ama DSÖ'nün verdiği ilaçları kullandıysalar hapı yutmuşlar zaten maalesef. Allah rahmet eylesin onlara inşaAllah.

   Çip takacak dediğin adamlar ve büyük firmalar zaten verilen talimatlarla boyun eğmek zorunda kaldı. Onlara şimdilik dediğimizi yapın , insanları köle yapalım sonra sizi krallar gibi yaşatacağız denmedi mi sanıyorsun?
   Dünya elips ve uzaya sadece makinalar çıktı insan çıkmadı yemesinler bizi 30 yıldır tek bir insan görüntüsüyle çelişkili görüntü ve açıklamalarla uyutuyorlar.

 • xxebruuxx90
  Elinize emeğine sağlık. Yazdığınız yazıyı sonuna kadar sıkılmadan okudum. O kadar haklısınız ki...
  ben ve benim gibi bu konuda birçok bilinçsiz kişi var. Evet, katılıyorum korona bahane ve inanmıyorum ama sizin kadar detaylı düşünüp araştırmadım. Aydınlattınız Teşekkür ederim🙂
  • Rica ederim , ben teşekkür ederim vakit ayırdığınız ve güzel yorumunuz için...

 • Summkk
  Belki söylediklerinşz doğru olabilir ama zatürre faranjit ve hafif larenjit atlatmış birisi olarak her sene de düzenli grip olan birisi olarak kovidin vücuttaki etkileri diğerleri gibi değildi belki bğnyeden kaynaklıdır ama bilemiyorum tabi
  • Size katılıyorum. Koro. na'nın etkisi farklı ve x2 katı olduğunu düşünüyorum saydıklarınıza göre...

  • Summkk

   Biraz araştırdım yazdıklarınızdan sonra da psikolojik olarak da kovid belirtilerini gösterebiliyormuşuz ilginç geldi bana

  • EVet bunu zaten çok insan yaşadı hem de çok... Medyadaki satılmış insanlar yüzünden beynimizi ele geçirdiler. Herşeyi gerçek sanmamak gerek... Hayat bir rüya , dünya faniyken herşeye inanmamak gerek...

  • Hepsini Göster
 • Rockncoke
  Kesinlikle katılıyorum amaçları millete korku pompalamak ve ayaklanmaya teşvik etmek
  Youtube da takip ettiğiniz kanal var mı Hamza yardımcıoglu kaan sarıaydın haluk özdil ve birçoğunu zevk ile takip ederim bu olayları ele alırlar
  • Ben onlardan önce vardım ve anlatıyordum. Onların yarısına güvenmeyin sonradan hazır asker gibi sahneye çıkan çok oldu küresel bir hadise gerçekleşince...
   İslamı öne alan kişilere güvenmeye çalışın...

  • Rockncoke

   Kimler mesela

  • Kaan bilmem ne , Erol Mültecimler , Ömer Çelakıl , Ertan Özyiğit... Bunlar ve birkaç tane daha var aklıma isimleri gelmeyen... Ramazan Kurtoğlu , Aytunç Altındal , Abdullah Çiftçi gibi adamlar az... Haluk Özdil iyi gibi ama tam emin değilim.

  • Hepsini Göster
 • Azerbaijani_Girl
  2015te Bill Gates'in kendisi söylemişti gelecekte biz virüslerle savaşacağız diye. Hepsini kendileri üretti. Insanlar bencilleşti. Eskiden insanlar çok samimiydi.
  • Sürekli hergün ben de eski günleri özlüyorum , eski filmleri ve dizleri izliyorum. Eski arkadaşlarımı ve eskiye dair ne varsa hatırlamaktan sıkıldım artık... Ahir zaman ve dünya arasında sıkışıp kaldık biz gibiler...

  • Bir de intiharlar çoğaldı. Intihar edenlerin çoğu da genç.

 • Atatürkçü bir Vatan Sever olarak yazdıklarına noktasına kadar katılıyorum. Çünki yüksek herkesin faidesine üstün bir bilinç var bu yazı da.
  • Teşekkür ederim. Benim bana sorun yapmayan kimseyle bir derdim yok. Atatürkçüler sayesinde 15 temmuzu zafer olarak kazandı Türkiye...

 • รձբժεгսռ
  Evet bu haberleri en başından beri okuyorum ve bende buna inanıyorum fakat gerçek virüs geldiği zaman ne olacak işte onu bilmiyorm ozaman ne koruyacak
  • O zaman önce Allah sonra bilim koruyacak. Gerçek virü. s gelmeden kişiler maddi - manevi tüm önlemlerini almalı acilen... Deprem gibi düşünün ve korkmayın , hayat bu...

  • Isteseler turkiyeye bile girmez virus fakat hiç bi önlem alınmiyor ki tüm ülkelerin havayolu kapalıyken bile turkiyeye giriş çıkış vardı

 • Masmavi100
  Sacmalama istersen , hiçbir zaman diğer griplerden bu kadar çok doktor ve sağlıkçı aynı zaman araliginda ölmedi iyi araştır sayılara iyi bak
  • Onlar direk ateş çemberinin içinde oldukları için ve emir büyük yerden olduğu için direkt DSÖ pençesine maruz kaldılar. Ko. rona gribin 2 katı , bunu Trump da söyledi araştırabilirsin. DSÖ ve ilaçlarını da araştır sonra kim saçmalıyor tekrar düşün.

  • Masmavi100

   Yine de diğer griplerle karşılaştırılmamalı gerek

 • Halid_Bin_Velid1
  Eline saglık , güzel olmuş, ama buradaki gençler böyle uzun bilgileri pek okumazlar.
 • Auxerre
  fizyon atomlarini kuantum mekaniginde fotonlarimi lineer olmayan zaman dilimine gonderen füzyon itkili makinemle 2135 yılından 2021 yılına geldim.. yapay zekalı makineleri seçtim neden? çünkü sizi hiç sevmemiştim türünüz sıkıcı ve yok edilmesi gerekiyor o yüzden covid 19 pandemisi başlattık dünyaya kaos ve anarşi salacağız biyoloik çiplerle sizleri nesnelerin network ağlarına bağlayıp genisis adındaki yazılımızla kontrol edeceğiz... herbiriniz genesise hizmet edeceksiniz.. yeni bir dünya kuruyoruz ve sizlerde bu dünyadan elendiniz.. yarın ve gelecek kurduğumuz yapay zeka ve makinelerindir.. ama bizi böyle ifşa etmen hiç etik değil ama sadece işimizi zorlaştıracak o kadar sonuç kaçınılmaz olarak makinelerin zaferiyle ve genesisin zaferiyle sonuçlanacak!
  • Komik bir ironi ama bir o kadar da gerçek... Genesis - çip ve nano teknolojisi ile alakalı bence yazacağım. Sizin de bencelerin hepsini henüz okumadım , ordan da bilgiler edinmem lazım.
   Ko. rona bu yüzden çıkarıldı ve gayet güzel özetlediniz Ananunki yaratığı bey...

  • Auxerre

   tabiki bak burdan başlayabilirsin mesala.. bırak gökten ışıklarla inen aziz olmayı bize katıl makinelerin hakimiyetine yeniden dünya kuralım bu pislik tür insanlığı yok edelim !
   Yapay Zekalı Terminatörler Dünyamızı Ele Geçirebilir Mi? ↗

  • Valla hak ediyor bu insanlar , en sonunda uzay takımına geçiş yapacağım taraf değiştirip :D Yaşasın Uzay Klanı Kolonileri :D Ama makineleri de satalım , canlı zeki isterim cansız değil...

 • Managermann
  Evet yeni dünya düzeninin bir parcası bende inanmıyorum sonuna kadar haklısınız.
 • Hiçbir şeye inanmıyorum. Hastalık var ama doğal bir hastalık değil
 • Evet haklısın fakat ben yine de maske takayım
 • Alkız
  Haklısın güzel bir bence olmuş
 • ALİNA88
  Harbi haklısınız güzel bence olmuş düşündürücü.
 • Parti kur vallahi oy vereceğim
 • nes2mvarhayatta
  Bastan beri inanmiyodum be
 • melikelikk
  yok artık !!!
  • Var artık ! :)

  • melikelikk

   kusura bakma ama her yazdığında bir komplo teorisi görüyorum...

  • Komplo teorisi değil komplo pratiği oldu hepsi

  • Hepsini Göster
 • Gizli Üye
  Bugün haberlerde okudum.
  DSÖ (dünya sağlık örgütü ) koronanin 2022 nin başlarında biteceğini söyledi. Bir insan , ister bilim insanı olsun ister bu konularda deha olsun. Virüsün ne zaman biteceğini bilemez.
  • Evet ben de okudum. Onlar aslında başka birşey demek istiyor. O da itaat - köle ilişkisinde böyle devam ederse planımız tıkırında olduğu için 2022'de sonlandıracağız demek istiyorlar.

YÜKLENİYOR...