Bu Haberi Okuyunca Tüyleriniz Diken Diken Olacak!

Bu Haberi Okuyunca Tüyleriniz Diken Diken Olacak!

Yaşananlar nedeniyle en ünlü Hollywood yapımlarını aratmayacak bu haberde okuyacaklarınız tüylerinizi diken diken edecek. Almanya'da yaşayan iş adamı K.A, boşanma aşamasında olduğu eşini öldürmek için kiralık katil tuttuğu iddiasıyla hakkında yakalama kararı çıkarıldı. 2 ay önce gözaltına alınan kiralık katil M.K'nın itirafları üzerine başlatılan operasyonda ortaya inanılmaz detaylar çıktı.

Almanya'da yaşayan iş adamı Kadir A.'nın boşanma aşmasında olduğu eşi Deniz Ceylan A.'yı öldürtmek için S.D. ile anlaşma sağladı. S.D., ise Deniz Ceylan A.'nın adres bilgilerini ve fotoğrafını cinayeti işleyecek olan M.K.'ya yönlendirdi. M.K. çevrede inceleme yapmak için gittiği adreste başka birisinin yaşadığının farkına varınca S.D. ile 'Bana kimi öldürtüp parama konacaksınız' diye tartışmaya başladı.

Sinirlenen kiralık katil soluğu poliste aldı!

M.K. tartışmanın ardından İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerine başvurarak, iş adamı Kadir A.'nın boşanma aşmasında olduğu eşi Deniz Ceylan A.'yı öldürtmek için S.D. ile anlaştığını, S.D.'nin cinayeti kendisine devrettiğini söyledi. M.K., emniyetteki ifadesinin ardından 'Adam öldürmeye tam teşebbüs' suçundan çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

14 yıllık karısını para için öldürtecekti!

İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Deniz Ceylan A.'ya ulaşarak yaptığı görüşmelerde çiftin geçimsizlik sebebiyle boşanma aşamasında olduğu bilgisine ulaştı.

Deniz Ceylan A., 2005 yılında evlendiği eşiyle aralarında bir evlilik sözleşmesi bulunduğunu, sözleşmeye göre tarafların hayattayken boşandığı zaman birbirlerinden bir talebi olmayacağını, ancak taraflardan birisinin ölmesi durumunda tüm mallarının diğerine devredilmesi yönünde anlaşmaları bulunduğunu, kendisinin ölmesi durumunda tüm malların eşi Kadir A.'ya kalacak olması sebebiyle böyle bir girişimde bulunabileceğini polise anlattı.

Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri iş adamı Kadir A. ve şüpheli S.D.'yi teknik ve fiziki takiple izlemeye aldı. İlk saldırının başarısız olması üzerine Kadir A. tekrar S.D. ile irtibat kurarak yarım kalan işin tamamlanması üzerine anlaşma sağladı.

Ekipler, önümüzdeki günlerde Deniz Ceylan A.'ya yeni bir saldırı planı yapıldığını belirleyerek İstanbul, Giresun ve Muş'ta S.D., H.A., T.Ç. ve K.B.'yi düzenlediği eş zamanlı operasyonda yakalayarak gözaltına aldı.

Vatan Caddesi'nde bulunan Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ndeki işlemleri tamamlanan S.D., H.A., T.Ç. ve K.B. bugün Kartal'da bulunan Anadolu Adliyesi'ne adliyeye sevk edildi. Öte yandan Almanya'da yaşayan iş adamı Kadir A.'nın yakalanması için polis ekipleri yakalama kararı çıkartarak Almanya'da bulunan yetkililerle temasa geçtiği öğrenildi.

Bu Haberi Okuyunca Tüyleriniz Diken Diken Olacak!
13
8
Görüşünü yaz

Senin Görüşün Nedir?

En İyi Erkek Görüşleri

 • MisterAkel

  (KS modlarına kısa bir not: lütfen yorumum silinmesin. Sadece ama sadece kendi düşüncelerimi yazıyorum. Teşekkürler.)

  Yorumum: Gercekten ne diyeceğimi bilemiyorum. Böylesine iğrenç ve PARAGÖZ insanları haberlerde görünce midem bulanıyor ve ÜSTLERINE KUSASIM geliyor.

  Tüylerim elbet diken diken oldu. Sinirlendim de. Adamı öldüresim geldi. Evet. Kendim öldüresim geldi.

  Yahu sen kimsin de, 14 YILLIK eşini satarsın, katil tutup öldürmeye çalışırsın, adi herif! Senin yüzünden şu an ağlayasım geldi! Çok sinirlendirdin beni!
  (Bu arada, soruyu soran arkadaşım, bu yorum bu Kadir şerefsizine. Sana değil.)

  Bir tek para için böyle suçları kollarını sallaya sallaya yaptıklarına gerçekten inanamıyorum!

  İnsanlık ölmüş. Gerçekten ölmüş. Bundan sonra, hayata bakışım daha farklı olacak. Herkese güvenme isteğim söndü çünkü.

  Soruyu soran arkadaşa not: Bu bilgilendirici uyarı (soru) için teşekkürler, ellerine sağlık ve başın dert görmesin, ALLAH seni ve diğer herkesi böyle şerefsizlerden korusun.

  Görüş hala geçerli mi?
 • şeytanvekan

  Birini öldürmek için yüzlerce farklı kaza süsü verilebilecek olay varken neden kiralık katil tutulur? çünkü zaten birini öldürmeyi istemek için aptal olmak gerekir ve o zekada biri bu tarz şeyleri planlayamaz.

  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • 🙄gerçekten evlenmek artık kolay değil 14 yıllık hayat arkadaşını öldürdüp malına koymak demeki o adamın gözü paraymış o yüzden evlenmiş yazık .

  Görüş hala geçerli mi?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

711
 • Berkan25

  @MarsMuhtari marsa git yasa, Ülke almanya, Türkiye degil, adam is adami ve zengin ve cinayetlerin ana sebebi fakirlik degil, Türkiye hic degil, cehalet, icki, madde kumar, kolay kazanilmis para.

 • Vay hain vaay, bu kadın kime güvensin ki bundan sonra? Artık kiminle bir ilişkiye başlasa, o kişinin kendisiyle, parası için evlenmek istediğini düşünecek hep.. Ve kadın bu düşüncesinde haklı :(

 • Vildan1903

  14 yıllık eşi... 🤔 Arkadaş bu nedir böyle? insan ailesine, eşine güvenemeyecekse.. Gerçekten çok acı...

 • MarsMuhtarı

  Türkiye yaşanılır bir yer olmaktan uzaklaşıyor iyice. Bir ülke de ne kadar insanlara refah ortamı sağlanamazsa suç oranı bir o kadar artıyor

 • Vay be film olsa izlenir 😂 ne hale gelmiş insanlık para yüzünden 😔

 • Arag0rn

  Kötü niyetli insanlar olunca evlilik sözleşmesi değil idam kararı olmuş.

 • oxcakmak

  Vurursa gool olur.. 😂
  Komik şey bunlar.

 • Yazık valla tek kelimeyle yazık insanlık yok

 • falcon0

  Çivisi çıkmış çivisi

 • CærMeN

  Yok artık

 • Hüseyin_33

  Evlilik adamı ya katil eder, ya da toprağa girer.

 • Misafirüye123

  Yazıklar olsun senin gibi insana

 • gonulpervanesi

  Yalan birlikteliklerde bugün...

 • EnYakınGezegen

  Asıl katil para

 • Anki06

  Oldu

 • Ötmeyenbülbül

  Vay adi

 • delicesareti

  Para işte yaptırmayacagı şey yok

 • Gizli Üye

  Basin ve tv de hergün bu haberler yazık be. Dunyada normal insanmi kalmadi

YÜKLENİYOR...