Fenomen Kimdir, Bi'Bilen Kimdir? Kafa Karışıklığına Son Veriyoruz!

ksBence a

"E bu Bi'Bilen sitede aktif değil, nasıl Bi'Bilen olmuş ki?"

"Bu Fenomen bu alanda eğitim almamış, nasıl Fenomen olmuş????"

Sorularını sık görüyor, bu iki unvanın oldukça karıştırıldığını fark ediyoruz. O zaman dedik neden anlatmayalım? :)

Fenomen kimdir? Kimler, nasıl Fenomen olabilir?

Fenomen Kimdir, BiBilen Kimdir? Kafa Karışıklığına Son Veriyoruz!

KizlarSoruyor Konu Etiketlerinin bir veya birkaçında bilgi birikimi olan, tecrübelerini en doğru şekilde diğer üyelere aktaran, ilgili konuların aranan ismi haline gelmiş kişilere “Fenomen” üye denilmektedir.

Buradaki en büyük konu: Tutku. 🎇 Fenomenlerimiz Fenomeni oldukları konu etiketlerinin tutkulu üyeleri. Bolca dizi izleyen bir üyenin Dizi & Filmler Fenomeni 🎬, evcil hayvan sahibi olup onla mutlu mesut hayat süren bir üyenin Evcil Hayvanlar Fenomeni 🐈, birbirinden bilgilendirici kişisel gelişim kitapları okuyup kendini geliştirdiği gibi başkalarının gelişimine de katkı sağlamak isteyen Kişilik & Karakter Fenomeni 🎭 olması gibi, Fenomenlik kriterlerimiz arasında o alanın uzmanı olmak yok! İlgi çekici sorular, Benceler ve doyurucu görüşler ile tutkusunu belli eden tüm üyelerimiz bu unvanı alabilir.

Fenomenlik uzmanlık demek olmadığı için Fenomenlerimiz bu alanın eğitimli kişileri olmayabilir, o konu etiketine dair her şeyi bilmeyebilir.

Bi'Bilen kimdir? Kimler, nasıl Bi'Bilen olabilir?

Fenomen Kimdir, BiBilen Kimdir? Kafa Karışıklığına Son Veriyoruz!

Bi'Bilen alanında eğitim, bilgi, kültür ve deneyimini topluluğumuzun sorularına yazılı, sesli ya da görüntülü olarak paylaşan, kendi hedef kitlesine KizlarSoruyor'da sorulan soruları yanıtlayarak direkt ulaşabilen konu uzmanıdır.

Tanımından da görüleceği üzere Bi'Bilenlikte kriter uzmanlık. İster boşanma avukatı 💔, ister çift terapisti 👨‍👩‍👦‍👦, ister bahçıvan olsun 👩‍🌾; bilgi ve birikimini paylaşmak isteyen uzmanlar sitemizde Bi'Bilen olarak yer alır. Burada herhangi bir başvuru süreci bulunmamakta olup ekibimiz ilgili uzmanlarla iletişime kendileri geçmektedir.

Bi'Bilenler KS'nin uzman bireyleridir ancak sitede her zaman aktif olmayabilirler.

Kafa karışıklığına son verdiysek, iyi paylaşımlar! <3

Fenomen Kimdir, Bi'Bilen Kimdir? Kafa Karışıklığına Son Veriyoruz!
95 Görüş