Tertemiz Bir Yıl İçin Gücümü Vim'den Alıyorum!

canselcanım

Selam canlar! :)
Uzun zaman oldu Bence paylaşmayalı ve dönüşümü Yeni Yıl'a özel kılmak için parmaklarımı kütlettim geldim :) Çünkü bugün sizlere, tertemiz bir yıla girerken gücümü hangi temizlik ürünlerinden aldığımı, temizliğim yenice bitmişken göstereyim istedim. E hadi, yeni yıla girmeden başlayalım! ;)

Daha temiz manzaralar için Vim Silikonlu Temizleyici!

Vim Silikonlu Temizleyici
Vim Silikonlu Temizleyici

Ev temizliğindeki kurallarıma ve yaptığım temizlik sırasına hakimsiniz artık, yine de belirtmek isterim ki ben, temizliğe genelde yukarıdan aşağıya doğru yaparım ve yüzey temizliği dendiğinde önceliği camlara veririm. Fakat bu sefer camlarımı Vim Silikonlu Temizleyici ile sildim ve tertemiz orman manzarasının tadını çıkarmaya başladım. Bundan sonra camlarım Vim Silikonlu Temizleyici'ye emanet!

Sabunun gücü ve kokusu Vim Beyaz/Arap Sabunlu Sprey ile tüm evi sardı!

Vim Sabunlu Spreyler
Vim Sabunlu Spreyler

Beyaz sabunu leke çıkartmadan detay temizliğine pek çok yerde kullanıyorum, Arap sabununu da keza halı ve koltuk gibi yüzeylerde sıkça tercih ediyorum. Fakat Vim'in sabunlu spreyleri bu konuda beni oldukça şaşırttı, çünkü kullanım kolaylığı ve gösterdiği performans, daha önceki sabun tecrübelerimden çok başka oldu. Evimdeki ahşap yüzeylerden kumaşa pek çok alan için Vim sabunlu spreyleri kullandım ve çok memnun kaldım. Bundan sonra, temizlikte sabun kullanacağım zaman önceliğim Vim Arap Sabunu ve Vim Beyaz Sabun spreyler olacak!

Yağlar, Vim Yağ Sökücü ile tarih oldu!

Vim Yağ Sökücü
Vim Yağ Sökücü

Temizlikte yağ sökücü mevzusu beni en zorlayan kısımlardan biri olmuştur her zaman. Çünkü ocaktan fırına pek çok alan yağlanıyor ve kullandığım yağ çözücüler bu konuda beni tam anlamıyla tatmin edemiyordu. Fakat Vim Yağ Çözücü ile tanıştıktan sonra yağlı tüm alanlar yerini pırıl pırıl ve pürüzsüz yüzeye bıraktı. İki fısla koca ocağı tamamen temizleyebileceğim aklımın ucundan dahi geçmezdi, minnettarım sana Vim Yağ Çözücü! <3

Vim WC Temizleyici ile ışıl ışıl banyolar!

Vim WC Temizleyici
Vim WC Temizleyici

Şüphesiz ki banyo ve tuvalet temizliği, bizi en çok zorlayan alanlar. Çünkü hem alan olarak diğer odalara nazaran daha kısıtlı, hem de evin en hijyenik olması gereken ve haliyle kullanılacak ürünlerden tutun da temizlik yöntemlerine varıncaya kadar çok özenli davranılması gereken alanlar. Fakat Vim WC Temizleyici kullanmaya başladığımdan beri bu bahsettiğim zorluk, yerini pratikliğe ve keyfe verdi.

Kireçleri kökten çözen Vim Sirkeli Kireç Çözücü ile tanışın!

Vim Sirkeli Kireç Çözücü
Vim Sirkeli Kireç Çözücü

Kireç çözücü dendi mi akla hemen ağır kimyasallar, başta da kezzap geliyor. Bu ağır kimyasalların hem temas hem de soluma ile bizlere ne kadar zarar verebileceğini bildiğimizden, oldukça seyrek kullanmaya özen gösteriyoruz, ben de öyle tabi. Fakat Vim Sirkeli Kireç Çözücü, içerisinde kezzap barındırmayan ve gücünü en etkili doğal temizleyici olan sirkeden alıyor. Bu sayede su kaynatıcılardan çaydanlığa, musluk bataryasından kireç oluşabilecek diğer tüm alanlara varıncaya kadar güvenle kullanabiliriz ;)

Vim Yüzey Temizleyiciler ile temizliğe ışıltı kat!

Vim Yüzey Temizleyiciler
Vim Yüzey Temizleyiciler

Temizliğin son noktası her zaman yerler olmalıdır diye düşünürüm ve süpürme ile silme mevzusuna oldukça kafa yorarım. Özellikle yerleri silmek benim için ayrı bir güzel, çünkü sildikten sonra her şeyi bir kenara koyar, kahvemi yapar ve tertemiz evimde dinlenirim :) Bunun için yüzeyleri ışıl ışıl yapan Vim Arap Sabunu Yüzey Temizleyici ve Vim Beyaz Sabun Yüzey Temizleyici ile evimde mis gibi sabun kokuları yayarım.

Ev temizliğimi tepeden tırnağa yaptığım 2020'nin son gününde sizlere, gücümü ve hijyeni aldığım Vim ürünlerinden bahsettim. Peki siz yılın son temizliğini nasıl ve hangi ürünlerle yaptınız?

Tertemiz Bir Yıl İçin Gücümü Vim'den Alıyorum!
24 Görüş