Survivor 2018 Finali’ni Kıbrıs’ta canlı izlemek ister misin?

Survivor ruhunu canlı olarak hissetmeyi ve televizyon karşısında ortak olduğumuz heyecanın finalini yerinde yaşamayı kim istemez ki! Hemen cevabını seç; sürprizimizi yakala! Yorum ve görüşlerinle KScanlar’ın heyecanına ortak olmayı da unutma!
  • Survivor 2018 Finali’ni Kıbrıs’ta canlı izlemek ister misin?Survivor final heyecanını yerinde yaşamayı kim istemez ki!
    A seç
  • Survivor 2018 Finali’ni Kıbrıs’ta canlı izlemek ister misin?Hem de rüya gibi bir Kıbrıs tatili yapmış olurum, tabii ki isterim
    B seç
  • Survivor 2018 Finali’ni Kıbrıs’ta canlı izlemek ister misin?Uzun zaman önce para biriktirmeye başlamam gerekirdi, geç kaldım
    C seç
  • Survivor 2018 Finali’ni Kıbrıs’ta canlı izlemek ister misin?Eğer biri bana bunu hediye ederse neden olmasın!
    D seç
  • Survivor 2018 Finali’ni Kıbrıs’ta canlı izlemek ister misin?Uçak bileti, konaklama derken çok pahalıya gelir, mecburen televizyondan izlerim
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

3|7
171254

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 171

• Yarışmayı izlemekle ilgilenmiyorum. Kıbrıs'ta tatil yapıp gezme kısmı yeterli

15|16
    3|4
  • Televizyondan bile izlemiyorum ki canlı izleyeyim. Ancak izlemek isteyen çok kişi var gibi görünüyor.

19|17
    2|6
  • Survivor hiç kaçırmadan izlerim. Canlı canlı izlemek daha heyecan verici olur. Hem Kıbrıs'ı görmüş olurum hem de finali izlerim mis gibi gerçekten. Fırsatım olursa hiç kaçırmam. :)

3|1
    7|13
  • Allah derim! Kıbrıs'a gitmeyi çok istiyorum. Survivor finallerinin de harika olduğunu bildiğimden dolayı bu muhteşem bir ödül olurdu. :)

5|1
    6|7
  • Kim istemez ki? Çok güzel olur hem de. Televizyonda izlediğimiz bir programın canlı canlı finalini izlemek çok heyecan verici.

4|1
    10|12
  • Hediye eden olursa evet😃

3|2
    3|4
  • İsterdim, kim istemez. :)

0|1
    5|8
  • Açıkçası tv ile pek aram yok, ara ara denk geliyorum yarışmaya fakat izlemeye vaktim olmuyor ama ETS canımsın. Birkaç tur firması ile seyahate çıktım, rezilliklerden rezillik beğendim. Son 3 senedir tatilimi senden alıyorum. Otellerle insanı muhatap etmeyen tek yersiniz.

0|0
    0|0
  • ETS bebeyim, hoş geldin... Son tatilimde otele sık sık gelen ve misafirleriyle ilgilenen görevliniz için sana puanım 10 :) Kıbrıs'ı bilemicem ama götürsen giderim valla :)

0|0
    0|0
  • Ets tur'la her yere giderim :) Survivor izlemiyorum ama tatil için erken rezervasyonları yaptırdığım yersiniz. Bedava tatile de yok demem yani, değişiklik olar :))

0|0
    0|0
  • Akdeniz'in cenneti olan KIbrıs'a gidebilme ihtimali bile içimi kıpır kıpır ettirdi. Survivor ve Kıbrıs ikilisi muhteşem bir ikili, ben de onlarla beraber muhteşem üçlü olmak isterim. :)

1|0
    0|2
  • Survivoru canli izlemeyi anca ruyamda gorurum nerde o gunler ya 🤣🤣

0|0
    0|0
  • Vay kimler gelmiş, ETStur'la erken al kampanyalarını takip ediyordum iyi denk geldiniz burada da :) Bu sene 3 kız yurtdışı tatilimiz senden.

0|0
    0|0
  • ETS bizi Kıbrıs'a götür <3

Survivor falan anlamam da gezme dedin mi çok isterim. Beni seç beni seç :)

0|0
    1|0
  • SUrvivor bittiyormu oha ne cabuk eskiden hep izlerdik ama simdi izlemiyoruz cok seviyor artik

0|0
    0|0
  • Tabi ya Survivor olmasa ne yapardık? Ben de gidiyorum bjack falan hikaye zaten mevzu Survivor finalini izlemek ahsjjs. Etstur sponsorum ol lütfen.

0|0
    0|0
  • Öğrenci olduğumuz için hediye edilirse tabiki gül olur aldığımız para kendi ihtiyaçlarımızı ancak karşılıyor 😛😛😛

0|0
    0|0
  • Senerdir heyecanla izledigim bu bir yarisma gidip o atmosferi yasamak cok cok isterim ama sansim hic yok onun icin hic umudum yok bu konuda😀😀

0|0
    0|0
  • KIbrıs'ı çok merak ediyorum. Keşke imkanım olsaydı ve gidip görebilseydim.

1|0
    0|0
  • Para olsa herşey olurdu. Nasıl gideyim de izleyim orda. Ben yine evde tv karşısında cips yiyerek izlerim anca.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    151

Erkekler Ne Diyor 254

• Evet isterim :) Yarışmaya katıldım bakalım neler olacak :)

0|0
    0|0
  • Survivor ilgimi çekmedi ama Kıbrıs'a gidiyorsak beni de yazın. :))))

0|0
    1|3
  • Olur tabi.

0|0
    0|0
  • Katılmak lazım :)

0|0
    0|0
  • Survivor izliyor muyum? Evet izliyorum.
    Nedenine gelince haber izleyip sinirlerim bozulması yerine en azından bir mücadele bir yarışma izliyorum, kafam rahat oluyor.
    Aslında benim için Survivor finalini izlemek veya izlememek, veya televizyondan veya yerinden izlemek arasında bir fark yok. Delisi, bağımlısı değilim.
    Ama birisi finanse ederse neden olmasın? Hem Survivor finalini izlerim, hem de bu sayede Kıbrıs'ı görmüş olurum.

0|0
    0|0
  • Bu mükemmel olurdu doğrusu. Kıbrıs'ı hep görmek istemişimdir. Survivor finallerinin de çok heyecanlı olması işin en güzel yani. :)

1|0
    0|0
  • acun götürse beni tabiki isterim, yok paran ile git diyorsan yemişim survıvor'u... ben kıbrıs'a gitmek istediğim halde şimdiye kadar fırsatım olmadı, hatta bıraqkın kıbrıs'ı fethiye'ye bile razıyım...

0|0
    0|0
  • Her aksam degil ama izliyorum. İzleyemedim bölümleri kesinlikle özetini izlerim. Tatil kazanmak kıbrısa gitmek için söylemiyorum. IP nunaramdan geçmise baka bilirsiniz. Ünlülerden nihatın harwketleri hosuma gşdiyo beni güldürüyor sözleri filan ama gercek noktasına gelelim ben adada bunların aç kaldıgına inanmıyorum. Kamera arkasında az ya da cok bunlar besleniyorlar diye düşğnüyorum. beni dominik e gönderin bu konuya acıklık getireyim. Bilir kişi raporum olmayabilir basına bunu sunamazsınız ama bizde söz namustur herseyi doğrusu ve gercegiyle anlatırım. Yav baba bide adayı acun aldı ya neticede ada acununsa türkiye vumhuriyetinin bir arcası sayılır pasaportla vizeye gerek kalmaz sanırım. Beni dominike kimligimle kabul ettirin gönderin 😂😂😎

0|0
    0|0
  • Aslında görüşüm tam olarak bu değil, kıbrısa gidip canlı izlemektense ailemle çekirdek çitleyerek izlemeyi tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Hanımı da götüreceksem olur tabii, isterim. Balayı tatilimizi de sizden almıştık ETS bey :)

0|0
    0|0
  • Bedava sirke baldan tatlıdır demiş atalarımız. Atalarımızı yalancımı çıkarayım yani. Siz bedava verin, ben bütün acılara katlanıp giderim.

0|0
    0|0
  • Kim istemez ki? Kıbrıs'ı görmek istiyorum uzun süredir. Harika olurdu sanırım benim için.

1|0
    1|1
  • Hediye gelirse sırf Acun Ilıcalı ile tanışmak için giderim

0|0
    0|0
  • Sadece survivor u izlemek için gitmem. Survivor haricinde bir ton aktiviteye katılacağım yerler var 😊

0|0
    0|0
  • Vay yani katılıp kazanırsam yol ve otel masrafım tamamen hediye mi? Yani neden olmasın, şansımı deneyeceğim.

0|0
    0|0
  • ben böyle bir tatilden ben beri kabul ediniz efendim gideblicek olanlara da iyi tatillet derim efendim

0|0
    0|0
  • Televizyondan izleme imkanı varsa izlenir yoksa masraflarına her insan katlanamaz.

0|0
    0|0
  • Gorecekseniz neden olmasin kendi paramla gitmem sahsen baska bir yeri tercih ederim ama ets bir buyukluk yapip gelin sizi gotureyim derse olur 😀

0|0
    0|0
  • Survivor izlemiyorum. ama Kıbrıs tatili hediye ederse birisi neden olmasın

1|1
    0|0
  • Yarışmadan çok Kıbrıs'ta tatil yapmayı isterim yarışma onlar 2. plana kalsın Kıbrıs'ta askerlik yaptım ama hiç hayatı yasayamadim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    234
Yükleniyor...