Tatil kazanma şansı! Çift kişilik muhteşem bir Voyage tatili kazanmak ister misin?

Yaz geldi; hepimizin aklı deniz, güneş, kum üçlüsünde. Tatil hayaliyle yanıp tutuşan KScanlar buraya! ⛱️

Sürprizlerle dolu ETS Dünyası’nda çekiliş zamanı! www.etstur.com internet adresinden veya Etstur mobil uygulaması üzerinden üye girişi yaparak gerçekleştirdiğin rezervasyonlarda Voyage Belek Golf & Spa ya da Voyage Sorgun’da 5 gece 6 gün Ultra Her Şey Dahil iki kişilik tatil kazanma şansı seni bekliyor!

Etstur üzerinden tatil rezervasyonu yap; tatil kazanma şansını yakala! Çekiliş detayları için hemen tıkla; bu yazın en havalı tatilini kazanan sen ol!

Tatil kazanma şansı! Çift kişilik muhteşem bir Voyage tatili kazanmak ister misin?
Tatilinden tatil kazanmak bu yazın en muhteşem hediyesi olmaz mı? Çift kişilik tatili kazanırsan kiminle gideceğini yorumlarda bizimle paylaşmayı da unutma! 🤗

34|28
265321

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• kim istemez ki , keşke güzel bir tatil yapabilsem hiç memleket dışına tatile bir yere gitmedim gidersem de tek ya da bir erkek arkadaşımla giderim şu an

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 264

• Gökten para yağsa bana 5krş düşermiş gibi yapıp düşmez kaç ankete katılmış olan ben şans beni görünce koşarak uzaklaşır tatil kazanmış arkadaşlar iyi tatiller iyi yolculuklar iyi eğlenmeler 😅😅

1|1
    0|0
  • Bu yaz tatil hakkımızı köye gidip fındık toplamaktan yana kullanacağız. Deniz kum güneş üçlüsü bizi özlesin

4|1
    0|0
  • Katılımcı arkadaşlara şimdiden bol şanslar diyeyim. :))
    Nasılsa çıkmaz diyip ben de köşeme çekileyim.😄

0|0
    0|0
  • 250 tl lik harcamayi yapan mi katilabiliyor yoksa harcamayi yapan kisi uzerinden bir baskasi basvurabilir mi?

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarımla ve ailemle tatil yapıyorum zaten.
    Onun dışında da sevdiğimle vs. tatil yapabilecek durumda değilim şu an.
    Öyle bir durumda olsam çekilişe katılırdım.

0|0
    0|0
  • kimle gidecez be tatile. erkeklerle gitsen değmez kadınlarla gitsen toplum kaldırmaz :)

1|0
    0|0
  • Rezervasyon degil de daha basit bir sekilde olsa katilirdim. Ogrenciyiz tabi lazim ama bir yere rezervasyon yaptirip gidecek paramiz yok. Keşke ciksa keske

0|2
    0|0
  • esimle :) yeni evliyiz yahuu baska kimle olcak :) ay ne güzel oluurduuuuuuuu

0|0
    0|0
  • İçimde bir ben daha var. Zaten iki kişi niyetine tatil yapmak da daha keyifli neden olmasın.😂

0|0
    0|0
  • Ben kazanacağım eminim :) İçinizden biri rez yapsın şimdiden :D

0|0
    0|0
  • Hacım çift kişilik tatil kazansak götürecek çiftimiz mi var sanki be 🚬

1|1
    0|0
  • Tokat üzerinden İspanya'ya gidebiliyoz mu? Teşekkürler.

0|0
    0|0
  • Amenna kazanalım ama yanımızda ki çift olacak kişiyide verecekseniz

0|0
    0|0
  • Allah askina kim istemezki. Hele yaninda sevdiginle offf yemede yaninda yat. Yaa gidesim geldi...

0|0
    0|0
  • Gavurlarla bırak evlenmeyi tanışmam bile türkler neyime yetmiyor😂

0|0
    0|0
  • Güzel düşünülmüş ama şu ana kadar böyle birsey kazanamadım şimdi de kazanamam

0|0
    0|0
  • Tatil güzeldir ama tatil yöresinde yaşamak daha güzel

0|0
    0|0
  • Kazansam 2 kere gidip gelirim öyle bir yalnızlık benimkisi 😀

0|0
    0|0
  • İsterim de kimle gidip gezip tozup biraz sevişip yiyişip geleceğimi bilmiyorum ki 😉😍😍😍😍

0|1
    0|0
  • Annemle babamı yollayabilirim ya da kardeşimle gidebilirim

0|0
    0|0
  • Tek kişiyim malesef çift yok.. o yüzden çift kisilikten sonrasını bile okumadım sorunun 😏

0|1
    0|0
  • Gökten bedava tatil yağsa bana tatilde hizmetçilik yapmak denk gelir.

0|1
    0|0
  • Sevgilimle güzel bir tatile gitmek isterim iş yorgunluğunu atmaya ihtiyacımız vaaaaaar

0|0
    1|0
  • Bu tatil ödülünü kazanmam için yine tatile gitmek lazım galiba 😑😑

0|1
    0|0
  • İsterim nişanlımla bana süper bir hediye olur 😍😍😍

0|1
    0|0
  • Kim istemezki... hele de etstur güvencesi ve konforuyla... tabiki evet 😊

0|0
    0|0
  • ok bomba olur, üzerimde ets tshirtüyle bütün izmirde dolaşabilirim bu tatil için :p

0|0
    0|0
  • Kazanan kişi bizi davet etsin geliriz :D kanki oluruk la

0|0
    0|0
  • Bizde bu şans varken denizin önüne gitsek deniz kurur. Çıkmaz yani

0|0
    0|0
  • Gidersem tabii ki eşimle gideceğim ana velakin maddi durum el vermiyor maalesef :)

0|0
    0|0
    • uygun tatiller var

• @Trakyalihakan buna gerek görmüyorum. Size iyi günler.

• peki iyi günler hanımefendi

• Kızlardan görüşlere devam
    234

Erkekler Ne Diyor 320

• E gidelim madem :))

0|0
    0|0
  • Çok iyi olur ya :p

1|0
    1|1
  • Ben daha önce hiç tatil yapmadım nasıl bir şey acaba? :D Mesela yıllık izinde evde oturup çekirdek çitleyerek film izlemek :) ve ya Haftasonu yaklaştığında bir gün sahile kaçamak yapmak ya da iki gün farklı bir şehirde gezi yapmak gibi dersek olabilir :) ama otel havuz şehrime uzak yerler.. ne bileyim

0|0
    0|0
  • ÇOK GZZEL OLUR 3. SENELİK İLİŞKİM VAR BİR PRENSESLE ÇOK GÜZEL OLURDU KATILICAM AMA ÇIKMICAK :d ya çıkarsa ya naosam biledmedim napıyom arkadaşlar almanyadan ailelerimize 1 aylığına geldik 20 gğn kaldı kuzeniz bu arada onla nese sizce mutlu olur mu ki bilemedim sorsam mı ama kazanmadım ki kafamda deli sorular yardım edin ya bu arada ben 18 yaşındayım kmlik yok alman kşmliği var onda sorun olurmu pleasee kafam patlıccak yardın

0|0
    0|0
  • bekardım şöyle kızlı erkekli tatil yapak derdim
    evlendim eşimle yine tatile gidemiyorum
    bu seferde para yok
    herşey dönüp dolaşıp paraya denk geliyor
    bakalım sayısal oynayacam bu hafta belki 2 3 bin bişey yakalarsak eylül de kaçarız
    kısmet

0|0
    0|0
  • .

Bu yıl yeterince tatil yaptım,

Ama fazlası da göz çıkartmaz,

Kazanma şansım 0,

Bu konularda hiç olmadı,

Ama olsaydı ailem ile giderdim.

.

0|0
    0|0
  • Gerçekten güzel bir kampanya. Yurtdışından gelen turistlere kampanya uygulandığı gibi yerli turistede kampanya uygulaması getirilmeli.

0|0
    0|0
  • Çekilişe katıldım. Çıkarsa müsaitik durumuna göre ya eşimle ya da kızımla giderim. Hiç olmadı tek takılırım. Çıksın ona göre değerlendiririz :))

0|0
    0|0
  • Ets ile çok çalışmıştım zamanında 😌 ets güvencesi ile gidilen ve kazanılan tatiller bir başka oluyor. Bir de söz konusu otel voyage belek olunca bambaşka :)

0|0
    0|0
  • sans o derece yokki tatil çıksa gidecek es bulamayiz

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yanıma son derece pozitif bir insan alır öyle giderim en azından dert tasa problemsiz bir kaç gün geçirmek iyi gelirdi.

0|0
    0|0
    • Öyle birini bulursan banada haber ver. Nerde abuk subuk sıkıntılı sorunlu insan var hep beni buldu

• Son 3 tatilimin 2 sinde Voyage da konakladım. Sorgun ve Torba otellerinde kaldık. Torbada çocuklu aile olduğu için gürültü olmuştu biraz ama otel her zamanki gibi muazzam. Keşke kampanyayı daha önce yapsaydınız faydalanmış olurduk. :)

0|0
    0|0
  • İş güç o kadar yogunki tatile izin vermiyor 😒 gidene uğurlar ola 😊👋

0|0
    0|0
  • Bedava peynir fare kapanında olur.
    Ama uzak bir ihtimal de olsa, çıkarsa giderim tabi. İnşallah çıkar.

0|0
    0|0
  • Yani diyorlar ki fakirler tatil sizin neyinize :D Zengin tatile gidiyor yine tatil kazanıyor :D

0|1
    0|0
  • Oyle birsey olsa cok guzel olur ya gercekten guzel bir odul

0|0
    0|0
  • Tek kişilik tatil kazanma ihtimali olsa daha güzel olurdu hep çiftleri düsünüyorsunuz bu bence cok yanlış

0|0
    0|0
  • Perşembe döndğn tatilden, çok yoruldum, diğer arkadaşların hakkı teşekkür ediyorum.

0|0
    0|0
  • Zaten rezervasyon parası olan tatil yapar çekilişi umursamaz başka türlü çekiliş olsunki gidemeyen birileri gitsin

0|0
    0|0
  • bedava bile olsa bu şanslar beni hiç bulmaz. bu zamana kadar katıldığım birçok çekiliş, yakınımdan bile geçmedi :)

0|0
    0|0
  • Yanımda kafa dengi bir insan olsun yeter ki Kim olduğu önemli değil

0|0
    0|0
  • tatile gidip ikincisi için çekiliş güzelde önce ilkine gitmek planlamak lazım ya. bende random olur genelde

0|0
    0|0
  • Etstur aracılığıyla çok tatile gittim, ama Çift kişilik tatile kiminle gideceğimi biliyorum ama gelmesi mümkün değil bu nedenle ben kendimle gideceğim

0|0
    0|0
  • Bence beni gonderin hic cekilis yapmadan.. :))) Gelirse onunla gideriz, gelmezse gelecek biri olur elbet.. :)))

0|0
    0|0
  • Hatun yapsak para olmaz tatil için , bedava tatil çıksa hatun bulamazsın

0|0
    0|0
  • Gönderiyorsunuz eyvallah ta ordaki masraflar bize mi ait

0|0
    0|0
  • İsteriz reyiz 3 Sezon Voyage Türkbükünde çalıştım. Haydar beyin ellerinden öpüyorum. Ama neyle rez yapicaz ki ne zaman var ne imkan şu an

0|0
    0|0
  • Tek kişi gitmek istiyorum o kalan bir hakkımı da öbür yıl kullanmak istiyorum.

1|0
    0|0
  • Malesef yalnızım müstakbel eşimi bulduğum zaman düşüneceğim

0|0
    0|0
  • Çift kişilik verecen de hediye ben tek kişiyim ya çift bul bana Veya 2 tane tek hediye ver 😂😂

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    290
Yükleniyor...