Vizesiz seyahat keyfi alarmı! Yeşil pasaport ile yurt dışında nereleri gezebilirim?

anlaki35
arkadaşlar konu hakkında ciddi bilgi sahibi olanlar yardımcı olabilir mi lütfen yeşil pasaporta sahibim kuzenim polonyadan döndü ve onunla yaklaşık 2 hafta sonra polonaya gideceğim yeşil pasaport ile eğitim veya çalışma durumu oluyor mu çünkü gidip bir daha dönmemek istiyorum bu tür şartlar durumlar neler yapılmalı bilgi sahibi olanlar yazabilir mi?
Vizesiz seyahat keyfi alarmı! Yeşil pasaport ile yurt dışında nereleri gezebilirim?