Bir erkeğin cimri olup olmadığını anlamak?

Cimri erkeklerden gerçekten nefret ediyorum. Hadi paran kısıtlıdır, ona rağmen elin açık olmaya çalışırsın ama yapamazsın anlarım. Zaten hep onun üstlenmesi de olmaz, mesela hesabı bir o öder bir ben öderim, denge kurulur da diğer türlüsünü bilemiyorum. Nasıl anlarız ki bir erkeğin cimri olup olmadığını?

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• sürekli bişiler iste almıyorsa cimridir işte

0|0
    0|0
    • ben isterim o da alır da önemli olan o anki surat ifadesi samimiyeti falan bence?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben o konuda çok savurganım sanırım.Cimrilik iğrenç bir şey.Kuzenlerimle bile bir yere gittiğim zaman hemen öderim onların haberi olmadan.

0|0
    0|0
  • Maddi durumu iyi olduğu halde , ki sen bunu az çok anlarsın bence o durumda senden küçük hediyeleri esirgiyorsa cimridir . Mesela bir kırmızı gül .

0|0
    0|0
  • Zaten bunu anlarsın.

Cimrilik sadece para değil , mal cimriliğide vardır.

Misal alırsın telefonu aman dikkat et düşmesin falan.

Ayakkabasına basarsın. Laf yapar.

Üstüne su dökülür. Deli olur.

Kendisini belli eder.

0|0
    0|0
  • sinemaya alışverişe falan gitmeyi teklif et mırın kırın ederse cimridir

0|0
    0|0
    • peki sinema olaylarında falan ödeme işi nasıl olur? anlamak için bırakıyım o mu ödesin yoksa ben de atılıyım mı ödemek için?

• yarı yarıya daha mantıklı

• en basidinden dışarda nerde yemek yediğinden takıldığı mekanlardan belli olur

0|0
    0|0
    • biraz mekan seçiyo aslında:/

• birde hep böle idare eder modundaysa eğer bilki cimridir. mesela ayakkabı alcak hiç sağa sola bakmadan ayakkabı işte diyip alıyorsa bilki cimri

• anladım..

• Hediye almamasi

Bulusmaya hic cagrmz

Kendine bakmaz gibi vs

Dilncye sadaka vermz:-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mesela yemeğe ciktiginizda bahsis birak hayatim de ne gerek var der ya da sen birak cok biraktin der ya da azicik bir sey yedik kazik yedik der ya da yemegini yememissindir yemeyeceksen noye söylüyorsun der kendi yer ya da uyaniklik yapar mesela beraber sinemeya gidersiniz yol parasini cipsi kolayi o oder sinemayi sana ödetir vs

0|0
    0|0
  • sen sorucaksın.. atıorum askım ustunce ne kdr varr nereye gıdelımm yoksa bıyere gıtmesekte olur... ya da bendede su kdr varr dıyıpp ekleyebılırsın .. kendımden ornk verıyım ben bole yaparım .. ya da benden gecınırıss o gun onda yoksa :) anlıcagın sevgı dedıgın sey bırselerı paylasmaktr bunu sana soletmesını sagla ytr ..snrası zaten anlarsın cımrılıgını pıntılıgını:)

0|0
    0|0
  • her halinden belli olur

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;