Baldızım kocasını aldatıyor. Ne yapacağım :(

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar. Bazı konularda araştırma yapınca bu sitede yanıtlar görüyordum, o yüzden ben de içimi buraya dökmek istedim.

Aslında hikaye çok uzun da, kısaltmaya çalışacağım. Belki yeri geldikçe detaya girerim...

Baldızım severek evlendi kocasıyla. Kendisi çalışmıyor, kocasının maaşı da azdı, oturdukları ev kötüydü. Başka bir şehirden iş buldu kocası, biz de onayladık ve taşındılar. Hatta kiralık ev bulmalarına yardımcı olduk.

Bunlar taşındı, internet aldılar evlerine. Sonra akıllı telefon falan almışlar. Çok görüşmüyorduk, ayda bir falan geliyorlardı. Geldiklerine baldızımın karşı bekar komşularından çok fazla bahsettiğini duydum. Sonra hep beraber gezip dolaştıklarını anladım, samimi olmuşlar. Baldızım-kocası-komşuları. Daha sonraki aylarda komşularının arabası ile gelip gitmeye başladılar. Ben iyice rahatsız oldum bundan.

Sonra ben de akıllı telefon aldım ve whatsapp programını kurdum. Baldızımın whatsappda paylaştığı resimler yazılar vs dikkatimi çekiyordu, aşk sevgi üzerine. Gece geç saatlere kadar çevrimiçi olduğunu gördüm. Bir gün bana mesaj attı, yanlışlıkla yazmış. Benim koyduğum resimleri falan takip ediyormuş... Neyse böyle konuşmaya başladık. Sonra bu hal ve tavırlarının sebebini sordum. Aşık mısın sen falan dedim. O da anlattı, karşı komşusuna aşık olmuş. Gizli gizli görüşüyorlarmış, whatsapptan, facebooktan yazışıyorlarmış. Kocası da ilgisiz biri. Youtubeda şarkılara yorumlar yazıyordu, biraz sitemkar falan. Bu birkaç ay sürüyor, buraya gelirlerken hala komşularının arabasıyla geliyorlar, anlattıklarından da hiç ayrılmadıklarını, hep beraber takıldıklarını anlıyorum tabi. Uyardım, yapma dedim. Bugün karşı komşusunu ayartan adam, yarın evlensen seni aldatır dedim.Dinlemedi. Sahte facebook hesabı açtım, ordan bu adama mesaj yazdım, yapma dedim, vazgeç, aileyi bozma, insanları mutsuz etme dedim.Gidip bir de göstermiş mesajı baldızıma ve kocasına. Baldızım ben olduğumu anlıyor tabi.

Neyse konu çok uzun, detaya girdikçe uzuyor.Baldızım bundan aradığı yüzü bulamayınca sinirleniyor, "beni nasıl reddeder" tavırlarında. Birgün komşusunun bilgisayarı onlarda kalıyor, bir şekilde açıp bazı resimlere ulaşıyor. Meğer komşusu nişanlıymış ve evlenmek üzereymiş. Baldızım nişanlısına ulaşıyor facebook üzerinden, o da oğlanın ailesine söylüyor. Ailesi oğlanı reddediyor vs... Balzıma "sen benim hayatımı s**tin" diyip başka bir yere taşınıyor. Sakın görüşme onunla bir daha dedim.Kesinlikle görüşmem, o defter kapandı dedi. Hatta inanmıyorsan numarasını al kontrol et dedi, nosunu verdi. Bana da gönül koydu çok sitem ettim, üzerine çok düşüp sıkıştırdığım için. Küstük.

Aradan 1-2 ay geçti. Hala geceleri uyumuyor. Sonra farkettim, hep aynı anlarda çevrimiçi oluyorlar. Facebookta kız arkadaşlarıyla geyik mesajlarını gördüm. Yine görüşüyor demekki dedim.

Ben ne yapacağım bilmiyorum :( Kimseye anlatamıyorum. Birine söylesem onu gammazlamış olacağım, herşey alt üst olacak. Söylemesem aklımı yitireceğim... Elimde konuşma kayıtları, ekran resimleri vs var.
Güncellemeler
+1 yıl
Bu arada ben devamlı baldızımı koruma iç güdüsüyle uyardığım için, erkekler konusunda sıkıştırdığım için, bana da gönül koydu, bıktım senin bu davranışlarından, ben yanlış birşey yapmıyorum, yeter artık falan dedi. Tartıştık. Beni whtsappta engelledi. Kullandığım facebook hesabımı da silme talimatı verdim.
Güncellemeler
+1 yıl
Bu kadar hızlı cevaplar beklemiyordum. Buranın çok aktif bir site olduğunu görmüş oldum...
Güncellemeler
+1 yıl
Bir de dayı oğlu belası çıktı ya. O da buna aşıktı, hatta demiş "evlenmeseydin seni ben alacaktım" diye. Serserinin teki o da. Askerde şuan ama hep facebookta, nasıl askerlikse. Gece 3lere kadar facebookta ya da whatsappta konuşuyorlar. En son bir sıkıştırmıştım baldızımı, gece 3-4 kiminle yazışıyorsun, yoksa o herifle hala görüşüyor musun diye, dayı oğlunun olduğunu söyledi. Ailece herkes biliyor "kanka" olduklarını. Ama yemezler, o yavşak da aşık baldızıma, onun da gözü var, evli olduğu halde.
Güncellemeler
+1 yıl
Bugün iyice anladım, baldızım bir ŞEYTAN. Başka bir açıklaması yok. Görüştüğü iki erkeği de kocası arkadaş olarak eklemiş, ama yazık ki kocasının hiç birşeyden haberi yok. Artık görüşmüyoruz dediği erkeğin fotoğraflarını beğenmiş. Beddua etmiyeyim diyordum ama Allah belasını versin, baldızımın da görüştüğü erkeklerin de. Hayatınız pislik, rezillik içinde geçsin inşallah. Yakında da herkes herşeyi öğrenecek! Bakalım o zaman ne yapacaklar!
Baldızım kocasını aldatıyor. Ne yapacağım :(