Sizden hoşlanan ve sizinle tanışmak isteyen ilk kez gördüğünüz birine numaranızı verir miydiniz?

Gizli Üye
Sizden hoşlanan ve sizinle tanışmak isteyen ilk kez gördüğünüz birine numaranızı verir miydiniz?

Mesela Şehirler arası yolculuk yaparken Otobüste biri sizden hoşlandığını ve ya işte beğendiğini söylese ve sizinle tanışmak için numaranızı istese ya da bir düğünde ilk kez gördüğünüz biri çok hoşlandığını söylese ve sizinle tanışmak için numaranızı istese numaranızı verir miydiniz?

Cevaplarınızı ayrıntılı yazarsanız sevinirim. Lütfen dürüst cevaplar yazın saçma cevaplar yazmamanızı rica ediyorum. Bakışmaları filan yazmadım fazla ayrıntıya girmemek için.
Güncellemeler
+1 yıl
Telefon numaramı vermem diyenler sizden hoşlanan birisi diyorum ya vermezseniz bir daha nasıl görüşeceksiniz rüyada görüşürsünüz heralde siz neyse bu arada yorum yapmayın cevap yazın çok teşekkürler bu güzel cevaplarınız için size katılıyorum ama işte birdaha görme şansın yok ha facebook umu veririm demişsiniz o olur bak çok akıllıca bişey.
Sizden hoşlanan ve sizinle tanışmak isteyen ilk kez gördüğünüz birine numaranızı verir miydiniz?