Sokak Kavgasında Çok Heyecanlanıyorum Nasıl Yenerim Ya?

7-8 ay box yaptım ringte o kadar heyecanlanmıyorum ama sokakta kavga ederken çok heyecanlanıyorum ve istedigim gibi vuramıyorum bu yüzden yenildigim oluyor anlamadım nası yenerim ya ?

0|0
412

En İyi Erkek Görüşü

• sokak kavgası hiç bir şeye benzemez.Telefonu adama fırlattığımı bilirim.

O heyecanda zamanla gider bir anda olmaz.

0|0
    0|0
    • :D Ben pek kavga etmedm sokakta ondan olabilir mi ? Ediyim mi bol bol ?

• Sokak kavgası farklı.Boksta profesyonel dövüş ama sokakta ana avrat söverek üstüne sopayla koşan birini gördün mü boks moks hikaye kalır.

• aynen oda doru sopayla giriyorlar pıçakla giriyorlar :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• şimdi git onu çağar bir yere sonra ilk yumruğu boyun-çene-kulak üçlemesinde ağırlık merkezi, kulak memesine yakın çene bitimi-boğazından birine at sonra gel teşekkür et ;) sormak istediğim bişey varsa tam benim konum

0|0
    0|0
    • Her konuda çıkıyorsun tamam anladık dövüşcüsün döversin :D

• 1 hafta çekeceğiniz benim :D alttan al azcık bu sakat kötürum kardeşini ;)

• :D :D

• Daha çok sokak kavgası yapman gerek:)

0|0
    0|0
  • sifre:Apisarasi.

0|1
    0|0
  • duyanda eşkıya sanır seni sokak kavgaları sana göre değil genç önünde güzel günler var

0|0
    0|0
    • yaw sen karışma abilerime soruyom

Erkekler Ne Diyor 11

• ringde olana yenildim dersin, sokaktaki olana dayak yedim dersin :D

sende rocky gibi düşün :) bir an kendini ringde hayal et, şunu izle bak özellikle 1,40 dan sonrası :d

https://www.youtube.com/watch?v=9mSY2_aC8WQ

0|0
    0|0
    • Rocky'nin ki gibi bizim kavgalar uzun sürmez ki burası Türkiye dayak atan attıgını atar sora ayırıyorlar :D

• dayak yemeye devam et bir müddet sora olagan gelir istediğin gibi davranırsın..

0|0
    0|0
  • Heyecanını yenmen lazım o anda yavaş yavaş nefes alabilirsin. Eğer heyecanını yenemiyorsan adamın en zayıf yerine vurmaya çalışki en azından sen yenilme :D Mesela kulağının tam arkasını elinin tam kemiğiyle vurursan adamı yere serersin buda benden sana tavsiye :D

0|0
    0|0
    • Kulagının arkası neresi ya kemik var bir tane oramı

• Evet tam o sert kemik. Oraya olabildiğince hızlı ve sert vurursan adamı yere yıkarsın :d

• nası denk getircem :D

• Ringde yaptığın dövüş önceden ayarlanmış bir şekilde karşına cıkıyor ama sokakta nezaman kavga edeceğin ve ne yapacağın tamamen sana kalmış ordan biri çıkıp no niht bo elbow demiycek :D

0|0
    0|0
    • :D İşte sokakta nası yapmak gerek onun adabı ne :D

• Adabı olum sen kimsin lan sen kimsin lan he he he de tamamdır amk :D birazda kick boks taktikleri yerde D:

• :D Kickbox hah tamamdır :)

• Arkadaşın şifresi EROR verdi :)

0|0
    0|0
  • Heyecanlanıyosun ve iyi düşünemiyosun yenilgilerin sebebi bu sanırım, kavga çıkacağını anladığın an, karşındakine nasıl vuracağını düşün. Belki faydası olur ama sokak kavgası farklı tabikide. Kralını Yıkarlar !

0|0
    0|0
    • çünkü adaletli gelmiyorlar

• Sokak kavgası başkadır kanka kural yok bir şey yok adamı öldürmeden yaralamayı düşünmek lazım

0|0
    0|0
  • iki yumruk atsan düzelir

0|0
    0|0
  • arışma kavgaya yenersin işte

0|0
    0|0
  • Bence kavga etme sokakta iyi bir şey değil bende 8 9 yasından beri çeşitli dövüş sporlarlarınla uğraştım şu anda 22 yasındayım gerekmedği zamanda sokak kavgası yapmam.Konusarak halletmeye calısırım.Peygamber efendimizde insanlarla konusarak anlasın diye buyurmustur.

0|0
    0|0
    • bende öyleyim ama insanlar var bazen hakketen zorluyor...

• dovuserek benım gozum kımseyı gormez kavga edrken cok sınırlenırım

0|0
    0|0
    • bende de öyle ama tek sorun heyecanlanınca istedigim gibi vuramıyorum :/

Yükleniyor... ;