Rüyalar mesaj verirler mi?

keikodream
Genelde rüyalarım karmakarışıktır. Saçma sapan, oradan oraya atlayan rüyalar görürüm.

Ama son zamanlarda hep mantıklı rüyalar görüyorum. Gerçekte olabilme ihtimali olanları.

Mesela şu çok ilginçti: Sevdiğim insanın arkadaşlarının bir bildiği vardı, aralarından bir tanesi bu işin karşılıklı olduğunu söylüyordu.

Cidden de karşılıklı, hissediyorum ama açılan yok. Bir arkadaşıyla konuşacağım...

Geçen gece de sevgili olduğumuzu gördüm. Çok eğleniyorduk...

Sanki hepsi bir mesaj verir gibi geliyor. "Git konuş pişman olmayacaksın." mesajını alıyorum sanki...

Rüyalar mesaj veriyor mu?
Rüyalar mesaj verirler mi?