Spora salonunda böyle giyiniyorum açık mı?

Erkekler filan da var ailem izin vermez normalde ama ben gidiyorum çünkü kilo alınca dalga geçiyorlar benimle çocukken hem spora yollamazlardı hem de kilolusun derlerdi şimdi iyi zayıfladın diyorlar Spora salonunda böyle giyiniyorum açık mı?

0|0
2241

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 41

• .

Bence paraya kıy biraz daha 39 TL lik Ayyıldız 207 Siyah Sporcu Yarım Atlet alacağına.

Tam olanı al.

:) :) :)

.

0|0
    0|0
  • açık evet dikkatleri üzerine toplarsın böyle...

0|0
    0|0
  • Dönüp bakarsam... Olayım
    Sıradan normal.. sen yine de şansını zorlama.

0|0
    0|0
  • spor salonunda insanlar fazla testestoron salgıladığını göz önünde bulundurursak hele ki bacak antrenmanı yapan bir aygırın gazabına uğrayabilirsiniz :D aslında normal olan bu şekil de insanlarımız biraz farklı:)

0|0
    0|0
  • Açıklık, kapalılık olarak değerlendirmenin dışında spora uygun bir tarz olduğunu düşünmüyorum. Partnerimin spor salonunda böyle giyinmesi diğer erkekleri çekeceğinden biraz rahatsız olurum.

0|0
    0|0
  • Kendini birilerine ispat etmek zorunda değilsin. Sana birisi zayıf desin güzelleştin desin diye açılıp saçılmak zorunda değilsin. Özgüvenini içinde yaşa ve millete sergilemekten vazgeç

0|1
    0|0
    • Yüzmeye de gidiyorum orda mayo giyiyorum açık olmak normal geliyor daha rahat

• Olmadı çıplak git tövbe tövbe. Ben sadece yapman gerekeni söyledim detayından dolayı. Yüzmeyle spor salonu aynı şey değil.

• Ailemin dalga geçmesi ağır geliyor yani diğerleri umrumda değil de

• Evet açık. Spor salonlarıda sonuçta kaynıyor.

0|0
    0|0
  • Bende elit bir spor salonuna gidiyorum. İlk böyle giyinen bayanlar olduğunda istem dışı maalesef bakıyorduk. Sonra böyle giyinenlerin sayısı arttıkça sıradan bir kıyafet oldu. Artık bakmıyor kimse. Ha pardon, salona yeni başlayan erkekler bakıyor :)
    Yani işin özü ne kadar giyinen olursa o kadar sıradanlaşıyor ve insanlar alışıyor.

0|0
    0|0
  • Hayır değil (Türkiye hariç )

0|1
    0|0
  • çok sexy oluyosunuz şu haldeyken cidden

0|2
    0|0
  • kapalı

0|0
    0|0
  • Trol mü bu

0|0
    0|0
  • hiç dikkat bile etmiyorum kimin ne giydiğine

0|0
    0|0
  • Kapalı

0|0
    0|0
  • evet..

0|0
    0|0
  • Gayet normal..

0|0
    0|1
  • Kotu bu

0|0
    0|0
  • Milletin spor yapmasını engelleme de :D

0|0
    0|0
  • Gittiğin spor salonuna bağlı.

0|0
    0|0
  • iyi salonlarlarda hep böyle ki görününen senin vicudun oldugundan sıkıntı yok giymesen daha iyi puştlar ne hayeller kuruyo aşagıda genelde iki kişi takılanlara dikkat egilme allah korusun. d

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 22

Yükleniyor... ;