Iki farklı kadın kocasını nasıl yönetiyor

Gizli Üye
bi kadının kocasına her istediğini nasıl yaptırabilir,

etrafımda görüyor bazı kadının kocası hiç bir istediğini yaptıramaz ama hiç kadın nerdeyse degersiz kocasının gözünde evlendiğinin ilk gününden beri böyledir kız güzel oldugu halde böyledir ama kocası memur ama varlık içinde kendisine yokluk çektiriyor

bazı kadınları görüyorum kadın el üstünde kocası her istediğini yapar kız öyle güzelde degil çirkin kızı gezdirir yedirir içirrir kızın her istediği olur akşam kocası geldiğinde dogru dürüst yemek bile yapmaz hergün gezer komşu akraba falan ama kocası çok seviyor

bu nasıl oluyor sevgi nasıl ilk günkü gibi dAim kaynanası o kadar laf söyler ama kendi sözü geçiyor kocasına ayrı evdeler bujnun da KOCASI 850 milyona çalışıyor

dediğim gibi kız çirkin ama kocası parmagında oynatıyor kız bunu nasıl beceriyor sadece bunu merak ediyorum
Güncellemeler
+1 yıl
yazmayı unuttum kız bide kocasına bazen temizlik bile yaptırıyor

bu nasıl oluyor
Iki farklı kadın kocasını nasıl yönetiyor