Ona "Kadın Herkül" diyorlar! Sporcu, kaslı kadınlar size çekici gelir mi?

Bu kadın 28 yaşında ve 1 çocuk annesi! Ona Gerçekten helal olsun dedim, ben de 10 mekik çekmeye üşeniyorum :D

0|0
8993

En İyi Erkek Görüşü

• Fit ve kaslı olsa iyi olur. Bu kadarı itici.

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Her abartılan şey insan bedeninde ve yaşamında çirkin durur bu da güzel bir örnek işte Zeyna gibi hatun olmak dururken Herkül denilmesinden zevk alan bir kadın olmakta ayrı bir ironi. Yakışmamış bacım yaşında 40 ve üzeri gibi duruyor.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 92

• Kaslı olmak kadar, o kasları taşıyabilmek de önemli kadınlarda. Bazılarına yakışmıyor. Mia Sand'ın fiziği mükemmel

0|0
    0|0
  • Fazlası itici

0|1
    0|0
  • Ben kaslı sevmem, erkek mi kas yapıyor beni döver sonra 😀

1|0
    0|0
  • ıyy iğrenç

1|0
    0|0
  • kaslı vücutlu kadınlar çekici gelmez.
    peki bir kadın olarak neden bir kadının poposunun olduğu bir görseli kullanıyorsun amaç ne yani

0|0
    0|0
  • Sporcu olabilir ama kaslı kadınlar bana çekici değil itici gelir. fotoğrafta ki kadın çok iyi bir örnek. Rambo gibi kadınlardan hiç hoşlanmam.

1|0
    0|0
  • Kocası da böyleyse çocuklarını merak etmedim değil 😂
    Ama kocası normalse de bildiğin istediğinde adama tecavüz eder yani bu kadın aile içi şiddet durumlarından bahsetmiyorum bile

0|0
    0|0
  • bu ne olm kas olsa ne B. ka yarıcak şu kas yapanları anlamıyorum taktik olmadıktan sonra boş iş hava atmak amaçlı

0|0
    0|0
  • İğrenç 🤢🤢

1|0
    0|0
  • valla hoş

0|0
    0|0
  • Yani sarışın ve mavi ila yeşil gözlü olanları sevmiyorum eğer kumral filan olsaydı hoşuma gidebilirdi ama vücut güzel

0|0
    0|0
  • Bence itici

1|0
    0|0
  • Bana çekici gelmiyor.

1|0
    0|0
  • Bodyguard gibi abla böyle karım olsun trafikte herkese kufrederim 😂😂

1|0
    0|0
  • Itici tiksinç duruyor

1|0
    0|0
  • Çok kaslı güzel değil; ama kendi sağlığı açısından kendine faydası vardır tabi bazı şeyleri daha rahat başarır vb... Ama bir bayan estetik, zarif, biraz da narin olmalı bence. Mesela Voleyblcu bayanlar var; onların sahip olduğu kas yapısında olsa yine sağlıklı ve fit olabilir bence 👍👍

0|0
    0|0
  • hayr

0|0
    0|0
  • çok itici bu be şuna bak bune dir böyle erkek gibi :/ . iğrenç ötesi..

1|0
    0|0
  • benden güçlü kadını asla tercih etmem bide kadında kas iğrenç duruyor

1|0
    0|0
  • helal

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    72

Kızlar Ne Diyor 88

• Günlük 50mekikle bisikletsiz 15dakika sürüyomış gibi yapıyorum (faaliyet olsun diye değil yatıyorum ya alışkanlık bir hareket çıkıyo sldldl) millet de neler yapıyo

0|0
    0|0
  • Kadin dedigin fit olmali ama bu abartmis sahsen o koca kollar genis omuz filan bir kadina yakismiyor

0|0
    0|0
  • Ben spor akademisi ogrencisiyim bir zamanlar boyle olmayi dusundum sonra vaz gectim hos durmuyor kadinlarda..

1|0
    0|0
  • Sağdan Soldan fışkıran yağları olan şuh kadınlardan çok daha çekici Bravoo ☺

1|1
    2|0
  • Aşırı itici kadın narinliği diye bir şey olmalı 🤦🏻‍♀️

1|0
    0|0
  • Çok itici görüntü değil mi şu şimdi? Bence öyle. Kadının tek bacağı benim iki bacağım kadar.

1|0
    0|0
  • Kaslı kadın her zaman ilgimi çeker ama 'bence' bu fazla olmus hem kaslı hem zarif olmalı benım görüşüm bir kadın

0|0
    0|0
  • Fazlası kadında da erkekte de itici şişme bot gibi ama kadın orda bir emek vermiş ona saygı duymak gerek biz yan dönmüş yatatken

1|0
    0|0
  • Squat yapan hatun iyidir bence. Spor her daim iyi bir şey ama kas yığını olmakbayana pek yakışmıyor.

1|0
    0|0
  • cok seksi

0|0
    0|0
  • Berbat

0|0
    0|0
  • Evet öyle

0|0
    0|0
  • Çok kas kadında itici oluyor.

0|0
    0|0
  • hayır itici

1|0
    0|0
  • Çok iri ya, bence hoş durmuyor

1|0
    0|0
  • fazlasi kotu ya

1|0
    0|0
  • Mis gibi 😌👌

0|0
    0|0
  • Ben bu kadar kası kadında da erkekte de sevmiyorum ama kendisi isteyerek bu yolda ilerlemis ve bir seyler basarmis. Amacina ulasmasi guzel bir sey.

0|0
    0|0
  • Bu hulk olmuş ne Herkül'ü 😄
    Bende istiyorum kas 😞

1|0
    0|0
  • Erkekte de kadinda da fazla kas cok itici duruyor. Ama kas yapmak bagimlilik oluyor bir süre sonra

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    68
Yükleniyor... ;