Ya bakkal para üstünü eksik verdi

Gizli Üye
Bu gün arkadaşlarla ortam kurduyduk bakkala gittik bişeyler almak için nese alınacaklar alındı bende tüm 20 tl vardı verdim toplam 11 tl tuttu herkez kendi üstüne düşen parayı veridi ama olanları eve glince fark ettim bakkal tam 9 tl lik kazık atmıştı bana para üstünü vermeyip o an dikkatsizliğime geldi ama bakkallın dikkatinden kaçmasının mümkünü yok naapsam gidip istesemmi parayı benim 20 tl yi verdiğim an üstünü kasadan sayıp vermesi lazımdı hadi ben unuttum onun unutması çokmu normal ? hadi unuttu diyelim o an eve giderken aynı bakkalın önünden geçip selam verdim adama o zamandamı unuttu ? Ayrıca gidip ne diyecem adama dün para üstünü vermediniz şimdi verinmi diyecem ? O an vermeyen adam şimdi niye versin. napsam bilemedim ya istesemmi istemesemmi.
Güncellemeler
+1 yıl
Biri konuma girip herkezi --1 lemiş +1 verdim nötr leşti herkez :)
Ya bakkal para üstünü eksik verdi