"Türk kızılayına bağışladığınız kan ihtiyaç sahibine iletilmiştir." Böyle bir mesaj aldınız mı?

Bryanadams
Merhaba çok kısa bir süre önce kan bağışı yapmıştım. "Türk Kızılayına bağışladığınız kan ihtiyaç sahibine iletilmiştir. Bir hayat kurtardığınız için teşekkürler" diye bir mesaj aldım :) Siz de böyle bir mesaj aldınız mı? Her kan bağışı yapana bu mesaj gönderilir mi?
"Türk kızılayına bağışladığınız kan ihtiyaç sahibine iletilmiştir." Böyle bir mesaj aldınız mı?