En sevdiğiniz arkadaşınızın en sevmediğiniz özelliği nedir?

herkes en sevdiği arkadaşının en sevmediği özelliğini yazsın:D benimki sürekli onunla takılmamı istiyo:D en sevmediğim özelliği bu:D

0|0
89

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• esilanın gs li oluşu dışında her huyunu seviyorum not:esila nın ksyle alakası vardır kardeşim o benim <3

he birde ne maç tahmini yaparsa sölediği sonucun tam tersi çıkmasına tavım adfrtyuı

2|0
    0|0
  • En sevmediğim özelliği hızlı koşması. Komplekse sokuyor beni...

0|0
    0|0
  • inadı . ben deyince yapmıyor kabul etmiyor sıkma beni diyor

0|0
    0|0
  • Facede durumlarımı beğenmemesi :P :/

0|0
    0|0
  • çok inatçı ya :) diğer özelliklerini severim :)

0|0
    0|0
  • en sevdiğim özelliklerii içmeyi biliyolar :D

0|0
    0|0
    • :D o banko zaten de en sevmediğin özelliği sordum:D

• tabi muhteşem bişey:D

• hhahaha ha söyle yavv :D

• en sevdiğim arkadaşım acaba kim diye düşündüm demek ki benim en sevdiği arkadaşım yok

0|0
    0|0
  • Soğukkanlı olması

0|0
    0|0
  • yakın arkadaşımın el şakaları yapıyor olması en sevmediğim özelliği

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• benim en sevdiğim arkadaşımın beğenmediğim hiçbir özelliği yok. her bakımdan çok iyi biri ve çok iyi bir dost. aslında bu soruyu ona sormak gerek, çünkü hep o benim derdimi çeker :) o kadar başını ağrıtırım, öf bile demez. bir tanedir o :)

0|0
    0|0
  • Paramız olsa da olmasa da mağaza mağaza gezmek istemesi..

0|0
    0|0
  • okul zamanı derse girmemiz gerektiği zaman beni ordan oraya sürüklüyordu elimizde para yokken mağazalara girip görevlilerin bize garip garip bakmasını sağlıyordu çok sinir oluyordum birde kozmetik mağazalarına girdiğinde bütün makyaj malzemelerini denemeden çıkmazdı :D

0|0
    0|0
  • ben yanlızım arkadaşsızım :)

1|0
    0|0
  • en sevdiğin arkadaşın hep senle takılmak istemesi normal zaten sevdiğin tek bir arkadaş olsun başka arkadaş aramassın

0|0
    0|0
    • hayır benim zaten tek samimi arkadaşım o ama azıcık ta erkek arkadaşımla vakit geçiriyim demi zaten seneye beraber eve çıkçaz bütün güün beraber olcaz:D

• umarım kalıcı arkadaşlıklar edinirsin:D

• Herşeyi yanlış anlamasını

0|0
    0|0
  • Egoist olması

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;