Kötü günde yanınızda olmayan insanın iyi günde sizde ki yeri nedir?

Insan en çok zor anında ihtiyaç duyar birilerine, bundan dolayidir ki insan kötü günde ayirt eder dostunu düşmanını.. Zor aninizda bir bakarsiniz arkadaslarinizi geçin aileniz bile yaninizda değil. Zaman acisiyla tatlisiyla geçer ve tek başınıza verdiginiz savaşta iyi günler tekrar sizinle olur..

peki kötü günde olmayanların iyi gününüzde sizde ki yeri nedir?

0|0
716

En İyi Erkek Görüşü

• Nesiminin şu dizeleri geldi hatırıma;

Nesimi'yem vay başıma,

Kanlar karıştı yaşıma,

Yağın gerekmez aşıma,

Yeter zehirin katmasın...

Bu zor gündeki yalnızlıkların hepsini yaşadım tecrübe ettim, doğruyu yanlışı birbirinden ayırt ettim.. Bu saatten sonra kimseye o değerleri vermem hiç bir gidene üzülmem.. Kötü günümde yol alıp kaçanların hepsine saygı duydum, ama gölgesini esirgeyene bir daha ağaç olmam...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Benim için kötü günde olmayıp iyi günde olanların yeri için sadece selam verir selam alırım...Daha doğrusu rol yapmayı tercih eder araya perde koyarım..

Adım atmam için çevresel bağlantıları sağlamlaştırmak için 1 olur 2 olur 3 olur yardıma koşarım bakalım ben çağırdığımda gelecek mi gelmeyecek mi bir beklentim olur.Beklentim olumlu geçerse devamlılığını sürdürürüm ama yoksa yok derim...Bazı şeylerde basit değil...

Hayat zordur...Dünya tehlikeli bir yerdir kötü niyetli insanlarından dolayı değil iyi niyetli insanların onlara karşı yapamamasındandır.A.EİNSTAİN

1|0
    0|0
  • yeri değişmez canım manyak mısın :) Öyle şey mi olur ya :D Tabiki de onun yanı, benim kapımın önü olur ;) çok uzattım demi :D

1|0
    0|0
  • insanı satmayacak iyi gününde olduğu gibi kötü gününde de yanında olacak tek bir dost bilirim link link var mı bundan ötesi?..

0|0
    0|0
  • Muhatap olmam ..

0|0
    0|0
  • gölge etmesin isterim uzak kalsın

0|0
    0|0
  • menfaat ilişkileri kurmadığım için kendini bağlar nezaman olursa olur yanımda bu ona kalmış ne eksilir ne de artar değeri rahatım ben

0|0
    0|0
  • bu dunya menfaat ısı olmus artık zor zaman yanında olan sayılı kısıler :S

0|0
    0|0
  • kullanılacak pşyondır kendileri :D

0|0
    0|0
  • selam bile vermem

0|0
    0|0
  • normalde nasılsa o şekilde sırtımı dönmem samimide olmm

0|0
    0|0
  • çıkar üzerine kurulmuş arkadaşlıklar bitmeye mahkumdur

0|0
    0|0
  • dış kapının dış mandalı bile olamaz yanımda öyle insanlar

0|0
    0|0
  • ölsünler inşallah :((

0|0
    0|0
  • Nötr işte olmasıyla olmaması bir şey fark ettirmiyor.

0|0
    0|0
  • Konu mankenidir :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• iyi günümde kötü insanları düşünmeyecek kadar mutlu olurum.

1|0
    0|0
  • ben çıkarıyorum onları hayatımdan

0|0
    0|0
  • 10 tane iyi gün dostum olacağına, 1 tane her daim düştüğümde de kalktığımda da yanımda olacak bir dostum olsun

1|0
    0|0
  • hertürlüsü cikar iliskisidir.

kötü günümde yanimda degildin birdaha gelme demek de cikardir,

uf kim cekicek simdi bunu demek de.

0|0
    0|0
  • yaşımdan dolayı sanırım artık insanları daha iyi tanıyor ve seçiyorum zor günmde yanımda olmayacak kişiler yok hayatımda anlıcagn...:)

0|0
    0|0
  • Eksik kalsin oyleleri..

0|0
    0|0
  • İyi günümde yeri yoktur.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;