Her sabah günaydın mesajını ben atıyorum

Sevgilim çok geç uyanıyor, böylece günaydın mesajını ben atıyorum ama artık yavaş yavaş sıkılmaya başladım bu durumdan ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Arkadaşlar sevgilim saat 1 de bana günaydın aşkım diye mesaj attı bende cevap verdim. Attığım mesajı gördü ama daha sonra hiçbir mesaj atmadı bunun amacı ne?

0|0
1015

En İyi Erkek Görüşü

• Bu mevzular sıkar insanı kendini zorunlu hissederek yazma içinden gelmiyorsa yazma

0|0
    0|0
    • Çok haklısın

• rahat ol hayatın merkezi yapma. Ayrılık olursa sonra zor olur. O olmadan da hayat var mutlu olacağın şeyler yap. Kitap okumuyorsan kesinlikle kitap oku. Onların içinde kaybolursun ruhun açılır. Neyse artık..

• Çok sağol :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• aşklar böle birşey oldu artık mesajla olmak ya da öpüşmedei diye veya başka şeyler yüzünden ayrılmalar

0|0
    0|0
  • Geç uyandığından dolayı sen atıyorsan sorun değil oda mesela ilkler olayında başka bişey yapıyodur.İlgisiz ise sadece senden bekliyorsa bu sorundur.Sanırım sende ilk günaydın mesajını almayı ilgiyi daha fazla hissetmeyi istiyorsun:) KOnuş onunla bu durumu açık açık tatlı dille anlat

0|0
    0|0
    • Sağol gerçekten benim derdim tamda buydu:) En iyi cevaaaap:)

• Sağolasın:)

• ekledim seni

• atma onun atmasını bekle her sabah niye atıyonki oda sana geceleri yatmadan önce atsın düşünsün biraz mesajları azalt

0|0
    0|0
  • 10 aylık bir sevgilim var ve hep günaydın mesajlarını o atıyor..:))ilk zamanlar o da şikayetçiydi ama alıştı şimdi hiç sorun etmiyor:))

0|0
    0|0
    • Sendemi geç uyanıyosun :D

• maaşallah diyorum yani beyninize:))hakikaten çok dayanıklı

• :D

• çok kötü bir durum bende yasadim sevgılın anlayışlı ise kalkmasını bekle o atar zaten ama diğer türlü tartışma konusu olabilir kendini alıştır derim çok takma

0|0
    0|0
  • Aksamı Bekle Oyle At ..

0|0
    0|0
  • Sen günaydın mesajı atma ona o uyanana kadar bakalım o uyanınca her seferinde seninle konuşmak için sana mesaj atacak mı ?

0|0
    0|0
  • ya ask denilen olayda sen bn yok yaa farz et o atmıs olsa her gün bir sana dese her gün bn atıyorum bunu dediği için kızmazmıydn

0|0
    0|0
  • Günaydın mesaji atarakmi sıkıldın sacmaliyosn bna gore

0|0
    0|0
    • Sen olsan sıkılmazmısın? İnsan bir kerede karşı taraftan bekliyor..

• Yok yok. Attığım mesajlara cevap veriyor. Ben atmadığım zaman o atıyor

• Geç uyaniyor demiştin eee ne yapsin cocuk senden erken kalkip mesajmi yazsin sana :) buarada bu syledigimi bn yapiyrm

• işi vardır Belki mesaj atmaktan çekinme sende Naber yazıver zor değil

0|0
    0|0
  • sadece bir gün dahi olsa banada günaydın mesajı atan olsa

0|0
    0|0
  • Sende o yazana kadar yazma bekle.

0|0
    0|0
  • vah zavallım

0|0
    0|0
  • Günaydın demekten sıkılmışsan iyi geceler de artık..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Atma

0|0
    0|0
  • mesela yarın sen atma günaydın mesajını seni uyuyo zanetsin uyanınca o atar zaten 1 saat snra sen cvb ver bakalım istediğin olucakmı :)

0|1
    0|0
  • atma sende ilk o atana kadar...

0|0
    0|0
  • Günaydın mesajı ne ya her sabah .

0|1
    0|0
  • Sıkıldım , de.

0|0
    0|0
  • atmaa o atana kadarr 1 hafda bole deneee ondan sonra atıolar .d