Kondisyon arttırmak için ne yapmalı?

Özel harekatçı olmak hayalim. Çevikliğimi , kondisyonumu arttırmak için ne yapabilirim? Kick boksa başlamayı düşünüyorum başka önerileriniz de var mı?

0|0
011

En İyi Erkek Görüşü

• Klasik ve ideal bir program var. 400 metre koş, 30 şınav, 30 mekik, 15 barfiks çek daha sonra bunu 5 defa tekrarla. Çelik gibi bir özel harekatçı olabilirsin. Dövüş sanatıylada destekledin mi timin en gözde kadın özel harekatçısı olursun :)

1|0
    0|0
    • barfiks Çekemiyorum bir türlü bunun için de önerilerin var mı acaba

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Fitness+yüzme kondisyon için birebir.3 gün yüzme 2 gün fitness şeklinde kendine bir plan yaparsan verimini müthiş derece görürsün. Fitness programın büyük ağırlıkların altına girmek yerine küçük ağırlıklarla çok tekrar çalışmalısın hantal olmamak için. Bunun dışında haftada en az 120 dakika cardio yaparsan kondisyon ve ciğer kapasiten artar. Yüzme de bir cardio egzersizi sayılır hatta en iyi cardio diyebilirim. Tekniğin varsa bol bol yüz. Triatloncuların kondisyonunu biliyorsundur. Hem koşu hem yüzme hemde bisiklet antremanları var bunun sayesinde müthiş kondisyona sahipler. Kickboks senin kondisyonunu geliştirmez sadece dövüş tekniği öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • özel harekatçı olmak valla takdir ettim seni sporu yogunlastir biraz

1|0
    0|0
  • yuksek tempoda kosmalisin.

0|0
    0|0
  • Kondisyon için günlük koşu squat bacakları kuvvetlendir çeviklik için ip atla

0|1
    0|0
  • Kadin sin senin yerin mutfak hadi isine

0|0
    1|0
  • fitness ile ilgilen

0|0
    0|0
  • dövüş sporlari senin icin ideal olur diye dusunuyorum ayrica yuzmeyede git derim

0|0
    0|0
  • Spor yap

0|0
    0|0
  • İmkanın varsa yüzmek bu işte bir numaradır. Yoksa koş

0|0
    0|0
  • Lisansı olan yerler de CrossFit de yapsan olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;