Ters köprü doğuştan yetenekle mi yapılır?

Taktım resmen bir türlü yapamıyorum.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Esnemek lazım ama kolay değil.

0|0
    0|0
  • erken yaşlarda spor ile vücudu esnetmek gerekir. ben 17 yaşında başladım normal spora falan. az çok yapabiliyorum. ters köprü geriye yaslanmayı kastedıosun sanırım

0|0
    0|0
  • Önce iyi bir mühendis lazım tabi asdasf static.fjcdn.com/.../Reverse_e3df6e_2890605.jpg

0|1
    0|0
  • Hiper aktif çocuklar küçük yaşlarda yerinde duramaz kemikleri esnek ve gelişim aşamasındadır boşuna demiyorlar ağaç yaş iken eğilir diye

0|0
    0|0
  • 19 yaşıma kadar rahatlıkla desteksiz yapabiliyordum ayakta geriye esneyerek. ama şimdi yaparsam acillik olurum. esneklik gerekli, yetenekle ilgili değil.

0|0
    0|0
  • ben yapabiliyorum dikkat et zorlama esnek değilsindir o kadar

0|0
    0|0
    • Duvara tutunarak yaptım az önce de belim inanılmaz ağrıdı. Nasıl yapmam lazım nasıl esneticem vücudumu?

• yaşına uygun değil gibi bişey olursun nasıl tarif edebilirim ki ben ayakta bile geriye bükülüyorum çok genç yaştan beri yaparım. pilatesle falan kısmen esneklik kazanırsın

• esneklik kazanan herkes yapabilir özel bir yetenekle ilgisi yok her yaştan herkes yapabilir aşırı kilonuz yoksa kısa sürede mümkün ben bacaklarımı 6 yaşından beri 0 acabiliyorum spora hiç ara vermedim fakat herkes yapabilir bence abartı bir durum yok

0|0
    0|0
    • Esneklik yok sanırım vücudumu arkaya doğru atınca belim kasılıyor. Oysa ki hep mezdeke oynarım 😏😏

• esneklik kazanmak her yaşta mümkün fakat sabır istiyor düzenli bir çalışmayla gün geçtikçe daha iyi olacağını girebilirsin fakat yanlış egzersizler yapıp vücuduna zarar vermemeye çalış bende çok iyi roman oynarım 😂😂😂

• Senin yapman için bir 1o sene geçmesi lazım

0|0
    0|0
  • kurslara git

0|0
    0|0
  • yok kız ben yapamıyordum esneye esneye yaptım

0|0
    0|0
  • o ne yaa

0|0
    0|0
  • Çok esnek bir tipin yok zaten :)

0|0
    0|0
  • esneksen yaparsin yok değilsen boşver uğraşma ileri yillardaki sağlığın için

0|0
    0|0
  • Doğuştan yetenek olması lazım.

0|0
    0|0
  • sen yapamazsın pampeyta boşver

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bahsettiğin buysa kolay bir pozisyon ama...
    i.milliyet.com.tr/.../fft20_mf200190.Jpeg

0|0
    0|0
    • Evet bu ama daha yere yakını. Yapamıyorum işte 🙄🙄

• Yok herhangi bir rahatsızlığım yok kilo fazlam var biraz.

• Bazıları kilolu olsa da esnek olabilir ama yoga falan yapmış oması lazım belki senin spor geçmişin olmadığından bu harekette zorlanıyorsundur. Fazlalıklarını verince yapabilirsin bence.

• Daha önceden vücudunun esneklik kazanması lazım. Şu zamana kadar yapmadıysan zor.

0|0
    0|0
  • Isınmadan yapma belini inciltirsin. Yetenek doğuştan gelmez :)

0|0
    0|0
  • Bende çok takıyordum. Arkadaşım çok rahat yapabiliyor ben yapamıyorum. Yetenek değil de kollarının esnek olması gerekiyor özellikle omuz kısmı.

0|0
    0|0
  • Yetenek değilde esneklikle alakalı 😊😊

0|0
    0|0
  • Ben yaparsam duserim korkusu var

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;