Neden kas gösterisi yapma çabasındasınız?

Spora yeni başlayanlar özellikle bir deri bir kemik olan arkadaşlar hiç spor yapmadan baklavalarım var, bakın kızlar bakın hepinizi tavlarım kafasında olanlar cidden kızları etkileyebiliyor mu? :D Bu kadar basit mi bu kızlar?

Bu işi senelerdir profesyonel olarak yapanlara lafım yok kıskanıyor demeyin utandırırım.

Güncellemeler:
Birde kendilerini sıkmaları yok mu tüm vücudu kasmaya çalışmaları az daha zorlasalar alttan patır patır dökülecek :D

1|2

En İyi Kız Görüşü

• Kendini motive ediyorlar herşeye şaf etmeyin da 😠😠😀

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben onlara çok gülüyorum... bir nevi eziklik durumu :)

0|1
    0|0
    • Aşağılık kompleksi denebilir mi abi :)

• Öyle tabi , daha düzgün bir şey oluşmamış. O cılızlıklarının görüntüsü , bizim saf kızlara yedirmeye çalışıyorlar. Ben de spor yaptım, 8 sene yüzücülük, ilave olarak üstüne 3 sene fitness. son 7 senedir spor yapmıyorum bir kaç aya düzene oturunca başlayacağım. Ama bakınca herşey ortada. Ortada estetik adına bir şey yok. Vücut geliştirme desen yok.. Burada gerçekten bu işle uğraşan ve hakkını verenler var onlar cidden takdir edilesi insanlar. Adam koymuş resmi ve hakikaten yapmış. Ama diğerleri komik.

Kızlar Ne Diyor 13

• Kaslı erkekten nefret ediyorum. öyle bir iticiki gözümde. normal olmalı az biraz göbişi olursa oynanmalı :D

0|1
    0|0
    • Göbiş :D

• @Zeyno2484920 Allahın salağı sana ne oluyorda? :D yol al şurdan ezik insan birde kız hesabı açmış gelip dfvdfdfds:D beğeniyorum beğeniyorum diyor erkek olduğun her halinden belli işte bu kadar aşağılık kompleksinde olan bir insansın.

• Belinay bende 7 yıldır spor yapıyorum benden nefret etmek için tek sebebin vucut geliştirmem mi? ama eğer dediğim gibi cılız kendini bir halt sanan insanlardan nefret ediyorsan arkandayız

• Hah onlar iste spora gidip sürekli kendisini aynada izleyenler kategorisine ait 😂 1 saat ayna 10 dakika spordan ibaret fitness hayatlari

1|2
    0|0
    • İşte spor salonları bu kadar ucuz olursa yapacak birşey yok :D

• Anlattigin insan tipi her ülkede var diyorum yani

• Aydınlattığın için teşekkürler :D

• Sanki çok önemli birşey gibi gereksiz

0|1
    0|0
  • uğraşıp cabalamalari hoşuma gidiyor yoksa çekici birşey yok 😂

0|1
    0|0
  • kıskanıyon.

0|1
    0|0
  • Beyin kası varsa etkilenirim.

0|0
    0|0
  • Zavallı erkek tipi

0|1
    0|1
  • Aynen neden acaba...

0|0
    0|0
  • Güvercin gibi geziyorlar ortada

0|0
    0|0
  • Hicte komik degil cok tatlilar kiskanclar sizi

0|1
    0|1
    • Begenmenize sevindm😊

• Kıskanmak için bir nedenim yok ben 7 senedir yapiyorum spor sadece iki gramlık insanların bize olan saygisizligini dile getimeye cabaladim.

• Bnde 4 senedir bro sende tas gibi olmussun vesselam dusuremeyecgn kiz yoktr

• Haklisin 👏

0|0
    0|0
  • Olan var olmayan var, bence hava atmalılar :D

0|0
    0|0
    • Görgüsüzlüktür bu ben atmıyorsam 1-2 aylıkların atması saçma diyorum

• Kas yok ama oyle zorluyolarki kendilerini az daha zorlasalar altlarina edecekler olmayan kas yerinden firlayacak :D

• Helal ya sonunda biri dile getirdi👍

0|1
    0|0
    • Adamlar kendilerini öyle bir kasıyorki olmayan kas bile çıkar o kadar kasmaya hahah :D

Erkekler Ne Diyor 16

• 0|1
    0|0
  • Kızlar onlara prim veriyor kanımca

0|1
    0|0
    • Sitedeki kızların amacı zaten dikkat çekip popüler olmak bence en azından %90 lık kısım böyle hatta sorularda bunu kullananlarda var

• Kızlar kasıma bayılıyor george

0|1
    0|0
  • kızlar kası değil üçgen gövdenin estetiğini seviyorlar geniş omuz ince bel,, yani üçgen hem tecrübeli bayanlar bilir ne kadar karın kas o kadar sertleşmiş uzun süreli cinsel hayat. bende bir zamanlar üçgen vücut vardı 1,5 saat durmasın şimdi 20dk şükür :D kilo yağ gevşemiş kaslar sonuçları na katlaniyorum

0|0
    0|0
  • haha alemsin :D aynı şeyi geçen bende düşündüm ama bunlarla muhatap olmak istemedim.. pro olmayan amele kası yapan biri geçen taktik teknik veriyordu şöyle böyle yap die :D profil fotosu da yapmış tip yok vücut yok ama ama aynaya bakınca gördüğü kişi sanırım cristiano ronaldo :D

0|0
    0|0
  • Six pack seven kızlar zaten ergen veletlerden başkaları değil ayrıca 4 senedir proffesyonel biçimde vücut geliştiriyorum amacım kızları etkilemek değil sağlam bir bünye ve güzel bir hobi ayrıca 50 55 kilo olan arkadaşlarında hoyratça bizi eleştirmesi gerçekten çok gülünesi bir durum

0|0
    0|0
    • 90 Kiloyum 7.5 yıldır vucut geliştirme yapıyorum 4 senede profesyonel olmuşsun 14 yaşında mı başladın sen spora? boş yapma kardeşim.

• kendimi tam ifade edemedim ama sen anladın sinirlendiğim mevzuyu

• Bende aynı şeyden bahsetmeye çalışıyorum güzel kardeşim bir kaç hafta spor salonunda ağırlık kaldırıp kasılarak yürüyen elemanları bende sevmiyorum sana bol şans

• benim kasım yok vücut yapma cabasındada bulunmadım kim nasıl sevmek istiyosa öyle sevsin biri için ke dimi degiştiremem

0|0
    0|0
  • spora yeni başlayanlar için söylediklerin doğru.

0|0
    0|0
    • Dün gördüm bir tanesinide şekli değişmiş kendini kasıp omuzları öne atmaktan bide nasılım demiş gülme krizine girdim bu spora gerçekten gönül veren insanlara saygısızlık hakaret resmen

• Resimdeki adam teklif etse ben bile kabul ederim

0|0
    0|0
  • Var oyle :P

0|0
    0|0
  • Vayybea

0|0
    0|0
  • Kastığımız falan Yok 👎

0|0
    0|0
  • Gösteriş gereksiz

0|0
    0|0
  • 2 aya Mr. Olympia öyle demeyin :)

0|0
    0|0
  • Neyin kafası bu

0|0
    0|0
  • Ozellikle en sinir bozanlar zayifliktan cikan karin kaslariyla kendini kasli boyle six pack li sanan mallar

0|1
    0|0
    • Aynen ellerine sağlık özellikle bahsetmek istediğim şey bu spor yapan insanlara saygısızlıktır bu

Yükleniyor...