Kızlar, hoşlandığı adama neden mesafeli davranır?

Bu anlatacaklarım, kızın adamdan hoşlanmadığı durumda zaten normal; o yüzden bu anlatacaklarımı sadece kızın da adamdan hoşlandığı durum için soruyorum.

İlk muhabbeti sizin açmanızı, bize kur yapmanızı falan beklediğimiz yok. Ama kızlar söyler misiniz neden HERŞEYİ AMA HERŞEYİ yalnızca bizden bekliyorsunuz? Artık tanışmışız aradan kaç gün, kaç hafta geçmiş, neden hala her gün, her sabah ilk selamı mutlaka biz vermeliyiz? Sohbet sırasında neden konuşmanın durmaması için neden sadece biz çaba göstermeliyiz? Hep sürekli biz konu açmalıyız? Hem de biz de insanız. Biz neden hep COOL olmak zorundayız? Arada hiç canımız sıkkın olamaz mı? Karşılaştığımızda arada bir yüzümüzde sıkkın bir ifade gürünce, neden hemen bunun üzerinize alınıyorsunuz? Neden buna aynı sıkkın yüz ifadesiyle cevap veriyorsunuz? Ondan sonra neden her şeye tekrar sıfırdan başlamak zorunda kalıyoruz?. Hoşlanıyoruz diye mutlaka neden her an, her dakika tavırlarımızla, sözlerimizle bunu bir şekilde heyecanla, coşkuyla ifade etmek zorundayız ki hemen bir şeylerden huylanmayın?

Güncellemeler:
hala en iyi cevabı bekliyorum

0|0
92

En İyi Kız Görüşü

• çünkü biz Türk kızıyız

0|0
    0|0
    • evet bunu ben de düşünmüştüm, toplum baskısı vs. falan kızları mesafeli yapıyor

• gerçekten tebrik ediyorums sizi anlınızdan öpüyorum inş bende beyaz rusya evlenicem :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Valla kardes kusura bakma ama bazi erkekler acayip aceleci oluyor, daha tanimamissin mesela neye kizar neye sinirlenir neyi sever bilmiyorsun, ne hakkinda konusmak ister bilmiyorsun futbolla alakali pek bilgin yoksa baska ne hakkinda konusmak ister bilemiyorsun ki, ayrica moralim bozuk ustume gelme dese bence problem yok., ayrica bazi erkekler kiz arkadaslarinin veya eslerinin yaptigi hatayi veya hos karsilanmayan bir davranisi kendilerine soylemek yerine iclerine atabiliyorlar iste bu yuzden hanimlar her seyi uzerine alabiliyor ki bende alinirim. Ayrica mesaj atsan nasilsin, ya da nasil gecti gunun desen kimisi der ki sorguya cekiyor ki kimisi der ki hesap mi verecem yani benimde kafam karisik nasil olcak bu bilemiyorum, ama tek tavsiyem her hanim icin gecerli olmasada siz erkekleri birakin biraz tanisinlar yahu haftalar ya da aylar gecmesi bisey degistirmez ki

0|0
    0|0
    • "bazi erkekler kiz arkadaslarinin veya eslerinin yaptigi hatayi veya hos karsilanmayan bir davranisi kendilerine soylemek" bunu söylemeye cesaret eden erkeğin vay haline, bu haftalarca dırdır, surat çekmek demektir, hatta aradan aylar geçer en ufak bir gerginlikte "sen bana şöyle söylemiştin" diye birden yine yüzüne çarpar ki şaşar kalırsın

• ayrıca ben bu kızın peşini bırakacağım sanırım, daha fazla uğraşamayacağım, yetişkin bir adamın hayatta yapacağı daha önemli işler olmalı, tabi ki sevdiğim sevildiğim bir kız olsun isterim, ama bir adamın bunun için kendinden ne kadar fedakarlık yapmasına değer orası ayrı konu, belki yeni bir konu açar bu sefer de bunu sorarım bir gün; görüşlerin için sağol

• onemli degil :) umarim birgun istedigin gibi birisi cikar karsina hoscakal...

• ben sevdiğim insana mesafeli oluyorum çünkü utanırım böyle yapan kız gerçekten sen seviyordur

0|0
    0|0
    • güzel söylüyorsun da, bunu nasıl anlayacağız, kız öyle yapınca acaba ara soğudu, kız vaz mı geçti diye de düşünüyorsun ister istemez, çünkü bazen kızlar ufak bir şeyi büyütüp bütün gemileri yakabiliyorlar, sevse bile acı çekiyor, hatta ağlıyor ama inat edip yine de tavır yapabiliyor

• ben şu an aynı durumu sevdiğim kişiye yapıyorum fakat onu hala çok seviyorum bu birazda şeyle ilgili gurura yedirememek o senden vazgeçmemiştir emin ol sadece gönlünü almaya bak

• canım sen bütün konuştuğun kızlara fazla yüz vermişsin

0|0
    0|0
  • çünkü kızlar bu durumlar da biraz daha agır davranmak ister.

0|0
    0|0
  • şu beyaz atlı prens yüzünden bunlar.

0|0
    0|0
  • çok yüz verince ... kalkıyo

0|0
    0|0
  • neden sevdgı ınsana mesafeli olsun ki?

0|0
    0|0
    • bir anlayabilsem, zaten burada başlık açıp sormazdım hanımefendi; ayrıca sevdiği demedim, sadece hoşlandığı dedim, yani ortada öyle bir durum yok daha, o yüzden vazgeçebilir, tabi ben de vazgeçebilirim, kıza selam eder, hayatta mutluluklar dilerim :)

• fazla yuz verme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bu muhabbet kankimle ( kendisi kız) kavgamızı ve dostluğun bitişini anımsattı :( aynen öyle kardeş hep gülmeni beklerle canın sıkkın olunca söylemezsen günü rezil ederler onlarla alakalıysa kesin kavga büyür değilse de niye onlara yansıtıymuşuz onun dırdırını yaparlar ama kendi dertleri oldu mu gün biter onların çene yorulmaz..kızları anlamak mı imkansız ötesi :(

0|0
    0|0
  • Hepsi gerizekalı da ondan =)

0|1
    0|0
    • en iyi basketbol aslında derrick, bu arada konu açılmışken söyleyeyim, hayattaki pişmanlıklarımdan biridir basketbol, şöyle erken yaşta başlayıp orta bir gibi, en azından okul takımlarında falan oynayabilir miydim diye düşünüyorum, çünkü fizik hem fundamental sonradan gelişmiyor; ama gerçekten oynaması çok zevkli bir spor, daha iyi oyanayan, özellikle iyi sıçrayabilen çok daha fazla zevk alıyordur eminim

• Allah'a şükür 180 cm ile değirmen bacak arası air jordan falan hepsini yapabiliyorum =)

• değirmen ne demek?

Yükleniyor... ;