İnanamıyorum resmen peruk kullanıyormuş...berbat haldeyim benim sevdiğim adam bu değil!

Gizli Üye
Arkadaşlar ben 25 yaşındayım.1 yıldır beraber olduğumuz sevgilim ise 30 yaşında.Bugün yeni bir şey farkettim.Ondan aldığım facebook şifresi ile onun e-postasına girdim ve kredi kartı ekstreleri vardı.Nereye gitmiş diye baktığımda saçlandırma merkezine sürekli gittiğini gördüm.''Allah allah neden gider ki acaba ?'' diye düşündüm ve gönderilenler bölümünden ablasına aile fotoğrafı göndermiş ve kafasının ön bölümü kel...Meğerse peruk kullanıyormuş.Napıcam ben ? Bunu benden nasıl saklar ? Siz olsanız ne yaparsınız?
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar bunu ona da henüz söylemedim.Nasıl söylücem ya da söylemelimiyim?
İnanamıyorum resmen peruk kullanıyormuş...berbat haldeyim benim sevdiğim adam bu değil!