Bjk lehine yapılan hakem hatalarını gördünüz mü?

e4r5t6y7u8w3e4r5t6
Sadece 18 maçlık dilimi paylaşabilicem bu kadarını çıkardım eksiğim var ise herkesden özüd dilerim..5. Hafta Gençlerbirliği-Beşiktaş Fırat Aydınus: Gençlerbirliği'li oyuncu Skulason Gomez'in dirseğiyle kanlar içinde kaldı. Ancak karşılaşmanın hakemi Fırat Aydınus Alman forveti oyundan atmayarak Fenerbahçe derbisinde oynamasını sağladı. -
Bjk lehine yapılan hakem hatalarını gördünüz mü ?
6. Hafta Beşiktaş-Fenerbahçe Halis Özkahya: Halis Özkahya kararlarıyla derbinin çok önüne geçti. Markovic'i sakatlayan, Volkan Şen'e tekme atan ve kontrayı keserek 3 kere sarı kartı hak eden Ersan Gülüm (gördüğü sarıyı da eklersek) 3 kere atılmadı. Beşiktaş'ın attığı ilk golde Ersan Gülüm ofsayt. 3. golde Gomez Alves'i iterek kendisine avantaj sağladı ve sonucu etkiledi.
Bjk lehine yapılan hakem hatalarını gördünüz mü?
8. Hafta Beşiktaş-Çaykur Rizespor Alper Ulusoy : Rizespor'un Deniz Kaddah'ın ayağından bulduğu net gol yanlış bir bayrakla geçersiz sayıldı.
Bjk lehine yapılan hakem hatalarını gördünüz mü?

10. Hafta Beşiktaş-Kasımpaşa Cüneyt Çakır: Beşiktaş'ın 90+3'de bulduğu penaltıdan önce taç Kasımpaşa'nın. Devamında Atiba eliyle atağı geliştiriyor. Donk'un sırtına çarpan topa penaltı verildi. Karar yanlış.
Bjk lehine yapılan hakem hatalarını gördünüz mü?

11. Hafta Bursaspor-Beşiktaş Mete Kalkavan: Kamuoyunda Beşiktaşlılığıyla bilinen Mete Kalkavan Quaresma'ya 2. sarı kartı gösteremedi. Şenol Güneş'in bunu görüp yerine oyuna aldığı Olcay'ın asistinde Beşiktaş 3 puanı kazandı. -

12. Hafta Beşiktaş-Sivasspor Hüseyin Göçek: Hüseyin Göçek, Atiba'nın kendini yere bırakışına kolay ve yanlış bir penaltı çaldı. Rakibine çift dalan Quaresma'yı oyun dışına atamadı. Son dakikada İbrahim Akın'a yapılan net penaltıyı es geçti.
Bjk lehine yapılan hakem hatalarını gördünüz mü?

14. Hafta Kayserispor-Beşiktaş Bülent Yıldırım : Bülent Yıldırım Zeki Yavru-Gökhan Töre ikili mücadelesinden faul yarattı. Olmayan faulün frikiğini kullanan Sosa'nın golüyle Beşiktaş Kayseri'den 3 puanla döndü.

Bjk lehine yapılan hakem hatalarını gördünüz mü?

Umarım seneye bu hatalar yapılmaz ve daha teemiz bir lig olur sizin görüşünüz nedir.
Güncellemeler
+1 yıl
http ://kosmayanbiadam. blogspot. com. tr/2016/01/hakem-hatalar-3-buyukler-20152016. html bu siteden alıntıdır.
Bjk lehine yapılan hakem hatalarını gördünüz mü?