1 tane bile barfiks cekemiyorum?

1 tane bile barfiks cekemiyorum napicam spor salonuna ggidiyorum cok zorlabiyorum barfiks crkerken ne yapabilirim?

Güncellemeler:
Soru guncell

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende çekemiyorum dert etme 😊

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• çekersin zamanla günlü kugraş günden düne artar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hantal seni defolll

0|2
    0|0
  • Ben barfiksi bırak mekik bile çekemiyorum :D yani

0|0
    0|0
  • Çekmiyorsun çekerken zorlanıyorsun. Hmm

0|0
    0|0
  • Çalış

0|0
    0|0
  • Biraz kol çalış barfixs yapmaya başladığında 5 kilo ile başka 1. Sette
    2. Sette de 10 kilo artır ve 4 set böyle yapmaya çalış
    Hocadan yardım al çekinme 1. Set bitene kadar hocanın yanında beklemesini seni yönetmesini iste

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kanat ve omuz kasların yeterince gelişmemiştir. Spor salonunda hemen kendi ağırlığını kaldırmak yerine daha hafif ağırlıklarla başlayarak o kasları geliştirmeye başlayabilirsin. Hiç bir şey için acele etme.

0|1
    0|0
  • zaten barfiksin kırılma noktası 1, Kendi ağırlığını kaldırmak önemlidir zordur ve hemen olacak iş değil, spora devam et acele etme

0|0
    0|0
  • çalışacaksın... sana tavsiyem önce barfiks demirinde kalabildiğin kadar asılı kal, kolların yansın , kaslarının yandığını hisset zorla. birzamanlar bende hiç çekemezdim 2 ay içinde 30 tane barfiks, nizami 50 şınav ve 150 mekik çeker hale geldim.. çalışınca oluyor :)

0|0
    0|0
  • Sırt kaslarını güçlendirmen lazım

0|0
    0|0
  • Birader once şınavla basla 5er 10ar arttirarak cek 1 ay sonra barfiksi rahat cekersin tabi koşu da yap bol bol

0|0
    0|0
  • Kuvvet kazan

0|0
    0|0
  • kolları güçlendir kanks yoksa olmaz

0|0
    0|0
    • Kollar gucsuz degil diger hareketlerde sorun yok ama barfiks coknzor geliyo

Yükleniyor...