Deniz spoarlari kilo verdirir mi?

Merhabalar orta yasli bir kadınım ve biraz kilo vermek istiyorum yelken ve sörf gibi sporlar ilgimi çekiyor sizce bu sporlar kilo verdirir mi?

0|0
413

En İyi Erkek Görüşü

• kilo vermek istiyorsan az yemek duzenli uyku ve düzenli spor yapmalısın. sörf yelken vs atletik kabiliyet isteyen sporlar. bunun yerine yuruyuş yüzme kondusyon, ağırlık kaldırma vs gibi etkinlikler yapabilirsin. temiz havada gezip dolaşmaya calıs. bahar geldi. metobolizma hızlandı fırsat zamanı. başarılar.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• orta olmamışsın daha :) çok kilolu değilsin sanırım bunları düşündüğüne göre. mutlakaki verirsin ama yapabilecekmisin. deniz sporları özelliklede yelken ve sörf çok yorucu sporlardır. zaman ve güç ister bellide bir maliyeti vardır. sörf bir nebze az. ama çok iyi kilo verirsin. ölçülerin kaç çok mu kilolusun

0|0
    0|0
  • Kilo vermek için yöneleceksen yüzme yapmalısın,yüzme derken git havuza gir takıl demiyorum elbette,kilo vermeyi ve efor sarfetmeye yönelik yüzme stilleri var.Kurbağalama yüzme,Kelebekleme yüzme ve karışık stillerini denersen fazlasıyla etkisini görürsün.

0|0
    0|0
  • Yüzme yap bence.

0|0
    0|0
  • Yelken kol ve sirti cok guclendirir. Fazla yapmazsan kilo vercegini dusunmuyorum.. Kaslarin olur sikilasirsin.

0|0
    0|0
  • Jimnastik ve o dediğiniz sporlar birde yürüyüş beslenme alışkanlığınızıda planlayarak yapıldığı takdirde mucizeler yaratabilir..

0|0
    0|0
  • yüzme en iyisi bence.diğerleride efor sarf ettiğin için kilo verdirir bence.zaten fazla kilon yoktur yoksa sörfü nasil yapican:)

0|0
    0|0
  • Muhtemelen..

Sonucta kalori harcatan bi' spor oldugu icin zayiflatir diyorum.. + guzel bi' hobi..

0|0
    0|0
  • en güzel spor yüzmektir

0|0
    0|0
  • Verdirir tabi.

0|0
    0|0
  • Kilo verdirir hemde her bölgeden vermeni sağlar

0|0
    0|0
  • temennimiz o sonu kötü bitmez inş. kaza felan olmaz da kiloyu sağlıklı iken verirsiniz ...

0|0
    0|0
  • Vücut lazım onlar için biraz:) Sen en iyisi direkt suya atlayıp yüz ablacım o işe yarar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• verdilir heleki yüzmek

0|0
    0|0
  • hiç alakası yok, prof sörf,su kayağı ve wakeboardla ugrasıorum.sen bunları yptıkdan sora yemeğe abanırsan hiçbişi olmaz.işin anahtarı sağlıklı beslenme ve diyet..eger cok uzun mesafe yüzme ve koşuyla ugrasöıosan veya spinning,cycling, yamaç bisikleti gibi seylerle yemeği kesmeden kilo veremezsin..

0|0
    0|0
  • verirsin verir.

0|0
    0|0
  • yüzme boy uzatır bolelıkle kılo vermıs olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;