Dağ bisikleti mi, şehir bisikleti mi?

Arkadaşlar ben arabanın park etme sorununa karşılık günlük şehir içindeki işlerimi halledecek, atıyorum, canım dürüm çektiği zaman hemen gidebileceğim bir bisiklet alacağım ama dağ bisikleti mi şehir bisikleti mi alsam bilemedim...
-Şehir bisikleti daha hafif ve daha hızlı diye bir bilgi aldım bu ne kadar doğru?
-Dağ bisikletinin daha dayanıklı olduğu söyleniyor.
-Şehir bisikletinin lastikleri daha ince olduğundan yol tutuşu daha mı kötü?
Teşekkür ettim şimdiden.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• dağ bisikletiiii

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Günde ortalama 10km bisiklete binen biri olarak (şehirde) kesinlikle kaliteli bir dağ bizikleti öneriyorum.. nedenlerine gelirsek
    1- kaliteli dağ bisikletleri şehir bisikletleri kadar hafif olurlar
    2- ön vites ve arka vites dişlileri çok daha hafiftir malum hollanda, newyorkta yaşamıyoruz yollarımız yokuş dolu bu sana yokuşlarda rahatlık sağlar.
    3- olur ya canın ister bir orman gezintisi yapmak istersin atarsın bagaja bisikleti istediğin yeri de gezersin. böylece bisikleti kullanım alanın çok daha fazla olur.
    4- çok daha dayanıklıdırlar.
    Not: ana kullanım yerin şehir olacağı için amortisör ekstra güç harcamına neden olduğundan şehirde işlevsiz olup seni fazladan yorar. bu endenle amortisörsüz bir dağ bizikleti seç ve her zaman lastiklerin havası en üst hava basıncında olsun ki bisiklet yorucu olmasın ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• At arabasi bence

0|0
    0|1
  • Şehir bisikleti tabi ki. Daha ince olduğu için çok daha hızlı kullanırsınız

0|0
    0|0
  • sağ bisikleti almanı tavsiye ederim her yere uyum sağlar hırpalasanda

0|0
    0|0
  • bana da alsana :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Türünü bilmem ama mutlaka hafif bir bisiklet al. Yoksa çok yoruyor.

1|0
    0|0
  • Dağ brro

0|0
    0|0
  • dağ bisikleti arazi içindir asfaltta çok güç ve hız kaybı oluyor, şehir bisikleti iyi olur senin için, hatta çok yokuş çıkmayacaksan katlanır bisiklet de olur

0|0
    0|0
  • Şehir bisikleti almalısın.. Adı üstünde dağda bayırda mı gezeceksin cnm?

0|0
    0|0
  • Şehir bisikleti.

0|0
    0|0
  • dağ bisikleti

0|0
    0|0
  • Ferrari

0|0
    0|0
  • Şehirde mullacaksan sehir bisikleti al dag bisikletini daga cikmayacaksan alma daha dayaniklida degil

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;