Yağ oranı Nasıl düşer?

Vücudun yağ oranını Nasıl düşürürüz? Sorum sporculara

Güncellemeler:
Arkadaşlar zayıflamaktan bahsetmiyorum kas-yağ oranı

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ağırlık çalışma öncesi cardio yaparsan karbonhidrat yakarsın. Sonrası cardio yaparsan yağ yakmaya başlarsın. Metabolizmanı hızlandıracak lifli besinler tüketirsen onlarda yağ yakımını hızlandırır.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Benim yağ oranım seneler önce yani 5 sene önce %30 idi Kademe kademe düştü ilk önce Fast food gazlı içecekler hamur işi hamurlu tatlılardan uzak dur her idmanın sonuna en az 30 dakika kardiyo koydum önce yağ eridi 6 ayda % 15 seviyesine düştü yağ çeperi vücudumdan yavaş yavaş kaybolunca kas seviyem arttı kas kütlesi her gün spor yaparak gelişmez dinlenme Zaman'ında gelişir 3 gün git bir of ver gıdaya gelince enerji versin diye spora başlamadan yer fıstığı ya da 10 adet badem yerim sonrasında kan şekerin düşer haliyle tatlı çeker vücûd ben muz yerim tatlı ihtiyacımı karşılar özellikle sebze ağırlıklı besleniyorum et çok sevmiyorum baklagiller brokoli bürüksel lahanası vb gibi bu uzar gider son olarak şunu söyleyebilirim beslenme uyku çok önemli ve özelikle Alkoldan uzak dur dışarıda satılan meyve suları yerine evde kendin sık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Vucuttaki yagi yakmak istiyorsan beslenmene dikkat etmelisin. Mesela yag yakimini hizlandiran besinler tuket.. cardiyo yap. Yesilcayda acayip yag yakio. bide sana harika bir detoks onericem. Demlenmis cay bir fincan, icine feslegen yapraklari ve bir limon sıkip biraz soguk su ekle goz karari.. sabah kocaman bir bardak ic uyaninca. Ayni seyi gece uyumadan oncede taze hazirla ve ic. 21 gun boyunca yap. yag orani ölç sonra..

0|0
    0|0
  • cevapları bende merak ettim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kardiyo yapacaksın kardeşim

0|0
    0|0
  • bende sporduyum ve bugun yag oranını dusurmeye yonelık faaliyetler yapıyorum. sabah oglen ve aksam yedıklerıme dıkkat edıyorum ve aksamları body ye gidiyorum. gunluk kalori hesaplaması yapıyorum ve Karam dahi olsa yedigim cıkolatalara dıkkat edıyorum hatta bugun cıkolata yemedım. dondurma yeme istegimi bastırdım ve eve gelince sabah oldugum kilodan 600 gram eksik cıktı kilom :D

0|0
    0|0
  • Diyerle

0|0
    0|0
  • Hooo sporcular cvp verin :-D

0|0
    0|0
  • Dostum tamamen beslenmeye bağlı. İyi beslenirsen yağlar gider. Kaslar gelir. Tabi antremanda olmalı.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;