Yaşadığınız en komik anlar nelerdir?

yaşadığınız en komik anlar nelerdir? sizin ya da başka birinin yaşadığını gördüğünüz en komik olay nedir?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Sene 2004 sanırım. Üniversiteye hazırlanıyorum o zamanlar ve dershaneye gidiyorum. Bir gün Biyoloji dersiydi sanırım, hoca sınıfa mikroskop getirmişti. Önüne de bir saç teli koydu onu inceliyoruz. Sırayla herkes gelsin baksın dedi. Biz sırayla bakıyoruz derken zil çaldı. Daha bakmayan arkadaşlar olduğu için tenefüste de incelemeye devam ettik. O esnada dershanenin temizlikçisi İlhan abi elinde temizlik beziyle içeri girdi. Merakla yanımıza sokuldu. Biz saç telini incelerken aniden saç telini üfleyerek uçurdu. Herkes şaşkınlık içinde İlhan abiye döndü amacı neydi neden üfürdü der gibiydik. Hoca naptın İlhan dedi. İlhan abi de hocam orda kıl vardı onu üfledim dedi :D)) Hoca da lan biz zaten onu inceliyoruz gerizekalı dedi :D))

Hey gidi İlhan abi özledim len seni :)))

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• benim için rezillikti ama youtube ve b.çekmece liler için komikti iddaa sonucu bir arkadaşla beraber bikini giyip denize girdik onun beyaz benim ise bikinim maviydi :)))

0|0
    0|0
  • Düştüm. Oldu mu?

0|0
    1|1
  • kuzenim köyde kümesten tavuk çalarken 1 tane arı sokuyor dışarı kaçıyor:D

uslanmıyor alacam o tavuğu diyor içeri girdiğinde 2 arı birden sokuyor

bu sefer ağlayarak bağırarak dışarı çıkıyor

çocukken güzeldi herşey.

0|0
    0|0
  • Sonuçta hepimiz GTA'da ambulans görevi yapıp 1 kişiyi kurtarayım derken 631276915637 kişiyi ezerek öldüren çocuklardık :D

0|0
    0|0
    • :D D: kardeşim arada çağırıyor gel oynayak abla diye.polisleri peşime takıncada sen istersen dinlen diyo :DD:

Kızlar Ne Diyor 1

• dün okul otobüsünün içine 2 tane arı girdi. 5 tane kız ortalığı ayağa kaldırdı:D

0|0
    1|0
Yükleniyor... ;