Erkekler şu kasları kızlar için mi yapar yoksa ego falan için mi?

baklava mı şekerpare mi :D kas yapıyonuz tamam da bu kızların sürekli zayıf olmaya çalışması gibi bir şey mi?

0|0
334

En İyi Erkek Görüşü

• Yemişim kızları. Foto çekilirken Spartacusvari pozlarım olsun diye yapıyorum ben, kızlar üzerine alınıyo

1|4
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 33

• Kızlar etken oluyordur ama daha hiç sadece kasından dolayı erkekten hoşlanan görmedim.kişisel bakım ve özgüven diyelim . Ha birde erkekler kası belkide kızlardan çok erkekler için yapar. Maskülen bir erkek erkek camiasında bir kaç santim öne çıkar. Haım evladı görünümdeki ya da baby face erkeklerin dikkat ederseniz çok erkek arkadaşları yoktur..

Erkek olmak hele cazip bir erkek olmak zor zanaat. Paralı yakışıklı. Güzel gülümseme, kariyerli , bla bla liste uzarda gider. B özelliklerin her biri erkek tanımında ekstra bonustur kaslarda işte öyle bonus .. Level atlarsın

0|0
    0|0
  • kızlar makyajı ne için yaparsa erkeklerde kasları onun için yapıyorlar ;)

2|0
    0|1
  • şahsen ben yapıyorum egoyla bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Çok sağlıklı bişey rahat düşünebiliyorum akıllı adımlar attırıyor spor sonuçta. Ayrıca her erkek güçlü olmak ister sizin güzellik merakınız gibi bişey yani

1|0
    0|0
  • Ben kendime saygı duyduğum için yapıyorum. Sadece kızlara beğendirme amaçlı yapılan spordan yarar gelmez ki..

Beceremezsin tekrar içine kapanırsın...

0|2
    0|0
  • O kaslar, kimyasal takviye almadan olmuyor, onlar da metabolizmayı alt-üst ediyor.

Hiç girmedim onun için bu kas olayına. Ama hergün ağırlık çalışıp, yoga yapıyorum.

Kaslı olmasam da, fit sayılırım.

0|0
    0|1
  • Bunun gibi mesela :D link

0|0
    0|0
  • Kızlar içim yapmıyorum olumsuz bir durumda bana yardım etmesi için. Tabi kızlarda geniş omuz sevince egomu biraz okşamıyo değil.

0|0
    0|0
  • kızlarla cok alakası yok ya basladıktan sonra yasm tarzı oluyor vucut gelıstırme her gun proteın haftanın 4 gunu spor programlar takvıyeler egzersızler aslında bır ıskence cesıdı bu ben yapıyorum vucudum hos gorunsun dıye hem polıs adamda zayıf cılız olmamalı bence

0|0
    0|0
  • Tamamen sağlıklı olmak için, kız için değer mi onca uğraşa.

0|1
    0|0
  • Kas amaç değil sonuç.

0|0
    0|0
  • Hayatımda hiç bir kız için kendimi değiştirmedim ... neysem oyum Bir tek evleneceğim insan için değişmeyi kabul ederim ...

0|1
    0|0
  • çok net ikisi de :D

0|0
    0|0
  • kendim icin

0|0
    0|0
  • Yoo hayır Sen nasıl. Seksi görünmek için jartiyer giyiyorsan bunuda öyle farzet. Bizde kas yaparak seksi görünenlerdeniz. :D

0|0
    0|0
  • Şahsen kas yapacak olsam ego tatmini için değil sağlıklı bir vücut için sporla uğraşmayı tercih ederdim.

0|0
    0|0
  • Sağlık için, ne demişler HERŞEYİN başı sağlık ;)

0|0
    0|0
  • ben şahsen sağlık için yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Kızlar nasıl başka kızlara hava atmak için şık olur bizdede bence egosunu tatmin etmek için

0|0
    0|0
  • Sadece spor olsun diye yapabilme ihtimalleri, göz önunde bulundurulmalıdır.

0|0
    0|0
  • ego için kızlar için yapar ikisinede ihtiyacım yok

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 3

• erkek bu işe kesinlikle kızlar için başlar ama şöyle bir surum vardır ki biraz hipertrofi oluşmaya başlayınca ego tavan yapar ve artık vücudu daha iyi gözüksün biraz daha gelişsin diye o kdr kendinden geçerki protein ve steroid kullanımına bile sıcak bakmaya baslar steroidin yanlıs kullanımı ise gelecekte çocugunun olmayacagı soncunu bile dogurabilir oyki bu onun için bir sorun değidir mükemmel vücuda sahip olmaın bedelidr sadece :))

1|0
    0|1
    • Hayatında bir düzen kuran ve başarı elde eden her insan o başarıyı koruma ve ilerletmeyi amaçlar fitness ve bodybuilding de şu yoğun şehirleşmiş hayatta erkeği erkek olmasının gereği olan hareketi hayatına katmasına yarar. iş ve okul kariyeri dışında da gelişmesi ve başarısıdır özgüvenidir makyajıdır imajıdır hormonal yapısını düzenleyen etkendir alkol sigara içmemesinin sebebi yaşam tarzıdır gelipte böyle konuşunca acıyorum açıkçası. yani proteini zararlı sanacak kadar kusura bakma araştırma yapmamış bir cahilsin. steroidle aynı kefeye koyacak kadar cahilsin. steroid kullanmak zararlı ve yarışmalara katılmayan kişilerin %99 u yapmaz yapsalarda çocukları olur :D mr olympia ya katılanlara bak hepsinin çoluğu çocuğu var tabi sen bunuda bilmeyebilirsin malesef... biri hormon (steroid) diğeri soya, et, bakla (anla diye böyle yazdım daha çeşitleri var) proteini :D gidin biraz araştırıp öyle konuşun etrafınızdaki 2-3 kekoya göre değil

• hep kendileri için:)))

1|1
    0|0
  • canım şekerpare istedi. okumaz olaydım :d

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;