Aranızda sarışın erkeklerden hoşlanan sarışın bayanlar varmı ?

Soru çok basit arkadaşlar :)

Aranızda sarışın erkeklerden hoşlanan sarışın bayanlar varmı ?

0|0
84

En İyi Kız Görüşü

• Sarışın erkek sevmem ama sabah birini gördüm o kadar muhteşemdi ki, şu an bu kelimeler bi yetersiz kalıyor aslında. Pürüzsüz bi ten, hafif kızarmış yanaklar ve kırmızılığını en hafif tonda taşıyan dudaklar..

Hepsini gördüğümde beğenmiştim zaten. Bir de başını kaldırıp baktı ya bana, of of of.. MAvi göz bir insana bu kadar mı yakışır? Bu kadar mı aşka davet çıkarır?

Hayatımda gördüğüm "en" sempatik çocuktu. Hakikaten muhteşemdi, etkisinden de kolay kolay kurtulamayacağım kesin.

Koyu kahve saçlarını öncen arkaya doğru taramış, üzerinde toprak renginin hakim olduğu ve simasında şaşkınlık ifadesi taşıyan ve bunların hepsinin üzerinde muhteşem bir hal aldığı adam;

Seni saatlerce izleyip, uğruna dizeler dökebilirim! (sanırım sarışınlara karşı bir ilgim oluşmaya başladı)

2|0
    0|2
    • bence erkeklerin sarışını esmeri yada vsvs diye ayırmamak gerek kısacası kızlar yakışıklı erkeklerden daima hoşlanır beğenir doğanın kanunu budur carlos martin kıvanç tatlıtuğ kenan imirzalıoğlu ben afleck ashton kutcher gibi isimler enrique iglasias vsvs daha niceleri bunları her kızın odasında yada face kapak resimlerinde görüyoruz bence asıl olan mematiden :) hoşlanan varmı yada daha mütevazi görüntülü ama yüreğiyle sevdiğinin kalbinde taht kurmuş biri.

• doğru yolu buluyon diyorum :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Anammm yirim yirim <3<3

Sarışın bebeler çok datlu :D

1|0
    0|0
    • Abla sana sarışın damat getireceğim.

Bakarsın bi rus çocuk bulurum, müslüman ederim sonrada dehlerim. Maksat sevap işlemek ahahah.

• var ama mavi göz olcak :D

0|0
    0|1
  • bence her zaman esmer :)

0|1
    1|0
  • sarışın erkeklerden hoslanan esmer bayan olmaz mı

1|0
    0|1
  • Hayırlı işler, vira vira hafız.

1|0
    0|1
  • sarışın erkek mi? iğğğğ

o ne bee pilli bebek gibi.

erkek dediğin esmer olacak

0|0
    1|0
    • Ne o öyle zenci gibi esmer olacakmışş..

• bebelerle işimiz yok maskot olsan işe yarar belki :P

• sarışın hastalıklı gibi duruyo

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• burdakiler esmer seviyo :)

0|0
    1|1
  • burada sarışınlara üvey evlat muamelesi yapılıyor dostum

1|0
    0|1
  • bir tane şapşirik var