Sevgilimi çok kafama takıyorum nasıl unutabilirim?

Yanlış anlaşılmasın ayrılma filan olmadı.Sadece sevgilimi çok kafama takıyorum.Sürekli mesaj atsın diye bekliyorum arasın diye bekliyorum.Ama yok nafile.Aramız iyi aslında ama onu hayatımın merkezine öyle bir yerleştirmişim ki ondan başka hiç bir şey düşünemiyorum.Örneğin cuma günü hayatımı etkileyecek bir sınav var ve afedersiniz hiç bir b.k bilmiyorum.Çalışamıyorum da ya sürekli kafamda çıkmıyor.O beni bu kadar düşünmezken ben nasıl yapabiliyorum bilmiyorum.Sallamam lazım umrumda olmaması lazım mesela mesaj atmadığı zaman "amannnnn atmazsa atmasın cok da tın muhtaç değilim" demem lazım.Aramadığı zaman da aynı şekilde.Mutluluk amacım olmuş.Ne yapabilirim arkadaşlar ya off vallaha cok kotuyum acil çözüm lazım :( sınav var sınav.

Güncellemeler:
Sürekli elim telefonda bıktım of Allah kahretsın

0|0
62

En İyi Erkek Görüşü

• duygu durumnu kendisiyle paylaşmalısın bence o da çok rahatsız hissediyorsan tabi ilgisiz davrandıgını bilmeli belki farkında değil belki de kacan kovalanır oynamak istiyor da olabilir ama tavsiyem o aramıyorsa sende arama mesajlarına gec cevap ver bakalım ne oluyor sallamıyorsa zaten bırakırsın yok telaş yapıyorsa yukarda dedigim gibi al karşına konus ama ilk adımın bence kendini cekmek olsun

0|0
    0|0
    • Aramamak için kendimi zor tutuyorum sms atmıyor zaten o bitti.Bittiğini o da biliyor.Aramamak için zor tutuyorum vallahi artk hiç bir şey düşünemez oldum

• Halen kafam karışık. .(

• hangi konuda ?

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Arkadasim niye sana deger vermeyen birine bu kadar deger veriyorsun hem o kisi icin hayatinin sinavini kaciriyorsun simdi sinavini calis egtimin olmasa hic bir kiz bakmaz aman isi gucu yok diye kendi gelecegin icin bunu yapmak zorundasin anneni dusun yazik ailen okuman icin kim bilir napiyordur kizin ustune fazla dusme eger tavirlari devam ediyorsa malesef bu kizdan hayir gelmez

0|0
    0|0
    • Çalışmaya çalışıyorum ama olmuyor ki :(

• Rica ederim tabbi ilgilenirim boyle hatani engelemek icin lutfen dinle oku hayatini kurtar muhtac kalma ayaklarin ustunde dur fazla ilgi iyi degildir bikar usanir sen ne kadar serbest birakirsan o sana daha cok balanir

• Ben şu an serbest bırakıyorum zaten bakalım umarım işe yarar.

• :( bende öyleyim napıcaz kardeşim hayatımın merkezine koydum terketti beni :( perişanım hiç birşeyi kafam almıyor ...

0|0
    0|0
  • kendine uğraşlar bul pek aklına getirme aşmaya çalış bu durumu

0|0
    0|0
  • baskasını bul

0|0
    0|0
  • kötü yanlarını düşün

0|0
    0|0
  • aynen bende böyleyim. benimde erkek arkadaşım beni tınlamıyo pek. dün kamera açtık yemek yemeye diye gitti gidiş o gidiş daha da gelmedi ve ne bi mesaj attı ne bişey. bugün de mesaj bekliyorum en azından bi özür mesajı ama yok. sabahtan beri mesaj yok işte bu saat oldu hala salak gibi bekliyorum ama ben ona mesaj atmıcam benimde bi gururum var o bni tınlamıyosa bende onu tınlamamam. ama aynı şekil bende çok kafaya takıyorum takıntım yüzünden bende önemli bi sınava hazırlanmam lazım ders çalışamıyorum :(

0|0
    0|0
    • Aynen bir şey yapmamız lazım

• işe yarıyo ewt snde atma

• Ben atmıyorum ama sms bitti zaten.Ona da söledim mesaj atamıourm sms bitti diye.

Erkekler Ne Diyor 1

• fena carpılmıssın bea

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;