Yengeç burcu kadınını nasıl etkilerim?

Arkadaşlar iş yerinde yengeç burcu olan bir kız var pek muhabetimizde yok acaba nasıl etkilebilirim?Nasıl olur bu yengeç kızları yardımlarınızı bekliyorum

Güncellemeler:
ben ikizlerim bu arada ve arada çok soğuk davranırım ne biliyim arada soğuk davranınca sallamıyınca kendimi daha ii hissediyorum :) genel olarak kaçan kovalanır deniliyor ama yengeçte bu olay olmuyor gibi zannedersem

0|0
72

En İyi Kız Görüşü

• Sürekli ilgi bekliyorlar.İlgi gösterilmediğinde "hastayım.acile gittim." yalanı atanını bile gördüm.Yakın bir dostumdur kendisi. :) Gerçekten sevgilim olsun diyorsan son gaz ilgi göstereceksin.

Söylemeden edemeyeceğim...

Kuzenim de yengeç.22 yaşında.Arada canı sıkılınca problem yaratmaya çalışıyor. :D

2|1
    0|0
    • ben sıkılırım ya birinin peşinden koşmaktan yani ben pek yediremem kendime

• O zaman koşma.Olsun bitsin. :)

• ne biliyim ya genel bir laf vardır ya kaçan kovalanır diye bende öyle davranmışımdır genelde o yüzden sordum

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Bol bol duygusal takıl.Şiir oku(ezberinden olsun).Ne bileyim işte...Duygusal insanlardan çok hoşlanıyorlar.

Ha bir de...

Yengeç bayanları en başta "hayır" dedikleri adama sonradan evet diyebiliyorlar.Gördüğüm ne kadar yengeç kadını varsa hepsi şu anda onlara ısrar eden kişilerle sevgililer.Abartmıyorum.İlgi gösterilmesi onları cezbediyor.

4|2
    0|0
  • yengecim die söylemiyorum etkilemesi en kolay burçtur :) bir çift güzel söz bir bakış birgülüş tamamdır sadece samimi ve içten ol yeter :)

4|1
    0|0
  • yengeç burcunu etkilemek istiyosan çoook ilgili olmalısın, kesinlikle güvenini kazanmalısın çok zor güvenirler yengeç insanı şüpheci yaklaştıkları için kolay güvenemezler... hep güzel sözler söyle bir keren romantik olmalısın ki sana yaklaşabilsin eğer değilsen onu zor etkilersin, aslında o kadar kolay ki yengeç bayanını etkilemek bir çift güzel söz ve ilgi ok

1|1
    0|0
  • Yengec burcu kadını genellikle kendi halindedir ne kimseye karısır nede kimsenin ona karısmasından hoslanır o yüzden ona olabildigince kendin olarak samimi davranmalısın asla yapmacık davranmamalısın.Zaten eger ilgisi varsa o da bir sekilde belli eder kendini ama yeter ki ona o güveni sağlayın.

1|0
    0|0
  • ilgi gösterceksin

0|0
    0|0
  • Yengeç burcuyum :) Ona güzel sözler söyle etkile biraz. Hediye falan al bir kolye olabilir mesela.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yengeçten kolayını bulamazsın ne yapsan etkilenir.

0|0
    0|0
  • İlk ve tek kız arkadaşım yengeç burcuydu ve 3 ay uğraştım başta hayır dedi durdu ama hayatımda ilk kez bu şekilde hoşlandım bi kızdan ve sürekli rahatsız ettim en sonunda " tamam yaaaaa" dedi. 6 ay çıktık sonra ayrıldı :)))) Tutkudan ziyade şevkat bekliyolar karşı taraftan yani en azından o öyleydi çooooooook seviyodum onu :((

0|2
    0|0
Yükleniyor...