Bir erkek size seninle bir şey konuşacağım dese ve bir yere davet etse ne düşünürdünüz?

Gizli Üye
Benim hoşlandıgım bir kız var.Bu kızla sürekli göz göze geliyoruz.Bir çok kez bana bakarken yakaladım onu.Aslında ona aşık olmamında sebebi bu.Hep göz göze geliyoruz ve çok güzel bir kız zamanla birşeyler hissetmeye basladım ona karsı.Bir kaç gün önce ona söyle birşey dedim.Yarın müsaitsen birşey konusmak istiyorum seninle dedim.Oda yarın işi oldugunu ama boş vakti olursa haber vericeğini söyledi.O gün hiç bir mesaj flan atmadı.Aradan bir kaç gün geçti ve bana hiç sormadıda ne konuşcaktın yada işte yarın boşum istersen yarın konusalım gibi birşey demedi.Ama beraber aynı ortamdayken hiç birşey olmamıs gibi normal davranıyor bana karşı yine bana bakmalar devam flan ne yapmaya calısıyor bu kız anlamadımki :(
Bir erkek size seninle bir şey konuşacağım dese ve bir yere davet etse ne düşünürdünüz?